Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

panie moje drogie dzisiaj real czy port ?:whistling:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

real cieplo jest

Opublikowano

teraz tak a z wieczora moze zawiewac chlodem ale nie ukrywam ze tez wole real :decayed: wiec panie Tomku postanowilismy :decayed:

Opublikowano
teraz tak a z wieczora moze zawiewac chlodem ale nie ukrywam ze tez wole real :decayed: wiec panie Tomku postanowilismy :decayed:

no tez tak mysle :) ze trzeba bylo po prostu podjac decyzje :) a co do zimna wieczorem to przez weekend nie odczuwalem tego dobrze sie konserwowalem :decayed:

Opublikowano

a z Mustim w palnik dałeś w stolicy :naughty::decayed:

Opublikowano
a z Mustim w palnik dałeś w stolicy :naughty::decayed:

nie ze znajomkami z polibudy

Opublikowano
a z Mustim w palnik dałeś w stolicy :naughty::decayed:

nie ze znajomkami z polibudy

czyli weekend jak kazdy inny :decayed::grin:

Opublikowano
a z Mustim w palnik dałeś w stolicy :naughty::decayed:

nie ze znajomkami z polibudy

czyli weekend jak kazdy inny :decayed::grin:

daj spokoj to juz jest przesada a to wszystko dlatego ze przeprowadzialem sie do akademika bo jak wynajmowalem pokoj to spoko skoczylem na piwo i narazie a teraz po zajeciach na 2-3 piwka a potem w akademiku woda woda woda i albo mamy sile gdzies isc albo nie badz jest 3 opcja ze idziemy ale nas wpuscic nie chca :decayed:

Opublikowano

Dj jesli bedziesz bede prosil o pomoc w odczytaniu statycznych i zrobieniu dynamicznych po czyszczeniu turbo i uszczelnieniu pompy :) sprzet i czteropaczek bedzie ze mna ;)

Opublikowano
a z Mustim w palnik dałeś w stolicy :naughty::decayed:

nie ze znajomkami z polibudy

czyli weekend jak kazdy inny :decayed::grin:

daj spokoj to juz jest przesada a to wszystko dlatego ze przeprowadzialem sie do akademika bo jak wynajmowalem pokoj to spoko skoczylem na piwo i narazie a teraz po zajeciach na 2-3 piwka a potem w akademiku woda woda woda i albo mamy sile gdzies isc albo nie badz jest 3 opcja ze idziemy ale nas wpuscic nie chca :decayed:

Prawdziwy student :decayed:

Opublikowano

Przepraszam, czy szlachta to się dziś spoci :question: :question:

Opublikowano
Przepraszam, czy szlachta to się dziś spoci :question: :question:

czy szlachta to nie wiem ale mysle ze bedziemy na realu

Opublikowano

bedziemy ;D

Opublikowano
Przepraszam, czy szlachta to się dziś spoci :question: :question:

twoja obecnosc jest konieczna bo musze ogladnac sobie mysze :decayed:

---------- Post dopisany at 15:32 ---------- Poprzedni post napisany at 15:31 ----------

A alkoholik Seba bedzie :naughty::decayed::question:

Opublikowano
Przepraszam, czy szlachta to się dziś spoci :question: :question:

twoja obecnosc jest konieczna bo musze ogladnac sobie mysze :decayed:

---------- Post dopisany at 15:32 ---------- Poprzedni post napisany at 15:31 ----------

A alkoholik Seba bedzie :naughty::decayed::question:

Tomciu, żeby to było nowe RS4 to może było by co oglądać :decayed: takie to szału nie ma :kwasny: zwykła beszustka :grin: :grin: :grin:

Opublikowano

:hi:

Jak wszyscy to ja tez sie pochwale że zdałem za pierewszym razem kat A+B w 93r. w dodatku trzynastego, oczywiście maluszkiem :grin:

Ciągnik,czerwony ciągnik. :grin:

Zawsze chciałem mieć takie coś

Właśnie po to, by wozić ją

Czterysta, pojemność dwa czterysta .... :polew::polew::polew:

Traktor racing volvo terror - YouTube

ja jebie... dobry sprzęcior.... :shock3::shock3::shock3::shock3:

Opublikowano

:hi:

Jak wszyscy to ja tez sie pochwale że zdałem za pierewszym razem kat A+B w 93r. w dodatku trzynastego, oczywiście maluszkiem :grin:

Ciągnik,czerwony ciągnik. :grin:

Zawsze chciałem mieć takie coś

Właśnie po to, by wozić ją

Czterysta, pojemność dwa czterysta .... :polew::polew::polew:

Traktor racing volvo terror - YouTube

ja jebie... dobry sprzęcior.... :shock3::shock3::shock3::shock3:

Q by mu sie przydało :grin:

---------- Post dopisany at 16:08 ---------- Poprzedni post napisany at 16:07 ----------

Przepraszam, czy szlachta to się dziś spoci :question: :question:

twoja obecnosc jest konieczna bo musze ogladnac sobie mysze :decayed:

---------- Post dopisany at 15:32 ---------- Poprzedni post napisany at 15:31 ----------

A alkoholik Seba bedzie :naughty::decayed::question:

Tomciu, żeby to było nowe RS4 to może było by co oglądać :decayed: takie to szału nie ma :kwasny: zwykła beszustka :grin: :grin: :grin:

dla mnie jest zacna :decayed: jak bedziesz puszczal na handle pamietaj jestm pierwszy w kolejce :decayed:

Opublikowano
  • Autor

raczej moze mnie nie byc :) dynka mi peka :/ jechac raczej nie moge :/

Opublikowano
raczej moze mnie nie byc :) dynka mi peka :/ jechac raczej nie moge :/

:thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.