Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

japierdole corke obudzilem smiechem jak zobaczylem ten obrazek ze skajfalem:decayed::decayed: przec**j:grin:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

SKAJFAILem chyba :D :D :D

Opublikowano
k**wa nie powiedziałem wam najwazniejszego moja biala strzale zabrali mi do Warsaw :facepalm::cry:

zartujesz to czym ja bede z Seba jezdzil jak wpadniemy

no mysle ze pora sie przesiasc na cos bardziej cywilizacyjnego i zaczac jedzic Dacia Logan MCV :decayed:

---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ----------

uuuu pierdzidełkiem inny prezes pojeździ teraz :grin:

tylko pozostaje pytanie jak dlugo on jeszcze bedzie jedzil bo juz ledwo domagal :decayed:

a to tego co dacia smigal wy***ali?

Opublikowano

dokurwia galcnie :decayed:

---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:23 ----------

k**wa nie powiedziałem wam najwazniejszego moja biala strzale zabrali mi do Warsaw :facepalm::cry:

zartujesz to czym ja bede z Seba jezdzil jak wpadniemy

no mysle ze pora sie przesiasc na cos bardziej cywilizacyjnego i zaczac jedzic Dacia Logan MCV :decayed:

---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ----------

uuuu pierdzidełkiem inny prezes pojeździ teraz :grin:

tylko pozostaje pytanie jak dlugo on jeszcze bedzie jedzil bo juz ledwo domagal :decayed:

a to tego co dacia smigal wy***ali?

ta tego co wtedy przyjechal tez :whistling:

Opublikowano

cienias na kolanko zwolnil do 40 :decayed:

---------- Post dopisany at 22:29 ---------- Poprzedni post napisany at 22:29 ----------

Klysiu to kto tam teraz zostal? tylko Ty czy ktos jeszcze?

Opublikowano

dobra ja zawijam pod piezynke :hi:

Opublikowano
  • Autor

napierdala po konkrecie :)

Opublikowano

k**wa..... trochę się ogląda taką jazdę....nie wiem czy bym się odważył

Opublikowano
  • Autor

jechalem tak jako pasazer :D po dojechaniu do miejsca docelowego powiedzialem ze albo wracamy 40km/h albo go pier**le i ide z buta :D

Opublikowano
  • Autor

idz pan w choooj ktos by reke wystawil drzi otworzyl i co ?? nic k**wa skajfail leceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee tam gdzie mnie moje 110 kg zaniesie :D:P:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

hahahahah ale cuś mnie ciągnie żeby sobie takiego kupić mmmmm

Opublikowano
  • Autor

heheh ja w sumie tez bym chcial tylko tam jest tak duze cisnienie tak duza porzeba predkosci ze bym ciagle 200 zapierdalal

i pewnie bym dlugo nie pozyl :/

Opublikowano

to mówicie, że jeszcze nie śpicie;)

Opublikowano
  • Autor

ja nigdy nie spie ja czuwam :)

DJ kiedy dalej ogarniamy moje padla dwa ?? :D bo cos sie znajdzie do tuningowania :P

Opublikowano

jak z dojczlandii wrócą chłopaki, co mogą mieć moduł na podmiankę;D

Opublikowano

A ja was serdecznie pozdrawiam z pracy. Jestem w Licheniu :D

Opublikowano
  • Autor

DJ a ja mowie o oooo :D moim

Siema Marcinie hmmm a co Ty robisz w Liczeniu w pracy o 00:30 ?? :decayed:

chociaz w sumie nie wiem czy chce wiedziec :P:D

Opublikowano
DJ a ja mowie o oooo :D moim

Siema Marcinie hmmm a co Ty robisz w Liczeniu w pracy o 00:30 ?? :decayed:

chociaz w sumie nie wiem czy chce wiedziec :P:D

Pracuje ;) dluga historia...

Opublikowano

Seba idz spac bo byc moze bedziesz jutro silnik wyciagal wiec dobrze byloby zebys byl w formie:grin::grin::grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.