Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chciałbym zakomunikować że Seba nasz kochany jest najfajniejszy na całym świecie :decayed: zrobił mi taki prezent, taką niespodziankę, że nikt tego nie przebije :decayed:

parafrazując klasyka "łubu dubu, łubu dubu niech nam żyje Seba, prezes naszego łódzkiego klubu"

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
chciałbym zakomunikować że Seba nasz kochany jest najfajniejszy na całym świecie :decayed: zrobił mi taki prezent, taką niespodziankę, że nikt tego nie przebije :decayed:

parafrazując klasyka "łubu dubu, łubu dubu niech nam żyje Seba, prezes naszego łódzkiego klubu"

Zasłużyłeś to masz :grin:

Opublikowano
  • Autor

:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

bez przesady przeciez :) ale najwazniejsze ze pamietalem :P;)

Opublikowano

ale to ktos powie co to za naispodzianka :whistling: czy mamy sie tylko domyslac :wink:

Opublikowano

Mariusz jak tam dostałeś przesyłkę ?

---------- Post dopisany at 20:21 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ----------

Siema Zboczyska :naughty::polew::banan:

Ja już mam holidays %

a wycieraczki dla mnie masz ?? :naughty::naughty::naughty:

czekam na info :wink4:

---------- Post dopisany at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany at 20:21 ----------

ale z tego co mi sie udalo ustalic to nie jego wina tylko drukarni jak zwykle :facepalm: miał miec druk gotowy na 13 i zaladunek a on sie dopiero laduje :doh:

---------- Post dopisany at 19:28 ---------- Poprzedni post napisany at 19:06 ----------

:naughty::decayed:

http://s9.postimage.org/wyunaevgb/d1e4ac0c2492487caca1ea89928c2850.jpg

ta i Ty się nadajesz na melanż chyba soczek marchewkowy popijać :grin:

Opublikowano

:hi: qrde dawno nie zaglądałem :wink: ale nie ma czasu ostatnio :doh:

no ale dziś kolejny roczek wskoczył na kark to się pochwalę :drinks::thumbup: starość nie radość :grin:

Opublikowano
  • Autor

Wroce do domu to pidesle ba chwile ;)

Opublikowano

Kurde Mariano to ta Twoja czarna zdolna bestyjka jak w Łodzi za 1 zdała..... pełen szacun.... :thumbup1: Szczęście, szczęściem ale dobra musi być kobitka (i miała dobrego instruktora). ;)

ps: ja zdałem za 7 razem.... :polew: rok robiłem prawko LOL :doh: i 2x w tygodniu sobie wykupowałem jazdę.... najeździłem się tą L-ką, że jak zdałem to musiałem odpocząć od auta... :grin:

Opublikowano

w 97 roku też zdałem za 1szym razem... ale wtedy jeszcze uczyli na CC :P i przed egzaminem tylko dodatkowe jazdy wykupiłem :wink:

Opublikowano

to i ja się pochwalę;) Miałem dobrego instruktora, który nie ciągał mnie po łódzkich korkach i zawsze przymykał oko na prędkość - dzieki niemu zdałem tak, jak Magda - pierwszy i ostatni raz teoria i praktyka;) Po prostu wmówiłem sobie, że drugi raz zdawać nie zamierzam:)

Opublikowano

ja zdałem , bo instruktor śpieszył sie do metalowego na brzezińską - jak zwolniłem przed m1 na wzniesieniu to mnie opierdolił " za***rdalaj bo nie zdasz " :grin:

Opublikowano
  • Autor

a ja zdalem za 3 :D:) i mialem tez pania Beatke :D

Opublikowano
  • Autor

post-20747-1406905711,2399_thumb.jpg

:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

:hi::hi::hi:

Pany ja prawko zdałem za 3 razem i to jeszcze po znajomości :grin: :grin: :grin: a szkoła w której się uczyła Madzia to WILD - wychodzi na to, że w miarę dobrze uczą :wink:

Opublikowano
:hi::hi::hi:

Pany ja prawko zdałem za 3 razem i to jeszcze po znajomości :grin: :grin: :grin: a szkoła w której się uczyła Madzia to WILD - wychodzi na to, że w miarę dobrze uczą :wink:

:siema: jak juz tak pogadowywujemy :wink: to na B pyklem tez za pierwszym ale na C :facepalm: za 5 :grin:

Opublikowano

:bry:

Ja zdałem za 2 wszystko przed kobitę która mi wyjechała a mogłem w nią walić lub nie to wybrałem opcję na środku skrzyżowania z granym rękawem i bączkiem.Egzaminator mnie się pytał tylko gdzie się tak nauczyłem jeździć a cały się trząsł i dziękował że ELKI nie rozpierd :polew:

Opublikowano
  • Autor

to co Klysiu chcesz zobaczyc niespodzianke Marcina ?? ;)

Opublikowano
to co Klysiu chcesz zobaczyc niespodzianke Marcina ?? ;)

pewnie dawaj na warsztat :naughty::decayed:

Opublikowano
  • Autor
:)
Opublikowano

z kad ja ja znam :eusathink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.