Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Seba spoko mnie sie nie spieszy naprawde :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:z wieczora typasy :decayed:

---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ----------

BTW

LED-zik hula aż miło :kox: , :hi: Panton :wink:

Opublikowano
:hi:z wieczora typasy :decayed:

---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ----------

BTW

LED-zik hula aż miło :kox: , :hi: Panton :wink:

jaki ledzik melduj prosze :decayed:

Opublikowano

Klusek pamiętasz o mnie ?

Opublikowano
Klusek pamiętasz o mnie ?

k**wa pamietam tylko ten ohlej ryj dalej zasysa rure i nie ma z nim kontkatu :facepalm:

Opublikowano
:hi:z wieczora typasy :decayed:

---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ----------

BTW

LED-zik hula aż miło :kox: , :hi: Panton :wink:

jaki ledzik melduj prosze :decayed:

RNS-E Led :wink:

BTW

znalazłeś chwilkę czasu na rezanie grilla :question: Poka poka :wink:

Opublikowano
:hi:z wieczora typasy :decayed:

---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ----------

BTW

LED-zik hula aż miło :kox: , :hi: Panton :wink:

jaki ledzik melduj prosze :decayed:

RNS-E Led :wink:

BTW

znalazłeś chwilkę czasu na rezanie grilla :question: Poka poka :wink:

nie chyba w czwartek sie dopiero wezme :thumbdown: bo dzisiaj caly dzien spedzilem na tablekach i gadaniu gdzie moja kasa :facepalm: a jutro tabelek czesc II a o 12 musze jechac zdobywac nastepne uprawnienia :decayed: na które dostalem PLN-y z roboty :naughty:

Opublikowano

No no, jak ci firma finansuje szkolenia to nie jest jeszcze tak zle :wink::decayed:

Opublikowano
No no, jak ci firma finansuje szkolenia to nie jest jeszcze tak zle :wink::decayed:

no zgodnie z obietnicami ruszyli finanse na powaznie wiec moze jeszcze moze cos z tego bedzie :whistling:

Opublikowano
No no, jak ci firma finansuje szkolenia to nie jest jeszcze tak zle :wink::decayed:

no zgodnie z obietnicami ruszyli finanse na powaznie wiec moze jeszcze moze cos z tego bedzie :whistling:

:good::good::good:

Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Opublikowano

hehe to się nazywa szczęście ;D

Opublikowano
  • Autor

to sie nazywa fake jak stad do tajlandii!!!

pozatym bylo nie raz walkowane na forach od efektow :)

a i wyglada tandetnie :)

Opublikowano

musiałeś już wygadać ;) chyba każdy pozna, że to fake choć nie każdy siedzi na forach od efektów :) dał byś zobaczyć tym co nie widzieli :)

Opublikowano
  • Autor

Heheheh wiesz co ten fil ma tyle lat ze ja nawet nie wiem jak duzo ;) mysle ze wszyscy go juz znaja ;) a przynajmniej ja ;)

---------- Post dopisany 05-12-2012 at 01:23 ---------- Poprzedni post napisany 04-12-2012 at 23:41 ----------

:decayed:

Opublikowano

Seba jestes? o i Bartek jest nawet z nami

Opublikowano

Sebcia zamęczyłem i poszedł spać :grin::grin:

Opublikowano

no nie ladnie nie ladnie, nawet na Fb go nie ma

---------- Post dopisany at 03:38 ---------- Poprzedni post napisany at 03:19 ----------

dobra chwilowa przerwa mala drzemka sie nalezy

Opublikowano
  • Autor

;D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.