Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

witam po robocie, wwpadla do mnie policja o 4:10 ze mi ukradli auto i je znalezli wysmialem ich po czym podszedlem do okna okazalo ze go nie ma. kazali sie ubierac i na komende mnie zawiezli zlozyc oswiadczenie o kradziezy po czym pow ze moge jechac na slaska 9/13 tam jest policja trwaja czynnosci ogledzinowe i zeby lawete wezwal bo nie odjade zadzwonielm po tate pojechalismy tam auto wydali mi kolo 6:40 o 7 bylem u idczaka na serwisie podpisalem wszystkie papiery i inne pierdoly i robia auto. wlasnie dostalem forda focusa w zastepstwie. zlodzieje zlapani na goracym uczynku jak zamykali drzwi od garazu dwoch kolesi w wieku okolo 30 lat. sprawa bedzie w sadzie koszty dla mnie rzadne mam ac robie z ac potem pzu sciaga z nich jak nie interesuje mnie to ja nie trace znizek ani za nic nie place planoway odbior sroda. wymiana zamka i calej kolumny kierowczej wszystko w piz*u polamali. wiecej grzechow nie pamietam

---------- Post dopisany at 16:42 ---------- Poprzedni post napisany at 16:40 ----------

a dodam ze do auta wsieli o 3,00 o 3,30 odjechali nim o 3,50 zostali zatrzymani w dziupli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Szczerze mówiąc to troche się przeraziłem tą kradzieżą . Myslałem że AUTek juz tak nie kradną . Ale widac jednak byłem w błędzie . Chyba trza pomyslec o jakis dodatkowych zabezpieczeniach :facepalm:.

Dobra jako że jestem tu NOWY powiem kilka słów o sobie .

Mam 32 lata i zawsze chciałem mieć AUDI a4 ( jako maolat - marzenia ) . Pracowałem i mieszkałem z kolegą w Szwecji i On był strasznym maniakiem AUDI i posiadał audi a4 b5 1.9tdi . Co raz mi pokazywał jakies audi i tak sie zaraziełem ta marką na powaznie . Sytuacja w ostatnim czasie zmusiała mnie do zmiany autka i wybrałem własnie AUDI a4 .

Od poniedziałeku jestem posiadaczem AUDI A4/B7 [bRB] 1.9TDI około 140 KM

Dodam że autko na tylnej klapie ma naklejkę AUDI A4 KLUB POLSKA :naughty:

---------- Post dopisany at 18:51 ---------- Poprzedni post napisany at 18:47 ----------

Na spota ?? Nie wiem czy dam rade sie wyrobić w ta niedziele . Ale mysle że w nastepną powinnem sie pojawić juz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rece i nogi zeby nie mial sily ani chodzic ani po d*pie sie podrapac

po kiego c**ja takie gówno później żywić.... jak dla mnie jedyne wyjście - sznur na łeb...... i do dołu z wapnem.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh po pieram i nie wierze w zadna resocjalizacje :) niestety pewnie dobre 75 % i tak wraca do tego co robila po odsiadce :)

o tych co nie wracaja robi sie super dokumentalne filmy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien doberek .

Mam pytanko . Auto mam od kilku dni i żuciło mi sie w oczy jedna żecz !

Komputer pokładowy pokazuje mi dziwne spalanie chwilowe , gdy jest zimny silnik i jak stoje na prakingu,swiatłach itd . Gdy sie poruszam pokazuje wszystko normalnie a przynajmniej tak mi sie wydaje .

To jest normalne ? Czy cos jest nie tak ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ford gowno wort ;)

trzeba pomyslec o odcinkach :D:P

moj ford transit firmowy dobrze sie kreci nawet do czerwonej lini :grin:

---------- Post dopisany at 08:06 ---------- Poprzedni post napisany at 08:05 ----------

Dzien doberek .

Mam pytanko . Auto mam od kilku dni i żuciło mi sie w oczy jedna żecz !

Komputer pokładowy pokazuje mi dziwne spalanie chwilowe , gdy jest zimny silnik i jak stoje na prakingu,swiatłach itd . Gdy sie poruszam pokazuje wszystko normalnie a przynajmniej tak mi sie wydaje .

To jest normalne ? Czy cos jest nie tak ???

ale nie powiedziałes płęty :decayed: jakie to jest dziwne spalanie chwilowe :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...