Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a moze jaka sciepe zrobic i na allegro poszukac kogos kto robi? czy to kicha raczej? chyba, ze mi wyslesz jakies wzory to popisze tu i tam?!:wink:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam,

Jestem świeży, ale jako że z Łodzi to podpinam się pod temat. Widzę, że gadacie o koszulkach. Powiedzcie coś więcej to może uda mi się pomóc. Pracuję w agencji reklamowej :decayed:

Opublikowano
Witam,

Jestem świeży, ale jako że z Łodzi to podpinam się pod temat. Widzę, że gadacie o koszulkach. Powiedzcie coś więcej to może uda mi się pomóc. Pracuję w agencji reklamowej :decayed:

:siema:

szuakmy firmy ktora zrobi nam koszuleczki nie haft ,nie prasowanka tylko jeszcze jedno cos jest i wlasnie o to sie rozchodzi :grin:

Opublikowano

Siemka typy :hi: co tam jak tam :naughty: nieżle żeśta naspamowali wczoraj :decayed:

Opublikowano

Witam co tam u was słychac :) klys a ty nadal sie widze nudzisz całe dnie koło neta :D

moze jest ktos zainteresowany mam do sprzedania monitor samsung syncmaster2032bw

Opublikowano
Witam,

Jestem świeży, ale jako że z Łodzi to podpinam się pod temat. Widzę, że gadacie o koszulkach. Powiedzcie coś więcej to może uda mi się pomóc. Pracuję w agencji reklamowej :decayed:

to pewnie masz dostęp do fajnych lasek :naughty::kox::grin:

Opublikowano
Witam co tam u was słychac :) klys a ty nadal sie widze nudzisz całe dnie koło neta :D

moze jest ktos zainteresowany mam do sprzedania monitor samsung syncmaster2032bw

a co ja mam w robocie robic :grin:

Opublikowano
Witam co tam u was słychac :) klys a ty nadal sie widze nudzisz całe dnie koło neta :D

moze jest ktos zainteresowany mam do sprzedania monitor samsung syncmaster2032bw

a co ja mam w robocie robic :grin:

No to chyba trzeba sie zebrac do pracy nie ma opierdalania sie :P klys kup monitor tanio

Opublikowano

piedole monitor mam laptoka :grin:

Opublikowano
  • Autor

k**wa zimno jak c**j wrrrr

Projekty koszulek sa w dziale z gadzetami link w topie przy filmach

---------- Post dopisany at 15:09 ---------- Poprzedni post napisany at 15:08 ----------

Witam,

Jestem świeży, ale jako że z Łodzi to podpinam się pod temat. Widzę, że gadacie o koszulkach. Powiedzcie coś więcej to może uda mi się pomóc. Pracuję w agencji reklamowej :decayed:

w ktorej agencji :D

---------- Post dopisany at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany at 15:09 ----------

:whistling: widze Was :whistling:

Opublikowano

ja juz po cmentarzach po kielichu tez :decayed:

Opublikowano

Teraz będziemy świętować "Wszystkich Wciętych" :grin:

Opublikowano
:grin:
Opublikowano

ja już wcięty:decayed:

Opublikowano
ja już wcięty:decayed:

ej ale weź się nie chwal - my tu nie lubimy takich :polew: :polew: :polew:

---------- Post dopisany at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ----------

ja już też po 15-tu :decayed:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

kłysiu ale swoje zdanie podtrzymuję :wink:

Opublikowano

a co to za licytacja?! ja po filmie i kilku piwkach, a że przebywam na emigracji to nie baluje jak Wy:decayed:

Opublikowano

emigracja nie jest wyznacznikiem :wink: był temat na PW i tyle

BTW słucham Czesława

:decayed: mam jego ostatnią płytę - nie mogę się na słuchąć

ale trzeba mieć swoje klimaty :kwasny::wink::grin::wink:

---------- Post dopisany at 23:32 ---------- Poprzedni post napisany at 23:30 ----------

i

Co mi panie dasz? Czesław Mozil, Gaba Kulka - Solo act - YouTube

Opublikowano
  • Autor
:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.