Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no tak dokladnie tego nie jebna :) a przynajmniej nei calego do c**ja wiesz w polsce jestesmy dzis jest rano wstaje a tam tylko ta zjebnaa czesc co nie dzialalal :D

:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin: jak k**wa piranie :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
mhm :) no to moze sie bedziemy widziec chociaz u mnie to teraz potrzebny warsztat na miejsce bo platek c**j nie pali :D

a co padło ?

Opublikowano
  • Autor

auto :D

nie a powanie nie wiem kreci paliwo leje bezpiecnziki sa pompa dizala a nie chyta :/

jutro z rana j**anca z popychu wezme :) moze sie zalal nie iem choc od cwartku powinno mu przejsc :/

palil od cyka bez zdnego problemu i nagle padl

pompa siadla hyh jest inna dziala slychac i leje :) a i tak nie pali pedal :D bialy w dodatku :D

zobaczymy jutro z popychu :) 1,4 nie zaszkodzi u napewno a ja wytrzezwieje szybciej :)

Opublikowano
auto :D

nie a powanie nie wiem kreci paliwo leje bezpiecnziki sa pompa dizala a nie chyta :/

jutro z rana j**anca z popychu wezme :) moze sie zalal nie iem choc od cwartku powinno mu przejsc :/

palil od cyka bez zdnego problemu i nagle padl

pompa siadla hyh jest inna dziala slychac i leje :) a i tak nie pali pedal :D bialy w dodatku :D

zobaczymy jutro z popychu :) 1,4 nie zaszkodzi u napewno a ja wytrzezwieje szybciej :)

na moje oko musisz mu jebnac kopa i zadziala :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ok z rana :D

Opublikowano

teraz idz mu zajeb w rure :grin: i z karata w lampe lewa przod :decayed:

Opublikowano

bry ponownie;D Golfisko nawet z plaka zajarać nie chce - trzeba będzie mu trochę cierpliwości poświęcić i zapali, jak już pedał ma nową pompę;D Co do Ingolstadt - corocznie są organizowane zloty Audi, na które mogą wjechać tylko i wyłącznie auta tej marki - na coś takiego można się wybrać, jak najbardziej:)

Opublikowano

Siema

Klusek jak żarniki i przetwornice żyją ?

Opublikowano
:hi: apropo zlodziejstwa dokladnie tydzien temu znajomy ma a6 kladzie sie w kime autko stoi ale spac cos nie moze nagle o 1 w nocy slyszy jakis trask wstaje do okna wszystko ok po chwili w aucie zapalaja mu sie awaryjne patrzy patrzy a tam jakis ku**s w aucie siedzi wyskakuje do auta a kolo auta jeszcze 3 stoi dzwoni po struzow prawa nawet szybko przyjechali ale tamci juz nawiali a auta i tak nie dali rady odpalic zostawili z rozjebana stacyjka i drzwiami
Opublikowano
  • Autor

post-20747-1406905708,3279_thumb.jpg

witam Was ja i moja kolezanka :D

Opublikowano

:wink::decayed:

54546552468647756086719.jpg

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano
:siema: chyba wole sie przywitac z silikonowa kolezanka Mariana :grin:
Opublikowano

"chłopaki, jak wy zdobywacie kobiety?

- normalnie. Prawy->zapisz jako"

:grin:

Opublikowano
"chłopaki, jak wy zdobywacie kobiety?

- normalnie. Prawy->zapisz jako"

:grin:

:polew::polew::polew::polew:teraz zes pocisnal :polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor

:decayed::decayed::decayed:

hehehe :) no u Mariana jak zawsze nielicha łania :D

Opublikowano

specjalista :decayed:

Opublikowano
  • Autor

koneser :D

Opublikowano

jednym slowem nasz Mario :decayed:

Opublikowano

napisałem na skierniewickim wątku, żeby się do nas przyczłapali, ale dzisiaj im nie wyjdzie chyba;/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.