Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Seba co bedzie za dwa tygodnie :banan::decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Seba co bedzie za dwa tygodnie :banan::decayed:

przepraszam ze sie wtrace w dyskusje ale mysle ze gruby balet :decayed:

Opublikowano
Seba co bedzie za dwa tygodnie :banan::decayed:

przepraszam ze sie wtrace w dyskusje ale mysle ze gruby balet :decayed:

:decayed: ja sie zastanawiałem czy wogole dam rade jechac czy grafik bedzie pasował i tak sobie ustawiłem ze wolne zaczynam 17.03 i do roboty ide dopiero 26.03 :kox:

Opublikowano

buehehehhehehe :decayed:

pisalem wczesniej ze auto me jest na korekcie i dodaniu bonusow. jednym z bonusow jest launch control. rozmawialem przez telefon z chlopakami ktorzy sie tym zajmuja i slyszalem jak fajnie to dziala. po chwili slysze ze "musze konczyc, zadzwonie pozniej". po 20 minutach dzwoni telefon i okazuje sie ze powodem zakonczenia rozmowy byla wizyta dwoch suk pelnych policjantow bo ktos zglosil ze w centrum miasta jest strzelanina :decayed: strzelanina - testy procedury startu w mojej padlinie :decayed: rozpiera mnie duma ! :banan:

Opublikowano
  • Autor

buahahhaahahahahahahah

bez jaj :D :D :D ja poprosze o demnstracje na spocie :D :D :D

Klysiu pieknie sie ustawiles nie ma co :D

wogole to ja nie pije w BT zaszylem sie :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

:grin::decayed::grin::decayed: ojjojoj będzie się działo na spotach oj będzie :naughty::kox::grin:

---------- Post dopisany at 17:45 ---------- Poprzedni post napisany at 17:43 ----------

.....

wogole to ja nie pije w BT zaszylem sie :decayed::decayed::decayed:

ty sobie żartów nie rób - ja jeszcze poniedziałek wolny biorę po BT a ty mi tu wyjeżdżasz z wszywkami :grin: :grin: :grin:

Opublikowano
  • Autor
:grin::grin::grin::grin::banan: piwko siekne :P
Opublikowano

Po BT razem się zaszyjemy :grin:

Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Opublikowano

Pany - wujek jutro jedzie do hurtowni po wódkę - żubrówka czysta 0,7 ok 25zł - napiszcie, to w razie czego dam mu znać, żeby jakąś skrzyneczkę jeszcze wziął;p

Opublikowano

ja juz mam zapas zrobiony :decayed:

Opublikowano
  • Autor

to moze ja wezme ze 2 :D jak to zubrowka zubrowka a nie cos zza ruskiej granicy ??

Opublikowano
to moze ja wezme ze 2 :D jak to zubrowka zubrowka a nie cos zza ruskiej granicy ??

dwie :blink:

Opublikowano
  • Autor

za duzo ??

Opublikowano
za duzo ??

chyba na droge to bierzesz :grin:

Opublikowano

Seba na drogę to może JW :question::wink:

Opublikowano
  • Autor

hmmm a jak mamy pic perfiumy to moze na droge JD :D lepszy bedzie :D tylko musimy takie buteleczki dla dzieci kupic ze smoczkami i sobie dolewac :D

Opublikowano
hmmm a jak mamy pic perfiumy to moze na droge JD :D lepszy bedzie :D tylko musimy takie buteleczki dla dzieci kupic ze smoczkami i sobie dolewac :D

:decayed: :decayed: :decayed::good::good::good:

BTW

:hi:

Opublikowano
  • Autor
:decayed::hi::decayed:
Opublikowano

:bry:

koniec wolnego czas do roboty :thumbdown: i tak az do soboty trzeba ciagnac :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.