Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to namowiles mnie tez opierdziele ale to pozniej a wlasciwie to w nocy jak bede do domu zjezdzal

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

panie Tomku segregacja skonczona 100% i juz nawet na wies wywiezione :decayed::grin:

Opublikowano

klysiu landryno :decayed: czy ty w piątek pracujesz :question:

Opublikowano
klysiu landryno :decayed: czy ty w piątek pracujesz :question:

oczywiscie ja pracuje zawsze :decayed:

Opublikowano

jeszcze nie wiem jak mi wyjdzie z piątkiem ale najprawdopodobniej podjechał bym rano tj. ok.8.00 i dał ci kaskę dla mustiego - do ogarnięcia :question:

Opublikowano

chyba ze 4 zł zainwestuję w czystość auta...

Opublikowano
Pany ,przerwe Wam na chwile temat o malowanym amelinium :D Gdzie w łodzi kupie ori płukanke motula lub liqui molly a nie jakąś podróbe? :/ Tylko nie mówcie że u Dzika musze wziąć bo juz jedzie do mnie sam olej na wymiane :D

Fou Vert ma stojak z Liqui Molly i Motula.

Opublikowano
jeszcze nie wiem jak mi wyjdzie z piątkiem ale najprawdopodobniej podjechał bym rano tj. ok.8.00 i dał ci kaskę dla mustiego - do ogarnięcia :question:

zapraszam na kawka w gratisie :decayed:

Opublikowano

no i git majonez :decayed::wink::good:

Opublikowano
no i git majonez :decayed::wink::good:

napisałem do tego dziada czyt. Musli :decayed: ale nic nie odpisuje mi ta parowka :grin:

Opublikowano
no i git majonez :decayed::wink::good:

napisałem do tego dziada czyt. Musli :decayed: ale nic nie odpisuje mi ta parowka :grin:

te Klusek nie świruj jarzębia tyle :polew::polew: he he

Opublikowano
no i git majonez :decayed::wink::good:

napisałem do tego dziada czyt. Musli :decayed: ale nic nie odpisuje mi ta parowka :grin:

te Klusek nie świruj jarzębia tyle :polew::polew: he he

dobra zwracam honor odpisał po 184h :grin:

ty landrynek a ktorej +/- bedzeiesz u nas ?

Opublikowano
no i git majonez :decayed::wink::good:

napisałem do tego dziada czyt. Musli :decayed: ale nic nie odpisuje mi ta parowka :grin:

te Klusek nie świruj jarzębia tyle :polew::polew: he he

dobra zwracam honor odpisał to 184h :grin:

ty landrynek a ktorej +/- bedzeiesz u nas ?

Ha ha słuchajcie odpisałem mu w końcu ponieważ wchodzę na forum otwieram piwko i łapię się za głowę 124 nie odebranych wiadomości prywatnych w tym 21 od KLUSKA :grin::polew: i jak tu chłopaczynie nie odpisać :banan2:

Opublikowano
:polew::polew::polew::polew:
Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Opublikowano

nie bedzie nikt z was w piatek smigal gdzies kolo feuvertu ? :whistling:

Opublikowano
  • Autor

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee stabilizacja przyszla :D :D :D i wlasnie ja odebralem :D

Opublikowano

Będę dzwonił do Ciebie o której dokładnie będę ale coś pewnie 14-15

Opublikowano
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee stabilizacja przyszla :D :D :D i wlasnie ja odebralem :D

bedziesz stabilizowal rajstopy :kox:

---------- Post dopisany at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ----------

Będę dzwonił do Ciebie o której dokładnie będę ale coś pewnie 14-15

:git:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.