Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Nic nie wiadomo, czy mi przyznają, ale ja nie biorę pod uwagę innej opcji;] Niech dają;) rok mam prowadzić, ale zamierzam dłużej:)

no oby ci sie udało :wink:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Dzięki wielkie skrab:) Mam jeszcze jakieś tv 28, czy tam 29", ale właśnie chodzi o coś typu 47" w górę;)

A ja myślałem że do jakiejś kuchni letniej gdzieś wsadzić chciałeś ,czy coś takiego ..

---------- Post dopisany at 16:28 ---------- Poprzedni post napisany at 16:24 ----------

A co otwierasz? DJ jeśli można wiedzieć

Opublikowano

sklep motoryzacyjny+ usługi;]

Opublikowano
sklep motoryzacyjny+ usługi;]

A to powodzenia życzę, może się uda w końcu to miasto Łódź więcej ludu i wogóle..

Opublikowano

Ej chłopaki ma ktoś z was lotke w sedanie ? taką z ABS. Zdaje to egzamin? Czy po jakimś czasie do wywalenia? :P

Opublikowano
  • Autor

jak zwykle jako ekspert zabiore glos :D lotke w sedanie ?? w sensie na klapie ?? :D a ma to dawac jaki efekt ?? :D oile o tej samej lotce mowimy :D

przy 300 dociska do ziemi hehe w sumie marcin to moglby takie cos sobie zainstalowac na dachu :D :D :D

Dj jak dokladnie ta plytka ma wygladac i dzialac ?? a z reszta zadzwonie niebawem :)

Opublikowano
  • Autor

hyhyhy ok :) bo juz myslalem ze ma cos to robic :)

calkiem przyjemna dla oka :) murzynska wara :P

Opublikowano

Seba weź mi nic nie mów o montowaniu do auta... ja od soboty bije się z myślami nad prawdziwie męskim turbo. to co mam teraz jest maksymalnie chłopięce ;) napisz mi proszę że głupi jestem i mam nie kupować !

Opublikowano
  • Autor
Seba weź mi nic nie mów o montowaniu do auta... ja od soboty bije się z myślami nad prawdziwie męskim turbo. to co mam teraz jest maksymalnie chłopięce ;) napisz mi proszę że głupi jestem i mam nie kupować !

:shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3:

tego Ci nie napisze ale jak chcesz to sie mozemy zamienic u mnie siedzi takie turbo ze Paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaanie :D

yy to nawet nie dziewczece :P heheheheh :D a moze ja nie mam turbo :doh::doh::doh::doh: :whistling::whistling::whistling::whistling:

powaznie mowisz ?? :D eeeee napewno nie :D

coby milo bylo wiem ze byla ale jest tak za***ista ze moze byc raz jeszcze :D

i niech mi ktos powie ze nie ...

:whistling::whistling::whistling::whistling:

576388_565541970137345_2124508810_n.jpg

Opublikowano
Seba weź mi nic nie mów o montowaniu do auta... ja od soboty bije się z myślami nad prawdziwie męskim turbo. to co mam teraz jest maksymalnie chłopięce ;) napisz mi proszę że głupi jestem i mam nie kupować !

Marcinie Ty miales dla mnie looknac jakies fajne turbo tylko ja to nie potrzebuje tyle kucy co Ty :decayed: bo moje to czuje ze jeszcze troche pojezdzi i pojdzie w piz*u :kwasny:

Opublikowano

:hi::hi::hi:

No No jak "suszary" chcecie zmieniać to wreszcie coś się zacznie dziać :grin:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

to jak Wam zostanie jakas dobra suszara to chetnie ja lykne :P

:)

tak dla przypomnienia Mariano paletki jak cos trzeba dzownic

Opublikowano

wtorek, czwartek, sobota siłka - więc środa ewemtualnie :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

oo to widze na otro sie kreci ?? :D:thumbup:

Opublikowano
oo to widze na otro sie kreci ?? :D:thumbup:

:wink: zobaczymy jak długo :grin:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor
:naughty::naughty::naughty::naughty:
Opublikowano
  • Autor

siema

opoczno troche daleko by trzeba do Chrisa skrobnac moze bedzie lecial w rodzinne strony :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.