Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
bo norweski, norweski tyle że to siana kosztujeeeee:facepalm:

darowanemu koniowi sie w zeby nie zaglada :decayed::grin:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a jak podarowany to tylko się cieszyć :decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 19:04 ---------- Poprzedni post napisany at 19:03 ----------

moj paździerz nie wymaga demontażu a do twojego nie chce zaglądać :decayed: jeszcze coś popsuje

Opublikowano
Madzia a nie chcesz mojej wykrecic bez zdejmowania zderzaka :decayed:

zajezdzaj na magazyn do mnie ograniemy temat :decayed:

Opublikowano

Ponton ma B7 to zapytaj speca jak temat ogarnąć:decayed:

Opublikowano
Ponton ma B7 to zapytaj speca jak temat ogarnąć:decayed:

nie no wiem gdzie sa te srubki smieszne ale mnie sie nie chce :decayed:

---------- Post dopisany at 19:10 ---------- Poprzedni post napisany at 19:10 ----------

Madzia a nie chcesz mojej wykrecic bez zdejmowania zderzaka :decayed:

zajezdzaj na magazyn do mnie ograniemy temat :decayed:

tylko kiedy o to jest pytanie :facepalm: mam pelno roboty

Opublikowano

podstaw pod ŁOG, dam ci klucze i się baw :grin:

Opublikowano
Ponton ma B7 to zapytaj speca jak temat ogarnąć:decayed:

nie no wiem gdzie sa te srubki smieszne ale mnie sie nie chce :decayed:

---------- Post dopisany at 19:10 ---------- Poprzedni post napisany at 19:10 ----------

Madzia a nie chcesz mojej wykrecic bez zdejmowania zderzaka :decayed:

zajezdzaj na magazyn do mnie ograniemy temat :decayed:

tylko kiedy o to jest pytanie :facepalm: mam pelno roboty

ja jestem dostepny caly czas wiec znajdz tylko ty czas dzwon i podjezdzaj :decayed:

Opublikowano
podstaw pod ŁOG, dam ci klucze i się baw :grin:

pod ŁOG nie mozna stawac jest szlaban :decayed:

Opublikowano

co to jest ŁOG :blink:

Opublikowano

oj tam moszna :] jest parking z tyłu a ja mam status odźwiernego:grin:

---------- Post dopisany at 19:27 ---------- Poprzedni post napisany at 19:26 ----------

to siedlisko takich jak Tomasz Geogrzebów

Opublikowano
oj tam moszna :] jest parking z tyłu a ja mam status odźwiernego:grin:

---------- Post dopisany at 19:27 ---------- Poprzedni post napisany at 19:26 ----------

to siedlisko takich jak Tomasz Geogrzebów

symaulantów pracowniczych :grin:

Opublikowano

grzebią, kreślą i sprzedają Tomkowi za ciężką kasę :grin: najcięższa jest przed 8 rano i w przerwach śniadaniowych oraz po godzinach :grin:

Opublikowano
grzebią, kreślą i sprzedają Tomkowi za ciężką kasę :grin: najcięższa jest przed 8 rano i w przerwach śniadaniowych oraz po godzinach :grin:

czyli jakiś urząd :grin:

---------- Post dopisany at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany at 19:34 ----------

07e8e442cd9aea44b8eddb1dcac5f7f3_original.jpg

:decayed:

Opublikowano

:hi:Ci którzy narzekają na polską służbę zdrowia powinni przyjechać do NO i zobaczyć jak to się robi tutaj... 8miesieczne dziecko wymiotuje przez cały dzień, dzwonie do przychodni, żeby umówić na wizytę, pani miłym wyluzowanym głosem mówi, jaka temperaturka i co jadła i kazała zadzwonić za pół godzinki, dzwonie - w międzyczasie 3 spawy - pani znowu pyta, jaka temperaturka i co się dzieje z dzieckiem, kiedy w końcu straciłem cierpliwość, pani kazała przyjechać, 40minut czekania, aż lekarz przyjedzie... masakra... pan z Arabii Saudyjskiej przebadał małą... mówiłem mu, że w czerwcu w PL było to samo i wylądowała w szpitalu na 3 dni... a on mówi, że jest ok i w PL za bardzo panikują i do domu... ha det bra i c**j:facepalm:

Opublikowano

ja bym zrobił po PL jebanł z dyni od razu by sie za robote wział :grin:

Opublikowano
  • Autor
:facepalm::kwasny: grubo
Opublikowano

a ty Sebciu jak tam za robote sie bierzesz zaraz pewnie :whistling:

Opublikowano

Pany - chcecie takie ponoć przejedwabiste żele do prania? 4l na 53 prania niby starcza. Produkt nieoszukany, ponoć lepszy od tego proszku, co niektórzy od mojego kumpla brali - jakby co, to 30 zł dla klubu może zrobić, zostawił mi kilka opakowań. Tak to wygląda:112818.jpeg

Opublikowano

cos fota nie bangla

Opublikowano
  • Autor

jak nie bangla jak bangla :)

a robote taa zaczynam ja jej nigdy nie koncze robie caly czas :(:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.