Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bleee :facepalm::decayed:

---------- Post dopisany at 10:23 ---------- Poprzedni post napisany at 10:21 ----------

elegancka :decayed: i cena dobra

Opublikowano
  • Autor

heh a ta Hania to z pewnego zrodla czy tak po prostu znalazles ?? :) bo szuakm tylko w lodzi troche juz ogladalem i jak czytam opisy i pozniej jade

i stan faktyczny ma sie nijak do opisu to nie chce mi sie robic wycieczek na drugi koniec polsi po auto w takiej cenie ;) drozsze to pewnie by bylo warto

gdzies tam gnac :) jakby byl cukierek :)

Opublikowano

zdrowia Hania takie punciaki 3 nowe przejeździ...... a co do wycieczek to logujesz się na za***iste forum Stowarzyszenie Civic Klub Polska i prosisz kolegów o pomoc bo chcesz kupić hanke.... na pewno znajdzie się ktoś z okolicy, który podjedzie i obczai, sprawdzi.... jak powiedzą, że OK to tylko pojedziesz z kasą zabrać sprzęt...

Opublikowano
  • Autor

taa niby tak hanka nie jest zla :)

Opublikowano

po prostu mocny, sprawdzony sprzęt, części tanie... wiedzy w necie (forum, które podałem) od cholerry a i na wartości nie traci jak jakieś punciaki.... taki sprzęt jeszcze za kilka lat pogonisz do żyda

Opublikowano

Myśle że taka Hania to dobra propozycia no napewno lepsza niż jakiś Fiacik ale tak jak koleżanka zauważyla musi też kobita zaakceptować no i stan tech bo to chyba najważniejsze :wink:

Bo wiadomo ze częściej fiacikiem jeździ emeryt a civiciem młody łepek więc i eksploatacja inna ale są i wyjątki :decayed:

Opublikowano

powiedzcie mi pany mam VW Polo 1.4 TDI i dzowni do mnie typ czy nie chcial bym sie zamienic na A4 1.8T AJL 2000r z LPG i gosciu za nia wola 12.000 PLN chyba troszku malo sobie ja ceni jak za egzemplarz ktory jest w miare nie :eusathink:

Opublikowano
  • Autor

usz kuzwa nie pomoge niestety :(

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
  • Autor

:siema:

---------- Post dopisany at 10:33 ---------- Poprzedni post napisany at 09:09 ----------

pozwolilem sobie reaktywowac temat koszulek :) wyslalem zapytania zobaczymy :)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

ok koszulki np takie jak ta View image: koszulki 2011 19

czyli czarna koszulka z bialym nadrukiem (FLEX) koszulka stedman z nadrukiem przod tyl przed szer 25 cm nadruk tyl proporcjonalnie 49zl

i co Wy na to ?

Opublikowano
ok koszulki np takie jak ta View image: koszulki 2011 19

czyli czarna koszulka z bialym nadrukiem (FLEX) koszulka stedman z nadrukiem przod tyl przed szer 25 cm nadruk tyl proporcjonalnie 49zl

i co Wy na to ?

cena d*py nie urywa :kwasny: ale jedną bym wziął na sprawdzenie

Opublikowano
  • Autor

nom niestety

Opublikowano

zamówmy jedną na spółkę - będziemy chodzić na zmianę :polew: :polew: :polew:

---------- Post dopisany at 15:23 ---------- Poprzedni post napisany at 15:21 ----------

ot takie tam graffiti :slina:

42793928376439173017220.jpg

Opublikowano
  • Autor

hehe dobra :P ale co XL nie ?? :D

graffiti widzialem czad :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.