Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Seba awans masz pewny ale musi przyjsc dyrektor zeby wskazac Ci stanowisko :decayed:

---------- Post dopisany at 09:08 ---------- Poprzedni post napisany at 09:07 ----------

tylko wez wywal to info zielone o spotach i ten kanal irc-a bo tam to chyba juz nikt nie przebywa

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Miejmy tylko nadzieje że żaden inny klub nie wpadnie na tą miejscówke dziś bo kiedyś kiedyś to Centomania tam spoty robiła (tak tak ,człowiek mojego "pokroju" jeździł kiedyś Sejem poliftowym z silnikiem 1.1:decayed: ) ,inaczej też będzie ciasno :grin:

Opublikowano

:siema:

Seba witamy w firmie zostajesz mianowany na glownego kierownika od Public Relations :decayed: tylko faktycznie wypierdziel te zielone napisy i kanal irca :wink: i bedzie lux malina :decayed:

Opublikowano

Z tego co wiem to tam tylko spotyka sie VW ale to we wtorek

Opublikowano

Faken ,nie mam czapki mikołaja i co teraz? :facepalm:

Opublikowano
Faken ,nie mam czapki mikołaja i co teraz? :facepalm:

Manufaktura na I piętrze na przeciwko wejścia do Reala :decayed::wink:

Opublikowano
Faken ,nie mam czapki mikołaja i co teraz? :facepalm:

zawsze mozesz byc reniferem :grin:

Opublikowano
Faken ,nie mam czapki mikołaja i co teraz? :facepalm:

Manufaktura na I piętrze na przeciwko wejścia do Reala :decayed::wink:

Przy dzisiejszym dniu to musiałbym tam chyba autobusem jechać :decayed:

Faken ,nie mam czapki mikołaja i co teraz? :facepalm:

zawsze mozesz byc reniferem :grin:

Taaa a Ty będziesz Mikołajem i mnie biczem wychłostasz? :bicz2::grin:

Opublikowano
Faken ,nie mam czapki mikołaja i co teraz? :facepalm:

zawsze mozesz byc reniferem :grin:

Taaa a Ty będziesz Mikołajem i mnie biczem wychłostasz? :bicz2::grin:

yyyy......:shock3:

wole dziewczyny niz chlostac faceta przebraqnego za renifera :kox:

Opublikowano
Faken ,nie mam czapki mikołaja i co teraz? :facepalm:

zawsze mozesz byc reniferem :grin:

a065.gif

albo śnieżynką św.Mikołaja

Opublikowano
Faken ,nie mam czapki mikołaja i co teraz? :facepalm:

zawsze mozesz byc reniferem :grin:

http://cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif

albo śnieżynką św.Mikołaja

:grin:

Opublikowano

Dobra ,lepiej będzie jak więcej nic nie napisze :facepalm::grin: Bo się jeszcze pogrąże...

Opublikowano
  • Autor

Nie ma co sie mazac chlopaki nie placza dzisiaj reniferem a jutro ... Worem mikolaja:D:D:D:D

Opublikowano

:whistling: :whistling: :whistling:

71690312837475489530167.jpg

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Takie małe ogłoszenie - co roku robiliśmy akcje typu "szlachetna paczka", albo jakąś inną dobroczynną - w tym roku sądzę, że też można na nas wszystkich liczyć, więc zorganizujmy coś, zbierzmy kasę i kupmy coś dzieciakom:)

Opublikowano
Takie małe ogłoszenie - co roku robiliśmy akcje typu "szlachetna paczka", albo jakąś inną dobroczynną - w tym roku sądzę, że też można na nas wszystkich liczyć, więc zorganizujmy coś, zbierzmy kasę i kupmy coś dzieciakom:)

Magda juz jakis czas temu o tym pisala i byla mowa o tym, znaczy napewno przez telefon mi o tym mowila ale gdzies tez widzialem jak pisala o tym albo forum albo fb

Opublikowano
  • Autor

No ja jestem za ;)

Opublikowano

trzeba sie Magdy zapytac bo mi cos o tym mowila ale nie pamietam szczegolow dokladnie

---------- Post dopisany at 15:20 ---------- Poprzedni post napisany at 15:20 ----------

dobra ja teraz spadam bede o 18

Opublikowano

szlachetna paczka to juz sie skonczyla :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.