Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Gość SpongeBob
:polew::polew::polew::polew:

a co Ci tam z tym ramieniem sie stalo konkretnie ??

bo jak cos to ja mam te swoje wiec jak wpadniesz na spota w niedziele to cos zaradzimy :)

tylko co sie konkretnie zdupilo bo moje tez ledwo zyja :P ale cos sie moze nada :P

kolego Sebastianie prosze sie tak nie chwialic ze Pan ma bo ja ja mam w bagazniku i dziwie sie ze jeszcze jej nie wyjebalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

hehhe kurde jedno zdjecie mi zrobil no jedno no :D i prosze :D

JĘSTESH GRAFIKĘ :D :D :D

Bys mi lepiej grzana szybe z tylu zrobil i wycieraczke zamontowal a nie sie gupotami zajmujesz :P:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

:banan::banan::banan:

myslisz ze nie mam nic w odwecie ?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bomba :decayed::grin::grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 12:10 ---------- Poprzedni post napisany at 12:07 ----------

wzruszyła mnie twoja historia Sebastianie......

---------- Post dopisany at 12:13 ---------- Poprzedni post napisany at 12:10 ----------

hehe:decayed: w LDZ bede dopiero w sobote kolo 23.00-1.00:wink: z danii juz z gorki raczej, najgorsze to przebic sie przez gorki w norwegii...

Dasz radę i górkom :] a przez Danię jaki piękny most :naughty: mi się tęskni za tymi górkami, ale raczej wiosną się wybiorę

---------- Post dopisany at 12:14 ---------- Poprzedni post napisany at 12:13 ----------

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

hehhe kurde jedno zdjecie mi zrobil no jedno no :D i prosze :D

JĘSTESH GRAFIKĘ :D :D :D

Bys mi lepiej grzana szybe z tylu zrobil i wycieraczke zamontowal a nie sie gupotami zajmujesz :P:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

:banan::banan::banan:

myslisz ze nie mam nic w odwecie ?? :D

co masz? pokaż ? :grin: albo lepiej nie, bo zaraz polecą kolejne wizerunki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki do wzięcia - Dokument - PROGRAMY - ipla.tv

hardcore .... polecam :D :D :D

---------- Post dopisany at 12:19 ---------- Poprzedni post napisany at 12:18 ----------

heheh nie no narazie jeszcze robie ale jak zrobie to napewno opublikuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba to ma być hardcore ? chyba horror .......i ta recenzja cyt. pogrążeni w biedzie i beznadziei......czyli a sam raz reportaż na zimową depresję :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh nie no niby tak ale hehehe no sam nie wiem no hard jak dla mnie :)

to sa ci sami co zrobii czekajac na sobote :) heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ogladaliscie czekajac na sobote 2? pitbull czy cos podtytul chyba... o ziomie co wychodzi z pierdla na przepustke:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe taa to nie jest 2 to jest ten sam cykl :) PIDBULL nie znasz genezy oblukaj odcinki kochankowie z internetu tam zaczynal :D

a PIDBULL dlatego bo PITBULL bylo zajete :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dasz radę i górkom :] a przez Danię jaki piękny most :naughty: mi się tęskni za tymi górkami, ale raczej wiosną się wybiorę

mowisz o moscie z danii do szwecji chyba?!:wink:

tzn. ja lece na Kristiansand i prom do danii, a pozniej autostrada caly czas do LDZ i w emilii odbijam... a wogole lepiej tam jechac czy troche dalej dopiero zjechac do LDZ?jak ogolnie drogi w okolicy? ogarniete?

---------- Post dopisany at 12:44 ---------- Poprzedni post napisany at 12:42 ----------

hehe pidbull:decayed: no w sumie akcja dzieje sie w tym samym czasie... jak lubisz takie filmy to polecam Darling I Lowe Ju (2010) - Filmweb glupota ludzi nie zna granic:decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dasz radę i górkom :] a przez Danię jaki piękny most :naughty: mi się tęskni za tymi górkami, ale raczej wiosną się wybiorę

mowisz o moscie z danii do szwecji chyba?!:wink:

tzn. ja lece na Kristiansand i prom do danii, a pozniej autostrada caly czas do LDZ i w emilii odbijam... a wogole lepiej tam jechac czy troche dalej dopiero zjechac do LDZ?jak ogolnie drogi w okolicy? ogarniete?

---------- Post dopisany at 12:44 ---------- Poprzedni post napisany at 12:42 ----------

hehe pidbull:decayed: no w sumie akcja dzieje sie w tym samym czasie... jak lubisz takie filmy to polecam Darling I Lowe Ju (2010) - Filmweb glupota ludzi nie zna granic:decayed::decayed:

ogarnięte, spoko, różnica taka że w Emilii płacisz jakiś grosik za autostradę do 5 zeta a zjeżdżając dalej 0,00 zł:decayed:

---------- Post dopisany at 12:58 ---------- Poprzedni post napisany at 12:57 ----------

tak, dokładnie o tym moście pisałam :decayed: bo ja latam ta trasę a prom do Szwecji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e to spoko, mnie tu najbardziej smuci fakt, ze w nocy burza a jesli juz przejebie sie przez te gory to w kristiansand ma byc snieg i wiaterek prawie 100km/h i sraka zeby mi promu nie odwolali tak jak kiedys...

a gdzie zajezdzasz do tej norwegii? oslo pewnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze odpada, ale jakbys leciala na Bergen to daj znaka:wink: jakiego grilla sie rozpali:decayed:

---------- Post dopisany at 13:18 ---------- Poprzedni post napisany at 13:16 ----------

dobra ja sie pakuje z roboty i robie rzad, na maly szoping i do domu sie przekimac... Wesolych Swiat wszystkim, gdybym sie zabil gdzies po drodze:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...