Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

prawie jak w Almie :polew:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

no tak jakby deko mial nie rowno pod czapka

---------- Post dopisany at 09:47 ---------- Poprzedni post napisany at 09:46 ----------

w Almie jest whooooj drogo :D

Opublikowano
no tak jakby deko mial nie rowno pod czapka

---------- Post dopisany at 09:47 ---------- Poprzedni post napisany at 09:46 ----------

w Almie jest whooooj drogo :D

:grin:

ale oboz tez jest nie zly :decayed: tylko my mamy blisko do domu :grin:

---------- Post dopisany at 09:55 ---------- Poprzedni post napisany at 09:48 ----------

Seba jak dobre stosunki masz z panami z Games4us :naughty:

Opublikowano
  • Autor

heheheh

a co potrzebujesz ;)

Opublikowano

no w sumie sam nie wiem :decayed: moze bys sie rozeznal po ile i dlaczego tak drogo Gran Turismo 5,jakiegos Tomb Ridera :decayed:

Opublikowano

Seba ty masz stosunki z panami z games4us?! Mowiles ze jestem jedyny...

Opublikowano
Seba ty masz stosunki z panami z games4us?! Mowiles ze jestem jedyny...

nie martw sie na zlocie w BT tez mi mowil ze jestem jedyny a tutaj prosze..... masa innych panow :decayed:

Opublikowano
  • Autor

o przepraszam sklep prowadzi Pan i PANI! ;)

Opublikowano
o przepraszam sklep prowadzi Pan i PANI! ;)

:decayed: zwaracam honor :wink:

Opublikowano
:hi: ale jestem styrany po weekendzie, praca fizyczna mi nie służy na działce... :kwasny:
Opublikowano
  • Autor

nie narobiles sie nigdy widac :P to teraz cierpisz :P paluszki nieskalane lopata masz :P:decayed:

Opublikowano
nie narobiles sie nigdy widac :P to teraz cierpisz :P paluszki nieskalane lopata masz :P:decayed:

a w Almie nadal w hooj drogo :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 15:06 ---------- Poprzedni post napisany at 13:31 ----------

Klysiu tombridera nie ma GT5 45 zl

Opublikowano
:polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 15:06 ---------- Poprzedni post napisany at 13:31 ----------

Klysiu tombridera nie ma GT5 45 zl

45 pln :shock3: to nie wroze im dlugiej dzialalnosci jak na alledrogo po 30 pln juz lataja :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Hyhyhy star tamludzie koczuja godzine przed otwarciem... maja w uj klientow dzien w dzien i gier maja kilka tysiecy ;)

Opublikowano

a ja qr** mam dwie opony do kupienia w piz*u pana

Opublikowano
Hyhyhy star tamludzie koczuja godzine przed otwarciem... maja w uj klientow dzien w dzien i gier maja kilka tysiecy ;)

czyli juz mam potencjalnych chetnych na płacenie haraczu jak im tak dobrze idzie :grin:

Opublikowano

siema mam sprawę może ktos przerabiał to juz jak mogę wyjąc podłokietnik z tunelu bo nie chce niczego zepsuć a wygląda to tak sruba jest już odręcona i nie wiem bo jak szarpe szyba to nic nie wychodzi a młotkiem to nie wiem czy nic nie rozwale

---------- Post dopisany at 21:21 ---------- Poprzedni post napisany at 21:20 ----------

DSC_0250.jpg

Opublikowano

spoko wielkie dzięki a powiedzcie mi jak jest ze spotami bo teraz miałem wpaść ale wracałem z nad jeziora i przelatywałem tam koło reala ale tam widziałem jakies fiaty to was wtedy nie ma czy jak?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.