Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ori Maximus :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Ori Maximus :decayed:

:decayed: tak pytałem z ciekawosci :grin: a co tam u Amstera slychac oglnikowo :decayed::wink:

Opublikowano
W Pewexie nie dostaniesz kiełby z ogniska oraz ziemniaków w popiele;D Piwa napijesz się tylko z wodą, a dodatkowo - jak za zboże;D Same pozytywne strony imprezy na działce, o ile tym razem zostaniesz do niedzieli:)

Nie dostanę ale nie po to tam poszłam wkońcu. :decayed:Piwo to pijam w lecie, zimą tyko grzańca w domu ewentualnie. A jak się nie ma miedzi to się na d* siedzi.

:hi:bry i z racji zbliżających się świąt pytam czy jest ktoś chętny na zrzutę w Szlachetnej Paczce. W zeszłym roku daliśmy czadu, pudła ledwo wlazły mi do auta a ludzie płakali z radości. Dyplom był i najcenniejsza laurka od małej dziewczynki ....

Opublikowano
Ori Maximus :decayed:

:decayed: tak pytałem z ciekawosci :grin: a co tam u Amstera slychac oglnikowo :decayed::wink:

robota robota i jeszcze raz robota :facepalm: od rana do nocy w swoich kamieniołomach :kwasny: ale jakoś daje radę.

Możliwe, że w lutym będzie znowu na wizytacji w Zgierzu :decayed:

Opublikowano
Ori Maximus :decayed:

testowałam w Pewexie - łeb boliiiiii :facepalm::grin::grin:

Opublikowano
Ori Maximus :decayed:

testowałam w Pewexie - łeb boliiiiii :facepalm::grin::grin:

o ja tez testowalem ten trunek :) Klysiu opowiadal ze bylo dobrze wtedy :)

Opublikowano
:hi:bry i z racji zbliżających się świąt pytam czy jest ktoś chętny na zrzutę w Szlachetnej Paczce. W zeszłym roku daliśmy czadu, pudła ledwo wlazły mi do auta a ludzie płakali z radości. Dyplom był i najcenniejsza laurka od małej dziewczynki ....

jak cos to ja sie pisze na udzial w paczce.

Opublikowano
:hi:bry i z racji zbliżających się świąt pytam czy jest ktoś chętny na zrzutę w Szlachetnej Paczce. W zeszłym roku daliśmy czadu, pudła ledwo wlazły mi do auta a ludzie płakali z radości. Dyplom był i najcenniejsza laurka od małej dziewczynki ....

jak cos to ja sie pisze na udzial w paczce.

Marcin to potrzebuje nowe turbo :) a tak serio co do turbo to oferowales sie kiedys ze lookniesz cos do mojeg, propozycja nadal akutalna?

Opublikowano

ale ty chcesz wieksze turbo? jaki masz tam kod silnika?

Opublikowano
ale ty chcesz wieksze turbo? jaki masz tam kod silnika?

no jestem ciekaw kosztow ile bym kosztowala nowa a ile wieksza szilnik to brb

Opublikowano
Ori Maximus :decayed:

testowałam w Pewexie - łeb boliiiiii :facepalm::grin::grin:

o ja tez testowalem ten trunek :) Klysiu opowiadal ze bylo dobrze wtedy :)

nie miales mocy na nic :grin:

Opublikowano

Witam kolegów z Województwa Łódzkiego :) takie pytanko do was. Czy ktoś wczoraj nie jechał 92 w strone konina Audi A4 B6 na rejestracjach EKU ?

Opublikowano
  • Autor

oj chyba nikt od nas :)

Opublikowano
oj chyba nikt od nas :)

no nie wiem może jakiś klubowicz jechał bo mrugał mi światłami :) może jeszcze ktoś się odezwie ;) bo EKU to łódzkie prawda?

Opublikowano
  • Autor

no niby tak ale do nas na spoty chyba z tego co pamietam nie wpada nikt z EKU blachami :wink:

Opublikowano
no niby tak ale do nas na spoty chyba z tego co pamietam nie wpada nikt z EKU blachami :wink:

aha no dobra czaje ;) a w ogóle EKU to jaka miejscowość ?

Opublikowano
  • Autor

Kutno :)

Jak dzis dobrze pojdzie Pany to skoncze film ten co krecilem :) ostatnio bokserski :D bedzie mozna mnie zjechac ze badziewie zrobilem :D

Opublikowano
Kutno :)

Jak dzis dobrze pojdzie Pany to skoncze film ten co krecilem :) ostatnio bokserski :D bedzie mozna mnie zjechac ze badziewie zrobilem :D

no Kutno popieram.. :)

Opublikowano

zyje tutaj ktos

Opublikowano
  • Autor

pewnie ja zyje film montuje :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.