Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
hehe nie no raczej cos taniego w naprawie jej szykam :) hyhyhy niech sie nie zrazi od pierwszego auta do napraw :P

no to mam w znadarzu jeszcze Renault Megane II 2004 r 1.6 benzyna procz skorki jest na full wypasie i Renault Scenic II 2006 r 1.6 ben+LPG :naughty:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

no ale ta meganka to chyba nie taka cena co ?? jaka cena ?

Opublikowano

Siemka co tam w świecie audi słychać :]:decayed:

Opublikowano
Siemka co tam w świecie audi słychać :]:decayed:

zależy gdzie ucho przystawisz a035.gif

Opublikowano

szklanka do tego potrzebna :]

Opublikowano

z renault to clio :D ten kanciak megane 2004 jest fuuj :decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:28 ----------

szklanka do tego potrzebna :]

szklanki to w weekendy i Audi w garażu :decayed:

Opublikowano
no ale ta meganka to chyba nie taka cena co ?? jaka cena ?

no cena wywolawcza 16.500 :whistling: ale autko pewne kupione w polskim salonie moj tata drugi właścicel :wink:

---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ----------

ma ktos jakiegos windowsa na plytce :whistling:

Opublikowano
no ale ta meganka to chyba nie taka cena co ?? jaka cena ?

no cena wywolawcza 16.500 :whistling: ale autko pewne kupione w polskim salonie moj tata drugi właścicel :wink:

aaaa i wszystko jasne- ojciec sie przesiada :]

Opublikowano
no ale ta meganka to chyba nie taka cena co ?? jaka cena ?

no cena wywolawcza 16.500 :whistling: ale autko pewne kupione w polskim salonie moj tata drugi właścicel :wink:

aaaa i wszystko jasne- ojciec sie przesiada :]

:decayed: na B7 lub X5 :naughty:

Opublikowano
  • Autor

b7 :D

a cena to nie moj prog niestety polowe tego to tak :) :) :)

Opublikowano
no ale ta meganka to chyba nie taka cena co ?? jaka cena ?

no cena wywolawcza 16.500 :whistling: ale autko pewne kupione w polskim salonie moj tata drugi właścicel :wink:

aaaa i wszystko jasne- ojciec sie przesiada :]

:decayed: na B7 lub X5 :naughty:

eh szkoda ze wcześniej popchnąłem

Opublikowano
b7 :D

a cena to nie moj prog niestety polowe tego to tak :) :) :)

no to moze kup jej Fiata Uno :decayed: stoi u mnie pod blokiem silnik 1.0+ LPG '99r

---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ----------

no ale ta meganka to chyba nie taka cena co ?? jaka cena ?

no cena wywolawcza 16.500 :whistling: ale autko pewne kupione w polskim salonie moj tata drugi właścicel :wink:

aaaa i wszystko jasne- ojciec sie przesiada :]

:decayed: na B7 lub X5 :naughty:

eh szkoda ze wcześniej popchnąłem

a no widzisz ale bardzie jest przekonany do X5 chociaz tez ostatnio Mondeo oglada :facepalm:

Opublikowano
b7 :D

a cena to nie moj prog niestety polowe tego to tak :) :) :)

no to moze kup jej Fiata Uno :decayed: stoi u mnie pod blokiem silnik 1.0+ LPG '99r

---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ----------

no ale ta meganka to chyba nie taka cena co ?? jaka cena ?

no cena wywolawcza 16.500 :whistling: ale autko pewne kupione w polskim salonie moj tata drugi właścicel :wink:

aaaa i wszystko jasne- ojciec sie przesiada :]

:decayed: na B7 lub X5 :naughty:

eh szkoda ze wcześniej popchnąłem

a no widzisz ale bardzie jest przekonany do X5 chociaz tez ostatnio Mondeo oglada :facepalm:

Mondeo ? hmmmm jak na seniora nieźle :] sporo tego jeździ

---------- Post dopisany at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ----------

b7 :D

a cena to nie moj prog niestety polowe tego to tak :) :) :)

to w tym progu mieszczą się VW lupo, Seat arosa i Yaris

Opublikowano

A widzisz klysek jednak BMW ha ha ha

Opublikowano

Mondeo ? hmmmm jak na seniora nieźle :] sporo tego jeździ

no jego kreci ze za taka X5 rzuci tyle kasy i bedzie mial 2005 a za te same pieniadze bedzie mial mondeo 2011

---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:45 ----------

A widzisz klysek jednak BMW ha ha ha

no widze widze wszystko przemiawia za tym zeby na jakies E90 zaczac odkladac :decayed:

Opublikowano

Seba, Madzia dobrze gada VW Lupo :kox::naughty::kox::naughty::decayed::wink:

Opublikowano

Lupo Lupo kto pokreci mi d*pa :grin::decayed:

Opublikowano
  • Autor

no dobra moze byc i lupo mi sie podoba tylko zeby znalezc cos zacnego graniczy z cudem :)

Opublikowano
no dobra moze byc i lupo mi sie podoba tylko zeby znalezc cos zacnego graniczy z cudem :)

Niuchaj :decayed::wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.