Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam po robocie, wwpadla do mnie policja o 4:10 ze mi ukradli auto i je znalezli wysmialem ich po czym podszedlem do okna okazalo ze go nie ma. kazali sie ubierac i na komende mnie zawiezli zlozyc oswiadczenie o kradziezy po czym pow ze moge jechac na slaska 9/13 tam jest policja trwaja czynnosci ogledzinowe i zeby lawete wezwal bo nie odjade zadzwonielm po tate pojechalismy tam auto wydali mi kolo 6:40 o 7 bylem u idczaka na serwisie podpisalem wszystkie papiery i inne pierdoly i robia auto. wlasnie dostalem forda focusa w zastepstwie. zlodzieje zlapani na goracym uczynku jak zamykali drzwi od garazu dwoch kolesi w wieku okolo 30 lat. sprawa bedzie w sadzie koszty dla mnie rzadne mam ac robie z ac potem pzu sciaga z nich jak nie interesuje mnie to ja nie trace znizek ani za nic nie place planoway odbior sroda. wymiana zamka i calej kolumny kierowczej wszystko w piz*u polamali. wiecej grzechow nie pamietam

---------- Post dopisany at 16:42 ---------- Poprzedni post napisany at 16:40 ----------

a dodam ze do auta wsieli o 3,00 o 3,30 odjechali nim o 3,50 zostali zatrzymani w dziupli

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm: rece powinni obcinac za kradziez
Opublikowano

rece i nogi zeby nie mial sily ani chodzic ani po d*pie sie podrapac

Opublikowano

Dobrze że się znalazło AUTKO . :cool1:

Opublikowano
  • Autor

powitac Swierzaka :):hi:

Opublikowano

A powitać WSZYSTKICH ! Ja Świerzak :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:decayed: na spota sie wybiera ??
Opublikowano

Szczerze mówiąc to troche się przeraziłem tą kradzieżą . Myslałem że AUTek juz tak nie kradną . Ale widac jednak byłem w błędzie . Chyba trza pomyslec o jakis dodatkowych zabezpieczeniach :facepalm:.

Dobra jako że jestem tu NOWY powiem kilka słów o sobie .

Mam 32 lata i zawsze chciałem mieć AUDI a4 ( jako maolat - marzenia ) . Pracowałem i mieszkałem z kolegą w Szwecji i On był strasznym maniakiem AUDI i posiadał audi a4 b5 1.9tdi . Co raz mi pokazywał jakies audi i tak sie zaraziełem ta marką na powaznie . Sytuacja w ostatnim czasie zmusiała mnie do zmiany autka i wybrałem własnie AUDI a4 .

Od poniedziałeku jestem posiadaczem AUDI A4/B7 [bRB] 1.9TDI około 140 KM

Dodam że autko na tylnej klapie ma naklejkę AUDI A4 KLUB POLSKA :naughty:

---------- Post dopisany at 18:51 ---------- Poprzedni post napisany at 18:47 ----------

Na spota ?? Nie wiem czy dam rade sie wyrobić w ta niedziele . Ale mysle że w nastepną powinnem sie pojawić juz .

Opublikowano
rece i nogi zeby nie mial sily ani chodzic ani po d*pie sie podrapac

po kiego c**ja takie gówno później żywić.... jak dla mnie jedyne wyjście - sznur na łeb...... i do dołu z wapnem.....

Opublikowano
  • Autor

heh po pieram i nie wierze w zadna resocjalizacje :) niestety pewnie dobre 75 % i tak wraca do tego co robila po odsiadce :)

o tych co nie wracaja robi sie super dokumentalne filmy :)

Opublikowano

ford jezdzi ale to nie audi :decayed:

Opublikowano
  • Autor

heh ford gowno wort ;)

trzeba pomyslec o odcinkach :D:P

Opublikowano

mam dobry pomysl ale to na spocie powiem

Opublikowano
  • Autor

ja tez mam kilka ;)

Opublikowano

pozdrawiam znad kieliszka;p Jutro znów szkolenie, więc kończę imprezę;)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

;)

---------- Post dopisany at 07:19 ---------- Poprzedni post napisany at 06:36 ----------

Zaskoczony niedźwiadek - Sadistic.pl

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Dzien doberek .

Mam pytanko . Auto mam od kilku dni i żuciło mi sie w oczy jedna żecz !

Komputer pokładowy pokazuje mi dziwne spalanie chwilowe , gdy jest zimny silnik i jak stoje na prakingu,swiatłach itd . Gdy sie poruszam pokazuje wszystko normalnie a przynajmniej tak mi sie wydaje .

To jest normalne ? Czy cos jest nie tak ???

Opublikowano
heh ford gowno wort ;)

trzeba pomyslec o odcinkach :D:P

moj ford transit firmowy dobrze sie kreci nawet do czerwonej lini :grin:

---------- Post dopisany at 08:06 ---------- Poprzedni post napisany at 08:05 ----------

Dzien doberek .

Mam pytanko . Auto mam od kilku dni i żuciło mi sie w oczy jedna żecz !

Komputer pokładowy pokazuje mi dziwne spalanie chwilowe , gdy jest zimny silnik i jak stoje na prakingu,swiatłach itd . Gdy sie poruszam pokazuje wszystko normalnie a przynajmniej tak mi sie wydaje .

To jest normalne ? Czy cos jest nie tak ???

ale nie powiedziałes płęty :decayed: jakie to jest dziwne spalanie chwilowe :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.