Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

w szerokość od mleka???? to było pełno tłuste chyba :naughty: a nie ta barwiona woda w kartonikach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

:siema: piję mleko i będę wielka :decayed:

ta teoria jest mocno naciągana, jak byłem mały od momentu jak skończyło się karmienie mnie butlą to mleka nie chciałem tknąć... i jakoś urosłem ponad 190cm :P

No nie wiem czy taka naciągana ,ja piłem mleko jeszcze do niedawna i mam ze 2m :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w szerokość od mleka???? to było pełno tłuste chyba :naughty: a nie ta barwiona woda w kartonikach :wink:

Przecież piszemy że od krowy a nie od kartona :D znaczy sie tak, tłusteeeee :naughty:

---------- Post dopisany at 13:06 ---------- Poprzedni post napisany at 13:06 ----------

dwa metry ? :shock3: to chyba po rodzicach wyrosłes :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w szerokość od mleka???? to było pełno tłuste chyba :naughty: a nie ta barwiona woda w kartonikach :wink:

Przecież piszemy że od krowy a nie od kartona :D znaczy sie tak, tłusteeeee :naughty:

---------- Post dopisany at 13:06 ---------- Poprzedni post napisany at 13:06 ----------

dwa metry ? :shock3: to chyba po rodzicach wyrosłes :decayed:

No właśnie gdybyś zobaczyła moich rodziców to byś powiedziała że chyba taki po listonoszu jestem ,chociaż on też chłopina niewysoki :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze po dziadku ?

No też właśnie nie bardzo ,jakoś jestem pierwszym egzemplarzem tak wysokim w rodzinie:decayed:

Narkotyków nie biorę ,nie palę i nie wciągam:decayed: Jakieś supple by się tylko przydały żeby dopakować bo póki co wyglądam jak szparaga :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jam zyje wrocilem z arbajtu do arbajtu :shock3:

---------- Post dopisany at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ----------

57b05990f3cf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ściema;) Muszę coś chyba wypić, bo mnie zadziwia moja senna kreatywność...biegłem do Warszawy z buta od siebie i w dodatku przez góry ... oO:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

732055785e85.jpg

---------- Post dopisany at 17:42 ---------- Poprzedni post napisany at 14:42 ----------

arbajt arbajt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lubie to!

---------- Post dopisany at 01:06 ---------- Poprzedni post napisany at 01:05 ----------

46714_536627506370557_1101560771_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...