Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej chłopaki, czy ktoś z was był może w okolicach sochaczewa na kajakach ? Szukam miejsca na weekend majowy i może ktoś ma sprawdzoną osobę wynajmującą kajaki.

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ja pamietam bylem na splywie krutynia w miejscowosci zgon :) obok miejscowosci krzyze i bylo calkiem fajnie :)

ale cen Ci nie poda bo nie pamietam

Opublikowano
ja pamietam bylem na splywie krutynia w miejscowosci zgon :) obok miejscowosci krzyze i bylo calkiem fajnie :)

ale cen Ci nie poda bo nie pamietam

Ale to nie jest raczej w okolicy Sochaczewa :-)

wysłane z kanapki z szynką przez Tapatalk 2.

Opublikowano
  • Autor

no nie

Opublikowano

Powitać

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

dzień dobry :hi:

Opublikowano

:bry:

:decayed:

Opublikowano

1366703392_m4yqnj_600.jpg

;]]

Opublikowano

cisza jak makiem zasial

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:bry:

no pora dzisiaj isc do pracy :decayed:

Opublikowano

Siema :hi:

Poranna jazda do pracy przez miasto :naughty:

Opublikowano

Gruzini, dżigity... :)

Dzieńdobry, u nas na BusPasach niech tak popróbują :P

Opublikowano

Witam:hi: Panowie znak ktoś może tego sprzedającego?

Chce kupić w przyszłym tyg. ten samochód Oferta - Suzuki Grand Vitara - Pracujemy w godzinach: Pon. - Pt. 9:00 - 18: 00 Sob. 9:30 - 15:00 Nd. 10:00- 15:00 AUTKO DO OBEJRZENIA W KONSTANTYNOWIE ŁÓDZKIM, UL

mam do Łodzi kawałek drogi a może przypadkiem ktoś coś wie na temat tego auta bądź sprzedawcy

Opublikowano

Fibak miał dawniej komis na rogu Pabianickiej i Włókniarzy - przeniósł się do Konstantynowa. Oglądałem u niego kilka razy auta i powiem szczerze, że jak na komis, to nawet dobre są:) Wiadomo, że trzeba sprawdzić pod kątem bezwypadkowości, etc, jednak najpierw dogadaj się przez telefon. Auto powinno być godne uwagi - u Fibaka takich kompletnych szrotów nie widziałem;)

Opublikowano

Już jestem ugadany w sumie na wtorek, więc będę w Waszych stronach, dodatkowo ustawiłem sobie sprawdzenie w serwisie suzuki w Łodzi. Gość gwarantuje że samochód bezwypadek i wszystko ok, wiec się zobaczy jak to będzie:wink:

Opublikowano

ja pierd***... miasto nie ma obwodnic. nie ma nawet planu kiedy będą zrealizowane a oni walą buspasy na przelotówkach zmniejszając liczbę pasów dla tranzytu. o co tutaj k**wa chodzi w tym mieście?? gdzie ten ruch ma się przenieść? :facepalm:

---------- Post dopisany at 18:32 ---------- Poprzedni post napisany at 18:31 ----------

wiem co. skrzydła sobie dorobię i będę rakietą latał! :kwasny:

Opublikowano
ja pierd***... miasto nie ma obwodnic. nie ma nawet planu kiedy będą zrealizowane a oni walą buspasy na przelotówkach zmniejszając liczbę pasów dla tranzytu. o co tutaj k**wa chodzi w tym mieście?? gdzie ten ruch ma się przenieść? :facepalm:

---------- Post dopisany at 18:32 ---------- Poprzedni post napisany at 18:31 ----------

wiem co. skrzydła sobie dorobię i będę rakietą latał! :kwasny:

ja wlasnie wracalem do domu kopcisnkiego o godzinie 19,20 stalem w korku juz na wiadukcie gdzie nigdy o tej godzinie korku nie bylo :facepalm:

Opublikowano
ja pierd***... miasto nie ma obwodnic. nie ma nawet planu kiedy będą zrealizowane a oni walą buspasy na przelotówkach zmniejszając liczbę pasów dla tranzytu. o co tutaj k**wa chodzi w tym mieście?? gdzie ten ruch ma się przenieść? :facepalm:

---------- Post dopisany at 18:32 ---------- Poprzedni post napisany at 18:31 ----------

wiem co. skrzydła sobie dorobię i będę rakietą latał! :kwasny:

dokładnie miałem te same odczucia wczoraj jadąc Kopcińskiego..... jakby tego było mało to za wiaduktem stały psy i czekały na kolesi którzy pojechaliby tym bussrasem.....:doh:

a pomysł od zjebanej Hani Gronkiewicz-Waltz podłapała i wprowadziła kolejna zj***na Hania Zdanowska......kurrrwa kto te popierdolone baby wybiera i daje możliwość rządzenia ???!!! :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.