Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

znaczy powiem tak jest cos w tym prawdy co Klysiu pisze bo tam do salonu gdzie moja robi jest tez stomatologia i inne pierdoly i oni im przywoza wlasnie takie paczki ale jak sie spoznia czy cos uszkodza no to pokrywa wszelkie koszty z wlasnej kieszeni

moze wlasnie dlatego duza kasa jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

co tam Panowie w wielkim swiecie slychac

robie fotki swojego asortymentu na handel :naughty: mam nadzieje ze kazdy z was wezmie chociaz po 2szt :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tam Panowie w wielkim swiecie slychac

robie fotki swojego asortymentu na handel :naughty: mam nadzieje ze kazdy z was wezmie chociaz po 2szt :decayed:

o a co szykujesz na handel :D

aaaaa jak ogarne temat i juz bedzie na allegro wam pokaze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klysek moj znajomy ma stoisko w gluchowie to moge Cie umowic:decayed: pojedziesz i opchniesz:decayed: przy okazji odbierzesz moje ak47 bo ma byc po serwisie:kox:

---------- Post dopisany at 19:59 ---------- Poprzedni post napisany at 19:57 ----------

a tak przy okazji, bo widze, ze masz czapeczki dla dzieci... kiedys bedac w sklepie pytam pania ekspedientke co to za firma co robi jakies tam koszulki dla dzieci, a ta szuka szuka w koncu znalazla metke i czyta KEEP AWAY FROM FIRE:decayed::decayed::polew: k**wa nie wiedzialem czy se ze mnie jaja robi czy na powaznie... przemilczalem temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klysek moj znajomy ma stoisko w gluchowie to moge Cie umowic:decayed: pojedziesz i opchniesz:decayed: przy okazji odbierzesz moje ak47 bo ma byc po serwisie:kox:

---------- Post dopisany at 19:59 ---------- Poprzedni post napisany at 19:57 ----------

a tak przy okazji, bo widze, ze masz czapeczki dla dzieci... kiedys bedac w sklepie pytam pania ekspedientke co to za firma co robi jakies tam koszulki dla dzieci, a ta szuka szuka w koncu znalazla metke i czyta KEEP AWAY FROM FIRE:decayed::decayed::polew: k**wa nie wiedzialem czy se ze mnie jaja robi czy na powaznie... przemilczalem temat...

:polew: nie no na gluchowie,tuszynie temat juz mam obcykany :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sp***dalal jakby smierc zobaczyl :D

medluje ze powrocilem z tre :D

i nakleilem pierwszego karnego kutasa :D na samiotkiej wysokosci glowy :D cel mini cooper

k**wa no rece mi opadly stoi moja furka po lewej aut co nie lata w zime po prawej mini i obok mini 3 miejsca wolne :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

a mini zaparkowalo mi tak blisko ze przechodzac pomiedzy autami jedna reka dotknalem mojego i jego lusterka ....

nawet przejsc nie moglem powstrzymalem sie od urwania lusterka po prostu mu je mocneij zlozylem

wyjechalem wrocilem sie grzecznie do domu po karnego i mu przypierdolilem prosto w czolo

ehhh w sumie to mi ulzylo chociaz chcialem mu za***ac z 10 za glupote k**wa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sp***dalal jakby smierc zobaczyl :D

medluje ze powrocilem z tre :D

i nakleilem pierwszego karnego kutasa :D na samiotkiej wysokosci glowy :D cel mini cooper

k**wa no rece mi opadly stoi moja furka po lewej aut co nie lata w zime po prawej mini i obok mini 3 miejsca wolne :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

a mini zaparkowalo mi tak blisko ze przechodzac pomiedzy autami jedna reka dotknalem mojego i jego lusterka ....

nawet przejsc nie moglem powstrzymalem sie od urwania lusterka po prostu mu je mocneij zlozylem

wyjechalem wrocilem sie grzecznie do domu po karnego i mu przypierdolilem prosto w czolo

ehhh w sumie to mi ulzylo chociaz chcialem mu za***ac z 10 za glupote k**wa ;)

cala szybe przednia trzeba bylo zakleic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) no no :D heehe

---------- Post dopisany at 02:02 ---------- Poprzedni post napisany at 01:46 ----------

ma moc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...