Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema: Madziula :decayed:

nie zakładaj że bedzie az tak zle i od razu bedziemy musieli byc wnoszeni :grin:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wiesz...zawsze lepiej być miło rozczarowanym :grin: komnaty nadal nie przydzielone ....

Opublikowano
wiesz...zawsze lepiej być miło rozczarowanym :grin: komnaty nadal nie przydzielone ....

spoko czuwam jak tylko sie pojawia od razu wlepiam linksa :wink:

Opublikowano

dobra wrocil :) i nawet z kolezanka Magdalena sie spotkal i pogadal :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:naughty:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Seba,Tomek,Mario,Madzia macie moze sanki albo jabłuszko do zjezdzania ?

Opublikowano
  • Autor

nie mam nic :(

---------- Post dopisany at 14:48 ---------- Poprzedni post napisany at 14:48 ----------

ale mam tlusta dupe moge Cie wziasc na kolana :D:P

Opublikowano
nie mam nic :(

---------- Post dopisany at 14:48 ---------- Poprzedni post napisany at 14:48 ----------

ale mam tlusta dupe moge Cie wziasc na kolana :D:P

:decayed: nie musze mies sanie albo jabłuszko

Opublikowano
Seba,Tomek,Mario,Madzia macie moze sanki albo jabłuszko do zjezdzania ?

sanki mam z 1980 :grin: szybciej będzie na tyłku

Opublikowano
dobra wrocil :) i nawet z kolezanka Magdalena sie spotkal i pogadal :decayed:

flaszka już w połowie opróżniona :decayed:

---------- Post dopisany at 15:01 ---------- Poprzedni post napisany at 15:01 ----------

nie mam nic :(

---------- Post dopisany at 14:48 ---------- Poprzedni post napisany at 14:48 ----------

ale mam tlusta dupe moge Cie wziasc na kolana :D:P

:decayed: nie musze mies sanie albo jabłuszko

W markecie Jula sa niezłe propozycje

Opublikowano
Seba,Tomek,Mario,Madzia macie moze sanki albo jabłuszko do zjezdzania ?

a po co Ci taki rarytas? mam szczeble do lawki to mozemy sanie odjebac jakies jak bys chcial

Opublikowano
Seba,Tomek,Mario,Madzia macie moze sanki albo jabłuszko do zjezdzania ?

a po co Ci taki rarytas? mam szczeble do lawki to mozemy sanie odjebac jakies jak bys chcial

bo mam zamiar w Bukowinie pozjezdzac z tej gory co sie na termy idzie :decayed:

Opublikowano

oks thx, mysle,ze na najblizszym sie pojawie :wink:

Opublikowano
oks thx, mysle,ze na najblizszym sie pojawie :wink:

:thumbup1:

Opublikowano
Seba,Tomek,Mario,Madzia macie moze sanki albo jabłuszko do zjezdzania ?

a po co Ci taki rarytas? mam szczeble do lawki to mozemy sanie odjebac jakies jak bys chcial

bo mam zamiar w Bukowinie pozjezdzac z tej gory co sie na termy idzie :decayed:

o Panie Ty pytaj czy kask ktos ma lepeiej

Opublikowano
Seba,Tomek,Mario,Madzia macie moze sanki albo jabłuszko do zjezdzania ?

a po co Ci taki rarytas? mam szczeble do lawki to mozemy sanie odjebac jakies jak bys chcial

bo mam zamiar w Bukowinie pozjezdzac z tej gory co sie na termy idzie :decayed:

o Panie Ty pytaj czy kask ktos ma lepeiej

zbednych gadzetow nie potrzebuje :decayed:

Opublikowano

Klysiu postaram Ci sie jakis gadzet skolowac :decayed:

Opublikowano
Klysiu postaram Ci sie jakis gadzet skolowac :decayed:

to moze cos 2 osobowego bo sadze ze nie omieszkasz ze mna poszusowac :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.