Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemano :hi:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano


46a07e6c716c0ce0590cff48e80775a9.jpg

:whistling:

Opublikowano

:hi:witka i pozdrówka Misiek przy budce z lodami :D:D

Opublikowano
  • Autor

:decayed: Kozak fota Klysiu :D

Pani pyta dzieci w szkole:

- Które z was kibicuje Cracovii?

Wszystkie dzieci podnoszą rączki tylko nie Jasio.

- A ty, Jasiu czemu nie podnosisz? - pyta pani.

- Bo ja kibicuję Wiśle Kraków - odpowiada Jasio.

- Ale dlaczego? - pyta pani.

- Bo tata kibicuje Wiśle, mama, starszy brat i cała reszta rodziny. To i ja kibicuje Wiśle Kraków - mówi Jasio.

- Ale Jasiu, popatrz, nie zawsze trzeba brać przykład z rodziców. Np. jakby tak twój tata był alkoholikiem, mama prostytutką, a brat pedałem, to co wtedy byś zrobił? - pyta pani.

- Wtedy bym kibicował Cracovii - odpowiada Jasio.

Opublikowano

Przychodzi ksiadz do burdlelu szybko sie rozejrzal na lewo i prawo i mowi:

K: niech bedzie pochwalony

a alfons na to odpowiada:

A: Lony nie ma.... wyszła

:whistling:

Opublikowano
:polew::polew::polew:
Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
  • Autor
:naughty:
Opublikowano

4da4e9faf8e9f989278baa513356b7f6.jpg

:grin:

Opublikowano
:polew::grin:
Opublikowano

Mario i jak zastanowiles nad sobota ?

Opublikowano
Mario i jak zastanowiles nad sobota ?

Zastanowiłem się, że jadę - czekam na Kachę bo dryndała do jakiejś koleżanki z okolic Poddębic w tej sprawie - nie długo będzie to truknę co i jak :wink:

Opublikowano

czekam z niecierpliwoscia :decayed:

Opublikowano

na grzyby chcecie jechać? Chodźcie do mnie na działkę do lasu, tylko weźcie kierowców;) Najpierw pójdziemy na grzyby, a potem jakąś kiełbę opitolimy na ogniu;D

Opublikowano
na grzyby chcecie jechać? Chodźcie do mnie na działkę do lasu, tylko weźcie kierowców;) Najpierw pójdziemy na grzyby, a potem jakąś kiełbę opitolimy na ogniu;D

chyba za pozno temat zapodales :whistling: ale moze przyszly weekend :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor

kurde czemu nie mozecie jechac w niedziele w sobote wszyscy jezdza :P

ja jestem chetny na niedziele ale kierowac juz wiem ze moc nie bede :P

no i wrocilem z pierwszego squosha :D calkiem spoko sport

:D zmeczylem sie jak swinia na ruszcie :D

ale o to chodzilo :D pozytywnie :D

Opublikowano

:hi::hi::hi: jak by co to

PIĄTUNIO :banan: :banan: :banan:

---------- Post dopisany at 05:00 ---------- Poprzedni post napisany at 04:57 ----------

kurde czemu nie mozecie jechac w niedziele w sobote wszyscy jezdza :P

ja jestem chetny na niedziele ale kierowac juz wiem ze moc nie bede :P

no i wrocilem z pierwszego squosha :D calkiem spoko sport

:D zmeczylem sie jak swinia na ruszcie :D

ale o to chodzilo :D pozytywnie :D

jak po mnie podjedziesz to mogę jechać w Niedzielę również :decayed::grin: ja też będę "sobotni :drunk:" więc za lejce nie wsiądę :kwasny::wink:

Opublikowano
  • Autor

heheh no dobra Mario to teraz musimy znalezc kierowce i jedziemy :D:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

wstawiam film z moich wakacyjnych zaręczyn xD Niektórzy wzięli to na poważnie;p

Opublikowano
  • Autor

no dawaj film :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.