Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ja to chyba nie wymysle nic :)

pamietam kiedys przyjechalem na spota z kierwoca :D celem sie napicia :D heheh zanim sie dobrze przywitalem ze wszystkimi moj kierowca walil

lufe z Miskiem :polew::polew::polew::polew::polew::polew: wiec nie pozostalo mi nic jak pozniej odwiezc kierowce ktory byl nawalony jak rusi plecak :D

pamietny spot na stawach stefanskiego hahahahah :D dobrze sie lalo tam :P

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany at 20:11 ----------

albo ja od Seby jestem :grin::grin::grin:

Opublikowano
  • Autor

hahahaah ta to tez byla piekna akcjia :D heheheeh

Opublikowano
ja to chyba nie wymysle nic :)

pamietam kiedys przyjechalem na spota z kierwoca :D celem sie napicia :D heheh zanim sie dobrze przywitalem ze wszystkimi moj kierowca walil

lufe z Miskiem :polew::polew::polew::polew::polew::polew: wiec nie pozostalo mi nic jak pozniej odwiezc kierowce ktory byl nawalony jak rusi plecak :D

pamietny spot na stawach stefanskiego hahahahah :D dobrze sie lalo tam :P

właśnie dla tego w Niedzielę mogę z czystym sumieniem podjechać po ciebie abyś Ty mógł się napić i pojeść :wink:

Piszę oczywiście całkiem poważnie :good:

Opublikowano
ja to chyba nie wymysle nic :)

pamietam kiedys przyjechalem na spota z kierwoca :D celem sie napicia :D heheh zanim sie dobrze przywitalem ze wszystkimi moj kierowca walil

lufe z Miskiem :polew::polew::polew::polew::polew::polew: wiec nie pozostalo mi nic jak pozniej odwiezc kierowce ktory byl nawalony jak rusi plecak :D

pamietny spot na stawach stefanskiego hahahahah :D dobrze sie lalo tam :P

A moze Karolina cie odwiezie? ;)

Opublikowano

ja tez jade ale bez kierowcy bo alkholu to ja zasadniczo sie brzydze :polew::decayed:

Opublikowano

Ja i tak nie będę miał drajwera więc mogę powozić :decayed: Kacha na noc do roboty a i za Madzią się nie trafi :decayed:

Opublikowano
Ja i tak nie będę miał drajwera więc mogę powozić :decayed: Kacha na noc do roboty a i za Madzią się nie trafi :decayed:

Mogła by powzić cie myszą :decayed: pare bajerow na szosie by zrobila :grin:

---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ----------

pany a ja mam pytanie jest sobie Skoda Octavia 2008 r i jak nazywa sie gadzet ktory odpowiada za swiatła mijania a chodzi o to ze po odpaleniu auta same sie zalaczaja a na pokretle sa w pozycji wylaczone :whistling:

Opublikowano
  • Autor

no i co przeszkadza Ci to ?? dziala to dziala na c**j drazysz temat :D :D :D

Opublikowano
no i co przeszkadza Ci to ?? dziala to dziala na c**j drazysz temat :D :D :D

bo dzisiaj wujas zakupil taka karoce i sie zastanawia jak to sie nazywa :whistling: szczerze mowic to wiem ze jest to watek Łódzki i swoje pierdolamento o swiatlach powinienem wylewac gdzie indziej bo tu sa poruszane wazkie probelmy cywilizacyjne :decayed: ale warto bylo sprobowac :grin:

Opublikowano

jestę fotografę:

skajfol.jpg

^^ Ale żem fotków napstrykał... Sam się mogę napstrykać w niedzielę na spocie;p

Opublikowano

Dj w moim parchu sa klocki i tarcze z czujnikami ?

Opublikowano
Dj w moim parchu sa klocki i tarcze z czujnikami ?

skromnym swym zdaniem powiem ze wydaje mi sie ze tak ale tylko przod jak cos

Opublikowano
  • Autor

DJ zabiles mnie tym zdjeciem :D :D :D

image.jpg

Opublikowano

a ja na spota bede chyba lecial prosto ze stolycy bo cos mi sie spodobalo jazda autem nie musze na przystankach marznac

Opublikowano
Dj w moim parchu sa klocki i tarcze z czujnikami ?

skromnym swym zdaniem powiem ze wydaje mi sie ze tak ale tylko przod jak cos

mnie rowniez tak sie wydaje drogi inzynierze Tomaszu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

potwierdzam :P:grin:

i mysle temat do zamkniecia nie ma wiekszych specow od nas ...

Dziekuję :hi::naughty:

Opublikowano
potwierdzam :P:grin:

i mysle temat do zamkniecia nie ma wiekszych specow od nas ...

Dziekuję :hi::naughty:

:polew:

Opublikowano
  • Autor
:kox::kox::kox:
Opublikowano
potwierdzam :P:grin:

i mysle temat do zamkniecia nie ma wiekszych specow od nas ...

Dziekuję :hi::naughty:

:polew:

Seba pomoc CI cos przy aucie wymienic ? bo wiesz jak masz jakis problem wal smialo Klysiu udostepni lokal a ja swoja fachowa wiedze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.