Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Rafal1988Lodz Ty swoje opony to oliwa smarujesz przed jazda ?? blyszcza sie jak psu jajca :grin::grin::grin:

Fota generuje niezly burdel tam pod firma ;) w koncu bedzie mozna normalnie lazic ;P ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czegoś tu k****a nie kminie - jak "nocny", jak piszesz, że o 14 się zaczyna?;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafal1988Lodz Ty swoje opony to oliwa smarujesz przed jazda ?? blyszcza sie jak psu jajca :grin::grin::grin:

Fota generuje niezly burdel tam pod firma ;) w koncu bedzie mozna normalnie lazic ;P ;)

Oj tam burdel likwidowalismy sklep dlatego taki nielad byl:D A co do opon to testowalem jakis preparat do opon ktory zostal w sklepie :D Dlatego taki polysk:) A co do nocnego spotu to mi sie godziny powalily

Tym razem Grill przed Nocnym !

18 Maja na Lublinku spotykamy się wszyscy

Ci którzy kochają Tuning, Drift, 1/4 mili i 200 Po Mieście ^^ Nie może Cię zabraknąć !!!

Start godz 19:00

Macie swojego grilla przynieście go ...

Jeżeli nie będziemy robić ognisko ...

Na Grillu info o NM Wiosna 2013 !!!

---------- Post dopisany at 14:55 ---------- Poprzedni post napisany at 08:40 ----------

co tu taka susza? Kto wpada na grilla na lublinek ok 20?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do łodzi chyba będę musiał obskoczyć, więc na tego grilla w drodze powrotnej bym mógł wpaść:) Panda - jedziesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra - do mnie od teraz na tel - zbierajcie d*pę i podjedziemy na grilla:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noi nie widzialem was. Byliscie na lublinku? W sumie to tez nocny spot to dno. miejscowka lipna potem na della pojechalem bo wszyscy niby jechali i prawie pusto. Jedynie grilla zesmy zrobili ze znajomymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noi nie widzialem was. Byliscie na lublinku? W sumie to tez nocny spot to dno. miejscowka lipna potem na della pojechalem bo wszyscy niby jechali i prawie pusto. Jedynie grilla zesmy zrobili ze znajomymi.

juz dawno to stwierdziłem ze te nocne to jeden wielki uj :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: bry , gdzie tu mozna skoczyć za miasto ? brak mi coś pomysła a taka aura fajna :D i mam pierdzielota do przemieszczania sie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta...byliśmy na lublinku. Mandaty skleiliśmy, bo niby zakaz ruchu był (ja tam żadnego nie widziałem), a potem podjechaliśmy za terminal - tam było z 15 aut, gdzie policyjne były praktycznie wszędzie obok i już klepali resztę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: bry , gdzie tu mozna skoczyć za miasto ? brak mi coś pomysła a taka aura fajna :D i mam pierdzielota do przemieszczania sie

zalezy czego pani oczekuje jak na ryby to za konstantynow w strone lutomierska :decayed:

---------- Post dopisany at 10:56 ---------- Poprzedni post napisany at 10:55 ----------

ta...byliśmy na lublinku. Mandaty skleiliśmy, bo niby zakaz ruchu był (ja tam żadnego nie widziałem), a potem podjechaliśmy za terminal - tam było z 15 aut, gdzie policyjne były praktycznie wszędzie obok i już klepali resztę...

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niczego wielkiego jakas kałuza dla dzieci i mozna w pilke pograc i takie tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niczego wielkiego jakas kałuza dla dzieci i mozna w pilke pograc i takie tam

Sadzawka w Konstantynowie mysle ze jest dobra opcja :decayed: woda jest,posiedziec tez jest gdzie,itd. :naughty:

---------- Post dopisany at 11:04 ---------- Poprzedni post napisany at 11:03 ----------

Kąpielisko Ośrodek nad Stawem - Konstantynów Łódzki - Plaże i kąpieliska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...