Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
no to znowu czlowiek skromny jak ja sie napil :decayed:

---------- Post dopisany at 10:33 ---------- Poprzedni post napisany at 04:35 ----------

zdycham :facepalm:

Ja za to muszę się napić bo:

1. Jestem chory a jak wiadomo nie ma to jak dobre odkażenie i medycyna naturalna:kox:

2. Jakbym miał mało kosztów to jeszcze zdechło turbo i lekko się wkurzyłem - wiadomo że alkohol dobrze działa jako środek anty-stresowy :whistling:

3. Muszę opić to moje niewdzięczne Audi to może w końcu przestanie strzelać fochy i zacznie jeździć :thumbdown:

No nic, idę po jakąś flaszkę i napije się do lustra :grin:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zadzwoń, to się napijemy razem;p conferrence call zrobimy;p Idę do kuzynki na 18-tkę;]

Opublikowano
no to znowu czlowiek skromny jak ja sie napil :decayed:

---------- Post dopisany at 10:33 ---------- Poprzedni post napisany at 04:35 ----------

zdycham :facepalm:

Ja za to muszę się napić bo:

1. Jestem chory a jak wiadomo nie ma to jak dobre odkażenie i medycyna naturalna:kox:

2. Jakbym miał mało kosztów to jeszcze zdechło turbo i lekko się wkurzyłem - wiadomo że alkohol dobrze działa jako środek anty-stresowy :whistling:

3. Muszę opić to moje niewdzięczne Audi to może w końcu przestanie strzelać fochy i zacznie jeździć :thumbdown:

No nic, idę po jakąś flaszkę i napije się do lustra :grin:

odespalem jedno a tu drugie sie szykuje :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

patologia Tomku :)

Szaki ehhh pech troche ale wiesz jak to jest zrobisz i bedziesz pewny ze wszystko gra :)

Opublikowano
patologia Tomku :)

Szaki ehhh pech troche ale wiesz jak to jest zrobisz i bedziesz pewny ze wszystko gra :)

nie jednak dzisiaj spokojnie siedze i nic nie pije chyba ze cole :)

Opublikowano
  • Autor

szalenstwo :P

a ja dzisiaj nic nie mocze ;) pracuje :/

Opublikowano

a jednak flaszeczka sie znalazla :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:decayed:

mientka faja :P

Opublikowano

oj tam prosili to jak mozna odmowic :) ale co my 0,7 w dwie osoby zrobilismy :) mozna po malu konczyc i isc w kime jutro o 8 zaliczenie

---------- Post dopisany at 04:02 ---------- Poprzedni post napisany at 02:45 ----------

UC wstajemy :)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

:hi:

---------- Post dopisany at 10:39 ---------- Poprzedni post napisany at 10:31 ----------

Szajka CeZika - Wzniosłe treści obcych pieśni - YouTube

---------- Post dopisany at 16:01 ---------- Poprzedni post napisany at 10:39 ----------

Robimy dzis spota czu juz tutaj mozna tylko zaorac ?

Opublikowano

ja mogę chcieć;) Dajcie znać na tel, bo wychodzę zaraz

Opublikowano
  • Autor

no to widze ze kaplica raczej :)

---------- Post dopisany at 17:13 ---------- Poprzedni post napisany at 17:08 ----------

no to nie ruszam d*py

Opublikowano

a ja wyjezdzam ze stolycy o 18 wiec raczej nie zdaze na spota

Opublikowano
  • Autor

no to oramy watek lodzki :)

za cieplo jest i sie d*py ruszac nei chce jakby bylo -50 to by sie wiecej ludu zebralo :)

Opublikowano
:grin: szczególnie jak śnieg w pysk sypał
Opublikowano

wrocil

---------- Post dopisany 04-02-2013 at 00:16 ---------- Poprzedni post napisany 03-02-2013 at 20:27 ----------

qrde tutaj to faktycznie ostatnio nic sie nie dzieje

Opublikowano
  • Autor
:kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.