Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

grobowa :grin:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
182614_469311706457031_782991163_n.jpg
Opublikowano

ooo taka może u Ciebie herbatke robić, będę codziennie :grin:

Opublikowano
  • Autor

jest ale robi cos innego niz herbate :):decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Mąż do żony:

- A z Brucem Willisem za milion dolarów byś się przespała?

- Jakbym nazbierała...

:polew::polew::polew::polew::polew::decayed:

---------- Post dopisany 19-02-2013 at 03:03 ---------- Poprzedni post napisany 18-02-2013 at 22:56 ----------

:whistling:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

orac trzeba siema Krzychu :)

Opublikowano

:hi:qr** jak zmoklem ja pier**le

Opublikowano

Dogadałem się z gościem o blok silnika;D szkoda, że nie V8, ale V6 też coś:D Będzie ładny stolik, coś na wzór: di_VLD4_PNQG.jpg

Opublikowano

:hi:

Było poczekać jak będziesz u siebie robił swapa i wtedy ze swojego silnika zrobiłbyś stolik:decayed: Muszę podjechać do Ciebie któregoś dnia to nieszczęsne turbo wymontować tak swoją drogą ,Ty z tą ręką co najwyżej możesz mi instrukcje wydawać :decayed:

Opublikowano

czytasz w moich myślach;p Jedną ręką Ci turbo nie wymontuję, więc najwyżej Ty będziesz od czarnej roboty, a ja będę szefował;p Jak na złość nawet nie mam teraz spisu telefonów - dwie nokie mi padły, a na kompie kopię zapasową kontaktów mam zapisaną starą;/ Co zrobić...trzeba będzie reanimować jakoś telefon, bo kontakty ważna sprawa:) Co do swapa - jak kupię nawet 4.2, to nie zamierzam swojego rozbierać na części, a sprzedać w całości, bo silnik mam w dobrej kondycji:)

Opublikowano

Bartku, ucieszysz się : ) Jadę w sobotę do Poznania robić fmica ;)

Opublikowano

ok, ale z czego mam się cieszyć? że w czwartek się nie widzimy, czy jak?;)

Opublikowano

Podejrzewam że Nokie same się nie zepsuły ,jedna na pewno wylądowała na ścianie gdy po raz kolejny zgubiła zasieg :grin: A wisco u siebie może zrobiłeś czy jeździsz z V12 ? :naughty: Tak swoją drogą to mam nadzieję że drogiego parkingu nie masz bo mój parch stoi tam u Ciebie jakiś miesiąc albo i lepiej:kox:

Opublikowano
ok, ale z czego mam się cieszyć? że w czwartek się nie widzimy, czy jak?;)

Pewnie że się widzimy. Bo masz zaległe lampki... ; ))))))))

Opublikowano

no qrde;p Mam radość na twarzy wypisaną;p Trzeba skołować pinout, bo na razie nie wiem, gdzie je podpiąć jeszcze.

---------- Post dopisany at 14:15 ---------- Poprzedni post napisany at 13:52 ----------

Pany - gdzie dostanę jakieś tanie okna? mogą być używki

Opublikowano

Najlepiej Windows 98.

Opublikowano
Najlepiej Windows 98.

Oto Twój mentor:

uid_29d653fc3cb0a2d763e51eead43308dc1347867334429_width_633_play_0_pos_3_gs_0.jpg

Opublikowano
  • Autor

:decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 15:39 ---------- Poprzedni post napisany at 15:02 ----------

Jak się wychowuje koty w Rosji? - Sadistic.pl

1:23

rosja to stan umyslu :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.