Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

powitać;) lecę na kawkę.

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:jestem uziemiony do jutra... dobrze, ze nie czekalem bo dzis rano dalej zamkniety...

---------- Post dopisany at 09:00 ---------- Poprzedni post napisany at 08:57 ----------

k**wa jak wiaterek moze sparalizowac polaczenie na krajowej drodze do c**ja... Arsv

Opublikowano
:drinks: no to niech ci bedzie PYK :decayed:

czyli wnioskuję, że dziś już nie lecisz do "kamieniołomów" :decayed:

dzis juz sie obyl bez roboty ale zaraz idem w kimono bo jutro na 6.oo :facepalm: ale pocieszam sie tym ze do 9 max i lece do domciu :decayed:

czyli co, można pracować 3 godziny dziennie i 3tysie/miesiąc :question: - można :decayed: :decayed: :decayed:

---------- Post dopisany at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ----------

Pantonik nie podlecisz czasem w Niedzielę na grilla pod Reala :question::kwasny: denerwuje mnie troszkę to MMI :kwasny:

Mogę podlecieć.................. :whistling:

Opublikowano
:decayed: ewentualnie jak nie dasz rady to ja się zjawię na minutkę w tygodniu - oczywiście po 17.00 :wink:
Opublikowano
:siema: ja juz po robocie :decayed: po wizycie w Tesco,Netto i Leclercu :grin::facepalm:
Opublikowano
  • Autor
ale sie naebauem i spie na poduodzeeeeeeeeeeeee uoooooooooooooo :D

uuuu to nie byl moj dzien jednak .............

czuje ze dzis bedzie peeeebane :)

Opublikowano

ja pitole nie zyje a dzisiaj znowu trzeba walczyc

Opublikowano
  • Autor

:decayed::decayed::decayed::decayed:

mam ze 4 promile w tej chwili :D

ide na rynek po marchew hahahaha bedzie na ostro

Opublikowano

ja musze na zajecia isc znaczy powinienem a czy dojde to zobaczymy

Opublikowano
  • Autor

Ty tomcio dochodz na zajeciach :D profesorka bedzie zdziwiona :jerk::jerk::jerk::jerk::naughty::naughty::naughty::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
:decayed::decayed::decayed::decayed:

mam ze 4 promile w tej chwili :D

ide na rynek po marchew hahahaha bedzie na ostro

kup sobie sok pomidorowy - zimny soczek na kacora :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Seba i Tomek jak z powodu swojego alkoholizmu bedziecie zamieniac auta w wode to sie zglasocie do mnei dam wam dobra cene za fury :decayed:

---------- Post dopisany at 12:40 ---------- Poprzedni post napisany at 12:00 ----------

Tusk i Sikorski nowy patent gdzie można kupić prezenty [rozmowa] | ORYGINAŁ - YouTube!

:grin:

Opublikowano
  • Autor

Hahahahah mocno zdycham Tomek dzwonil i mowil ze zdycha hahahahha :)

Opublikowano
Hahahahah mocno zdycham Tomek dzwonil i mowil ze zdycha hahahahha :)

:arrow2:Mitingi AA - Region Łódź

cos dla was :grin:

Opublikowano
  • Autor

Heheheh obrazasz mnie....

Opublikowano
Heheheh obrazasz mnie....

:jaaaaa:chce tylko pomoc :grin:

Opublikowano
  • Autor

Przychodzi koń do baru:

- Piwo proszę.

- 10 zł.

Kiedy koń powoli sączy piwo barman zagaduje:

- Rzadko widujemy tu konie.

- Nie dziwię się! Piwo za 10 zł...

Opublikowano
Przychodzi koń do baru:

- Piwo proszę.

- 10 zł.

Kiedy koń powoli sączy piwo barman zagaduje:

- Rzadko widujemy tu konie.

- Nie dziwię się! Piwo za 10 zł...

:grin:

---------- Post dopisany at 19:10 ---------- Poprzedni post napisany at 17:56 ----------

ale sie robi lodowisko :thumbdown:

Opublikowano

no to od nowa Wasze zdrowie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.