Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
widzę, że się ekipa wzięła za ostre rezanie :kox::decayed:

jak mozna to nazwac rezaniem to tak :grin:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a ja nadal nie mam czasu, coby wszczepić do siebie soczewki od c6... hidy mam, ale jednak w A4 na ori bixach świeciło git;]

Opublikowano

Sprzedam :

- wkłady bagażników

- nadkola

- pióra wycieraczek (tzw: banany AERO) firmy VALEO

- wycieraczki gumowe

- wycieraczki welurowe

- osłony pod silnik

- osłony pod skrzynię

- listwy S4 A4 B6/B7 progowe

- i inne graty do Audi A4 B6/B7

Do wszystkich marek samochodów osobowych :hi::wink4::decayed:

Opublikowano
:decayed::decayed::decayed::decayed: Klysiu zamowile sam czy ja mam zamowic ?? a te od Mustiego ?

od Musliego biore :decayed:

też właśnie miałem brać do swojego B7 - ale to brałeś własnie te co na allegro, czy ktos na forum to sprzedaje ?

Opublikowano

Bry wieczór :D

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Sprzedam :

- wkłady bagażników

- nadkola

- pióra wycieraczek (tzw: banany AERO) firmy VALEO

- wycieraczki gumowe

- wycieraczki welurowe

- osłony pod silnik

- osłony pod skrzynię

- listwy S4 A4 B6/B7 progowe

- i inne graty do Audi A4 B6/B7

Do wszystkich marek samochodów osobowych :hi::wink4::decayed:

Do b5 welurowe dywaniki po ile?

Wysłane za pomocą Tapatalk

Opublikowano
Sprzedam :

- wkłady bagażników

- nadkola

- pióra wycieraczek (tzw: banany AERO) firmy VALEO

- wycieraczki gumowe

- wycieraczki welurowe

- osłony pod silnik

- osłony pod skrzynię

- listwy S4 A4 B6/B7 progowe

- i inne graty do Audi A4 B6/B7

Do wszystkich marek samochodów osobowych :hi::wink4::decayed:

Do b5 welurowe dywaniki po ile?

Wysłane za pomocą Tapatalk

Wszystkich zainteresowanych i chętnych zadawać jakiekolwiek pytania zapraszam na PW

Opublikowano
Sprzedam :

- wkłady bagażników

- nadkola

- pióra wycieraczek (tzw: banany AERO) firmy VALEO

- wycieraczki gumowe

- wycieraczki welurowe

- osłony pod silnik

- osłony pod skrzynię

- listwy S4 A4 B6/B7 progowe

- i inne graty do Audi A4 B6/B7

Do wszystkich marek samochodów osobowych :hi::wink4::decayed:

Do b5 welurowe dywaniki po ile?

Wysłane za pomocą Tapatalk

Wszystkich zainteresowanych i chętnych zadawać jakiekolwiek pytania zapraszam na PW

nie badz taki powazny :decayed:

Opublikowano

Zna sie tu kto na silniku 1.8t? :) Bo nie umiem ściągnąć górnej obudowy żeby filtr powietrza wyjąć ,tyle tam jakiś kabelków i przewodów :P Normalnie wstyd... :P

Opublikowano
  • Autor

musti aka Piotrze :) pozwolilem sobie podwiesic temat :) do naszego naglowka :)

wycieraczki banany masz jakies takie ktore podejga pod ramiona do mojej b6 a mam nie banany tylko te inne jakies takie srakie chyba ze masz cale ramiona z piorami w dobrej cenie :):P

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ----------

Zna sie tu kto na silniku 1.8t? :) Bo nie umiem ściągnąć górnej obudowy żeby filtr powietrza wyjąć ,tyle tam jakiś kabelków i przewodów :P Normalnie wstyd... :P

wstyd masz racje ... :) przyjedz na spota :) daleko nie masz :) pogadamy oaptrzymy nie takie 1,8t mamy w lodzkim :):D nie Marcin ?? :P:D :D :D

takze zapraszamy pogadamy pomacamy wypijemy i bedzie dobrze :P

Opublikowano
Zna sie tu kto na silniku 1.8t? :) Bo nie umiem ściągnąć górnej obudowy żeby filtr powietrza wyjąć ,tyle tam jakiś kabelków i przewodów :P Normalnie wstyd... :P

z Aleksa nie masz daleko podjedz w srode na Morgowa 7 cos poradzimy :wink:

Opublikowano

Z checia ale narazie furą się nie moge ruszać bo:

a. Brak przeglądu

b. Auto niezarejestrowane

c. Musze wymienić olej tym bardziej ze jest go na minimum a szkoda mi tak jeździć ;)

Więc chyba narazie złoże tą puszke od filtra i dam sobie spokój chwilowo :P

---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ----------

Na spota przyjezdzać narazie nie bede bo nie chce mojego pogniecionego parcha postawić obok wychuchanych furek ,to dopiero wstyd :D

Opublikowano
musti aka Piotrze :) pozwolilem sobie podwiesic temat :) do naszego naglowka :)

wycieraczki banany masz jakies takie ktore podejga pod ramiona do mojej b6 a mam nie banany tylko te inne jakies takie srakie chyba ze masz cale ramiona z piorami w dobrej cenie :):P

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ----------

Zna sie tu kto na silniku 1.8t? :) Bo nie umiem ściągnąć górnej obudowy żeby filtr powietrza wyjąć ,tyle tam jakiś kabelków i przewodów :P Normalnie wstyd... :P

wstyd masz racje ... :) przyjedz na spota :) daleko nie masz :) pogadamy oaptrzymy nie takie 1,8t mamy w lodzkim :):D nie Marcin ?? :P:D :D :D

takze zapraszamy pogadamy pomacamy wypijemy i bedzie dobrze :P

Może być Musti może i Piotrze ogólnie to zwykłych piór nie mam tylko AERO ale postaram się coś Ci załatwić :wink4:

Dzięki serdeczne za podwieszenie do głownego chylam czoło :hi:

Opublikowano
  • Autor

spoko loko jak cos ja mam zwykel piorka i chetnie w ymienie na aero ale bez ramion albo jakichs magicznych przejsciowek nie rusze temmatu jak cos to pisz :D jak w dym albo dupe :D :D :D:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor

u mnie sa na no post-20747-1406905707,8699_thumb.jpg a u Was ?? dobrej nocy :D :D :D :Pa

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:dzien dober -5*:decayed:

Opublikowano
u mnie sa na no [ATTACH=CONFIG]363[/ATTACH] a u Was ?? dobrej nocy :D :D :D :Pa

strasznaz masz narzute na kanapie :decayed:

BTW: :siema:

Opublikowano
  • Autor

jak to straszna za***ista :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.