Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:):):) musi sie udac :)
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bardzo bym chciała w każdym razie :]

Opublikowano
  • Autor

spoko spoko Madzia dasz rade :D wiem to :)

Opublikowano

a ja sobie ide na hale pograc w pile :D

Opublikowano

ja wlasnie wróciłem :decayed:

Opublikowano

sami sportowcy nam sie trafili :decayed:

Opublikowano

rafal12412436347896775654 tez byl ale nadal nie wiem ktory to :grin:

Opublikowano

No widzialem czarna dzisiaj :D Za tydzien tez gram na polnocnej o 11.30 to mozna sie styknac :) I pozdro tez dla pana b7 srebrny avant jak wyjezdzalem tez byl :) Klubowa ramka i wlepka :D

Opublikowano

kurfa a nas bylo tylko 5. mowilem jakiemus gosciowi ze jak przyjedzie audi ma mnie wolac ale.... taki byl...

Wysłane za pomocą Tapatalk

Opublikowano

my gralismy na srodkowej czesci :)

Opublikowano

no wiem dużo was tam. my na 1 w koszulce polski byłem. w niedziele na 11 mamy znowu. kurfa jak coś to krzycz kto od czarnego audi

:o

Opublikowano

napisz jak bedziesz ubrany to podejde :D ja w koszulce barcelony gralem 1 grubas byl i chudy to ja :)

Opublikowano
  • Autor

jak milutko :D:grin:

Opublikowano
gdzie dzis?

no jak to gdzie real :decayed:

Opublikowano
No widzialem czarna dzisiaj :D Za tydzien tez gram na polnocnej o 11.30 to mozna sie styknac :) I pozdro tez dla pana b7 srebrny avant jak wyjezdzalem tez byl :) Klubowa ramka i wlepka :D

qr** to ja bylem i wlasnie sie zastanawialem czyja ta A4 klubowa stoi :D

---------- Post dopisany at 16:05 ---------- Poprzedni post napisany at 16:02 ----------

ja bylem od 13:30 do 15:30 ale jak wchodzielm to gral ktos na 1 polowie na dole bo na gorze to nie wiem

Opublikowano
  • Autor

bylo Was trzech i kazdy gral na innym boisku hehhehe :D patologia :P

Opublikowano

3 poziomy trudności mają :P słabi, bardziej słabi, żenada :grin:

Opublikowano
No widzialem czarna dzisiaj :D Za tydzien tez gram na polnocnej o 11.30 to mozna sie styknac :) I pozdro tez dla pana b7 srebrny avant jak wyjezdzalem tez byl :) Klubowa ramka i wlepka :D

qr** to ja bylem i wlasnie sie zastanawialem czyja ta A4 klubowa stoi :D

---------- Post dopisany at 16:05 ---------- Poprzedni post napisany at 16:02 ----------

ja bylem od 13:30 do 15:30 ale jak wchodzielm to gral ktos na 1 polowie na dole bo na gorze to nie wiem

Ja gralem do 13 i po 13 wychodzilem i z kims w drzwiach sie mijalem. No pany to trzeba cos razem zagrac :D

Opublikowano
No widzialem czarna dzisiaj :D Za tydzien tez gram na polnocnej o 11.30 to mozna sie styknac :) I pozdro tez dla pana b7 srebrny avant jak wyjezdzalem tez byl :) Klubowa ramka i wlepka :D

qr** to ja bylem i wlasnie sie zastanawialem czyja ta A4 klubowa stoi :D

---------- Post dopisany at 16:05 ---------- Poprzedni post napisany at 16:02 ----------

ja bylem od 13:30 do 15:30 ale jak wchodzielm to gral ktos na 1 polowie na dole bo na gorze to nie wiem

Ja gralem do 13 i po 13 wychodzilem i z kims w drzwiach sie mijalem. No pany to trzeba cos razem zagrac :D

ja to wyjatkowo dzisiaj bo wrocilem z wawy wczoraj a wiekszosc weekendow w warszawie siedze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.