Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

rem1k, nie wiem, dla jakiego przemysłu pracujesz, ale na razie jesteś dość cichym userem i boję się, że zaczniesz od jakiegoś prostego wirusa, a potem nam ten cały grajdołek rozwalisz:polew:

kim ma reżim który jest popierany przez kilkunastoprocentową kastę. nie może natomiast nic innego robić jak tylko prężyć muskuły, więc to robi jakkolwiek jest mały. doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że w razie rozpoczęcia wojny będzie miał pierwsze uderzenie i nic poza tym. w ciągu kilkunastu dni straci państwo, władzę, reżim i w najlepszym wypadku będzie się ukrywał.

poza tym jak się chce zaczynać wojnę to nie informuje się o tym całego świata przez miesiąc tylko się uderza wykorzystując element zaskoczenia. jak się o byle pierdnięciu swojego generała trąbi w telewizji to żadnej wojny z tego nie będzie tylko propaganda i prężenie muskuł. nawet jego bomba jest wątpliwa bo za ciężka żeby umieścić w rakiecie dalekiego zasięgu.

Opublikowano
  • Autor

piatek dzisiaj a tu nikt michy nie cieszy no :):decayed:

Opublikowano

:bry:

a z czego mam miche cieszyc jak caly weekend bede zapierdzielal jak murzyn :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
:decayed::decayed::decayed::decayed:
Opublikowano
piatek dzisiaj a tu nikt michy nie cieszy no :):decayed:

z czego tu sie cieszyc jak czlowiek do warszawy jedzie i bedzie sie alkoholizowal :decayed::facepalm:

Opublikowano

i znowu tu wieje c**jnia :grin::decayed:

Opublikowano
:bry:

a z czego mam miche cieszyc jak caly weekend bede zapierdzielal jak murzyn :facepalm:

od tego są murzyny :decayed::decayed::decayed:

siema zarobasy:whistling:

Opublikowano

:grin: piątunio wyczekane :wink:

w Sobotę idę do Gołego więc nie spodziewajcie się mnie na spocie :grin: :grin: :grin:

Opublikowano

Tomek 881025 Ty 2 kwietnia mi w Zgierzu machałeś ?????????:eusathink:

Opublikowano

sebasztyjanie - żeś jest na ryczałcie?

Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Opublikowano
Tomek 881025 Ty 2 kwietnia mi w Zgierzu machałeś ?????????:eusathink:

oczywiscie Aniu lapa nawt ruszalem w Twoja strone :decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Hahahahah pieknie i jeszcze sie publicznie przyznaje hehehheh

Opublikowano

Seba na jakiej sztuce ty byłeś ostatnio w teatrze :eusathink::question: bo doszły mnie słuchy, że byłeś :wink:

Opublikowano
  • Autor

bylem bylem :)

sztuka Posprzatane

dokladnie to Teatr Jaracza - Sarah RUHL - Posprzątane

polecam naprawde fajna sztuka dluuuga :) i fajna :)

---------- Post dopisany 06-04-2013 at 01:24 ---------- Poprzedni post napisany 05-04-2013 at 21:46 ----------

w tym miechu bede jeszcze 3 razy w teatrze takze zdam recenzje :)

Opublikowano

tooo się wzięli za Twoje chamstwo ostro :grin:

Opublikowano
  • Autor
:decayed::decayed::decayed:
Opublikowano

ja pitole nie zyje, ide spac. Bartek kimne sie to zadzwonie do CIebie czy Ci pasuje zeby podjechac

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.