Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Bartas za twarzowe nie wiem czy w 200 się zmieścisz. Poza tym nie wiem czy takie zakażenia jak Twoje w ogóle jeszcze naprawiają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakies 40 min temu dzwonil do mnie Tomek nasz nadworny Geodeta aka Gabka ;)

z informacja ze dzisiaj w nocu zeeebaly mu auto spod bloku ...

a do wiedzial sie o tym jak kilkanascie minut po 4ej w nocy przyszla do niego policja z informacja ze skradziono mu samochod

i ze go znalezli w dziupli :shock3::shock3::shock3:

szczescie w nieszczesciu

auto jest juz u idczaka bez zamka kolumny kierowniczej znaczy sie tej oslony i stacyjki ehhhhh

Tomku megaaa fart byl meeegaaaaa :)

a policja kurde jak nie w polsce :D:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed: najwazniejsze ze auto jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YYYYY pytałeś o zbieżność. Ja pierwdole Tomasz fart jak cholera chociaż z drugiej strony współczuję żę koszta masz dodatkowe.Ale taj jak powiedział Seba szczęście w nieszczęściu. Jeżeli znaleźli auto w dziupli pewnie kogoś przymknęli i będzie mniej tego na świecie chodziło o bosche fart fart fart. No i chyba pierwszy raz w życiu powiem ''Gratulucje dla Policji za reakcję'' Chociaż znając życie to był przypadek. Tomasz a Ty do Częstochowy na kolanach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście, że jest AC... Brawo dla Policji - możliwe, że po prostu ktoś gościa podkablował. Jak widać - najlepiej sobie założyć jakiś swój patent (odcięcie), bo fabryczne immo spokojnie do ogarnięcia;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie jakaś dodatkowa przeszkoda jak najbardziej. no i wypasione AC :). Acha Panowie kombinował już ktoś jak ''połączyć'' przerwany przewód doprowadzający płyn do spryskiwaczy. Pękło mi cholerstwo między maską a wyjściem z błotnika i za cholerę nie wiem jak to ogarnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakies 40 min temu dzwonil do mnie Tomek nasz nadworny Geodeta aka Gabka ;)

z informacja ze dzisiaj w nocu zeeebaly mu auto spod bloku ...

a do wiedzial sie o tym jak kilkanascie minut po 4ej w nocy przyszla do niego policja z informacja ze skradziono mu samochod

i ze go znalezli w dziupli :shock3::shock3::shock3:

szczescie w nieszczesciu

auto jest juz u idczaka bez zamka kolumny kierowniczej znaczy sie tej oslony i stacyjki ehhhhh

Tomku megaaa fart byl meeegaaaaa :)

a policja kurde jak nie w polsce :D:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed: najwazniejsze ze auto jest ;)

mega fart :shock3: policja musiała po prostu rozpracowywać tą grupę już i obserwowali i na gorącym uczynku złapali ekipę...

szkoda zniszczeń i pytanie czy nie będzie kolejnej próby później, skoro już raz namierzone autko było... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie jakaś dodatkowa przeszkoda jak najbardziej. no i wypasione AC :). Acha Panowie kombinował już ktoś jak ''połączyć'' przerwany przewód doprowadzający płyn do spryskiwaczy. Pękło mi cholerstwo między maską a wyjściem z błotnika i za cholerę nie wiem jak to ogarnąć?

mialem to samo polaczylem to na lacznik do poloneza jest takie ustrojstwo jak lacznik wezykow do poldka w jakims takim polmozybcie kupisz :D

pasuje idealnie lacznik plus tasma izolacyjna :) finito :D

a Tomek polecial na robote wroci to pewnie opowie dokladnie :)

no a odciecie kurde stwierdzam ze DJ trzeba pomyslec :D nad innym ciekawszym miejscem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...