Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
c009.gif
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i po robocie :)

Opublikowano
i po robocie :)

+1 heheheh :grin:

Opublikowano
i po robocie :)

+1 heheheh :grin:

Ja też i zarzucę coś dla rozluźnienia :naughty:

3c7dbec9c5354db3c4b5ce714fca84a8.jpeg?1360079464

Opublikowano

lubie to :decayed:

Opublikowano
:siema: ja tez juz po 6 dniach bez forum powracam do zywych :banan::decayed:
Opublikowano
:siema: ja tez juz po 6 dniach bez forum powracam do zywych :banan::decayed:

no nareszcie tak tu cicho bez Ciebie bylo :decayed::grin:

jak tam spijasz juz pianke z piwka

Opublikowano
:siema: ja tez juz po 6 dniach bez forum powracam do zywych :banan::decayed:

no nareszcie tak tu cicho bez Ciebie bylo :decayed::grin:

jak tam spijasz juz pianke z piwka

jeszcze nie ale juz nie dlugo zaczne :decayed::kox:

Opublikowano

a ja nadal choruje :D takiego lekarza wytrzasnalem ze jak do sklepu wchodzisz :decayed: ale to Ci powiem jak sie spotkamy :wink:

Opublikowano
a ja nadal choruje :D takiego lekarza wytrzasnalem ze jak do sklepu wchodzisz :decayed: ale to Ci powiem jak sie spotkamy :wink:

:decayed: no no bo moze sie przydac penie jeszcze nie raz :wink:

Opublikowano
  • Autor

powrocili ze stolnicy z targow bylo na wypasie :D

cycki byly aaaachhh jakie byly nie Bartas ??? :D

Opublikowano

to jak wejdziemy jeszcze raz do alejki....wejdziemy.... o widziałem starczy :grin::grin::grin::grin:

Opublikowano
powrocili ze stolnicy z targow bylo na wypasie :D

cycki byly aaaachhh jakie byly nie Bartas ??? :D

no poka te cycki a nie sami sie naogladali a innym nie dadza popatrzec :whistling:

Opublikowano

fajna sprawa - też bym się na targi śmignął, gdyby nie zajęcia...;]

Opublikowano
fajna sprawa - też bym się na targi śmignął, gdyby nie zajęcia...;]

powrociłeś na uczelnie :naughty:

Opublikowano
fajna sprawa - też bym się na targi śmignął, gdyby nie zajęcia...;]

powrociłeś na uczelnie :naughty:

Kij z uczelnią ,pisz co u panny :naughty:

Opublikowano
  • Autor
to jak wejdziemy jeszcze raz do alejki....wejdziemy.... o widziałem starczy :grin::grin::grin::grin:

jhahahahahahaha piekna sprawa :D hehehe a teraz cos ciekawego zobaczcie to

to jest moje logo na wizytowce

mojewiz.jpg

a to stoisko ktore dzisiaj bylo na targach

20130206_104132.jpg

:eusathink::eusathink::eusathink::eusathink::eusathink::eusathink::eusathink::eusathink::eusathink::eusathink::eusathink:

---------- Post dopisany at 23:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:35 ----------

Gizmus chlopie gdzies byl jak Cie nie bylo :D kope lat bys sie przywital a nie sie czajnikujesz ;)

---------- Post dopisany at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ----------

Opublikowano

na uczelnię jeszcze nie wróciłem - od października się wróci;] Co do panny - do trzech razy sztuka - kilka dni temu dzwoniłem, ale jak mi gada "nie wiem", "może" i tym podobne teksty, a nawet raz się nie zaśmieje w rozmowie, to sobie odpuszczam;) Nic na siłę:)

fajna sprawa - też bym się na targi śmignął, gdyby nie zajęcia...;]

powrociłeś na uczelnie :naughty:

Kij z uczelnią ,pisz co u panny :naughty:

Opublikowano
  • Autor

OJ tam Bartku bo moze z nia jak z Pamelka trzeba w Boracie co ?? :) albo jak ja na kawalerskim z Krzyskiem :):decayed::decayed::decayed:

w razie co to wiesz :) polecam sie :P

---------- Post dopisany at 23:44 ---------- Poprzedni post napisany at 23:36 ----------

Opublikowano

Zbieżność imion przypadkowa;p

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.