Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

warzywa :naughty::naughty::naughty::naughty:

---------- Post dopisany at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany at 23:02 ----------

ooo Pan Marat nas nawiedzil witamy :)

---------- Post dopisany at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ----------

aloha Seba :)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Luk nie tylko ropa zloto tez skoczylo ale to raczej chwilowe

Opublikowano
teraz czas na zmiane felgi :naughty: nie masz nic fajnego :whistling:

nie mam zostały mi tylko letnie 18" :wink:

no to jak nie masz jak masz :naughty: dawaj fote zaraz zrobimy kolejny handel :decayed:

foto możesz looknąc w moim temacie A4 B6 by Musti ale felg nie sprzedaje zostają i czekają na eeeeeeeeeeeeeessssss :decayed:

Opublikowano
  • Autor

bys mi lepiej ramiona z piorami zalatwil a nie Klysiowi kola :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
Luk nie tylko ropa zloto tez skoczylo ale to raczej chwilowe

właśnie cały pic polega na tym, że baryłka ropy poszła w dół - zupełnie inaczej niż pieprz**** na onecie... ten 2 link pokazuje cenę w USA.... cały dzień było na minusie... po wyborach poszło -4%... dopiero teraz ... dosłownie od 5min zaczęło się odbijać na +

Opublikowano
  • Autor

:) w lombardach zloto poszlo wczoraj w gore a w sumie w nocy po wyborach skoczylo :)

pewnei tez sztucznie bo poszla fama i tyle :) kasa to kasa :)

Opublikowano
bys mi lepiej ramiona z piorami zalatwil a nie Klysiowi kola :decayed::decayed::decayed:

postaram się ogarnąć Ci taki zestaw tylko napisz mi na PW do ilu PLN to ma być

Klusek w temacie foty

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-awx-sprzedane-97692/

Opublikowano
  • Autor

pojszlo pw

:D

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
  • Autor

no nie chce mi sie no :)

siema :)

Opublikowano
:hi::hi::hi:
Opublikowano
no nie chce mi sie no :)

siema :)

nie jesteś zapewne w tym kraju sam :decayed:

Opublikowano
:hi: mnie tez sie nie chce a jak pomysle ze dzisiaj znowu caly zmokne to mam w d*pie ta robote
Opublikowano
:hi: nie chcem ale muszem, byle do piatku:decayed:
Opublikowano
  • Autor
:wink:
Opublikowano
:hi: nie chcem ale muszem, byle do piatku:decayed:

już jutro piątek wiec nie ma co sr** po gaciach :decayed:

Opublikowano

spoko! ale ja tu siedze do 16.00 z goraczka kurwafa:kwasny: musze sie 'podleczyc' w weekend:wink:

Opublikowano

Dzień :hi:bry :decayed:

---------- Post dopisany at 08:40 ---------- Poprzedni post napisany at 08:39 ----------

bys mi lepiej ramiona z piorami zalatwil a nie Klysiowi kola :decayed::decayed::decayed:

postaram się ogarnąć Ci taki zestaw tylko napisz mi na PW do ilu PLN to ma być

Klusek w temacie foty

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-awx-sprzedane-97692/

a propos bo wożę tydzień te ramiona z piórami a nie mam klucza 16' tki :\ ma ktoś czy musze w celu dokonania zamiany nabyć

---------- Post dopisany at 08:45 ---------- Poprzedni post napisany at 08:40 ----------

po litrowym kielichu i do domu :D :D

i :rose: dla Ciebie Madziu :D

kfiatki to ja lubię jak sobie rosną i najlepiej pięknie pachną :decayed: czyli że ewentualnie donica w gre wchodzi :decayed::grin:

Opublikowano
  • Autor

da sie zrobic spoko :)

---------- Post dopisany at 09:00 ---------- Poprzedni post napisany at 09:00 ----------

a tam nei ma zwyklej sruby ? czemu zmieniasz ramiona ? tez na aero ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.