Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zamiast pomagać to zniechęcacie. Skoro tak to wyjaśnijcie mi w czym kompletny swap jest lepszy od modowania ADR? dlaczego uważacie, że jest taniej?

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ADR jest nierozwijalny :D nie da rady z tym za wiele zrobic tak slyszalem od Klyska i Marcina :D:decayed:

Opublikowano
Zamiast pomagać to zniechęcacie. Skoro tak to wyjaśnijcie mi w czym kompletny swap jest lepszy od modowania ADR? dlaczego uważacie, że jest taniej?

nikt cie nie zniecheca tylko ostrzega :wink:nie ty pierwszy tak kombinujesz :whistling:

Opublikowano

Kolega pioteros w moim nowym wątku pisze, że trzeba odprężać i że tłoki i korbowód nie pasują a tutaj piszecie, że nie trzeba odprężać - jak to jest?

Opublikowano
  • Autor

hyhyhy ja bym Marcina i Dj sluchal :) przyjedz na spota bedzie Marcin zobaczysz jego b5 1.8 :P

---------- Post dopisany at 13:42 ---------- Poprzedni post napisany at 13:41 ----------

z reszta slucham :) <3

Opublikowano

juz nie badz taki skromny a kto ma 360hp w budzie B6 :naughty:

Opublikowano

Nie trzeba odprezac. Nie zmienia to jednak faktu ze to rzezba w gownie. To nie bedzie tylko proste odkrecenie od dawcy i przykrecenie do twojego. Czeka cie sporo przerobek i budzet wzrosnie do poziomu kupna calego 1.8t. Dodatkowo mozesz sie przejechac na opinii ze twoj silnik jest zdrowy. A widzialem wszystkie zdjecia 1.8t w internecie wiec cos tam wiem ;)

Opublikowano

z gowna bata nie ukrecisz :decayed:

Opublikowano

Ahh...i znów wyjdzie, że górnolotny projekt upadł tak szybko jak się wzniósł. To może inaczej - załóżmy że robię swapa wiecie gdzie z kim i u kogo? jakiś warsztat, albo magik?

Opublikowano
  • Autor

to to juz jest mniejszy pikus :D:decayed::decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 13:57 ---------- Poprzedni post napisany at 13:56 ----------

wpadnij na spota w niedziele pogadamy sie cos wymysli poogladasz pomacasz wiesz normalnie jak to miedzy facetami nie Marcin ?? Klysiu ?? :) :*

Opublikowano
to to juz jest mniejszy pikus :D:decayed::decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 13:57 ---------- Poprzedni post napisany at 13:56 ----------

wpadnij na spota w niedziele pogadamy sie cos wymysli poogladasz pomacasz wiesz normalnie jak to miedzy facetami nie Marcin ?? Klysiu ?? :) :*

pewnie pomocac mozesz zawsze i podotykac my sie zawsze dotykamy :decayed:

a magic boy jest tutaj :arrow2:http://a4-klub.pl/members/deejay_kill-2470/ :decayed: co prawda to zwykly gej ale jest mily i wie co robi :grin:

Opublikowano

Jest taka menda, pijak i cyklista deejay_kill. Wydaje mi sie ze jest tez cyganem i ukradnie ci dywaniki. Ale jak trafisz na trzezwego to ci zrobi swapa. Teraz to on kazda robote wezmie bo na wakacjach z kasy sie wytrzepal :D odnosnie spotow to tak jak kolegi mowia - macamy sie wzajemnie ;)

Opublikowano
Jest taka menda, pijak i cyklista deejay_kill. Wydaje mi sie ze jest tez cyganem i ukradnie ci dywaniki. Ale jak trafisz na trzezwego to ci zrobi swapa. Teraz to on kazda robote wezmie bo na wakacjach z kasy sie wytrzepal :D odnosnie spotow to tak jak kolegi mowia - macamy sie wzajemnie ;)

jest cyganem wąsatym widziałem rodowód :grin:

Opublikowano

pier**le co tu sie dzieje dzisiaj, no jak trzeba troche pomodzic to i ja sie dolacze :decayed::grin:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
pier**le co tu sie dzieje dzisiaj, no jak trzeba troche pomodzic to i ja sie dolacze :decayed::grin:

:decayed:

:decayed:najwyzsza pora na mody

Opublikowano

to i ja się przyłączę z modzeniem :decayed:

:facepalm: sprzęgło + dwumas + robota - 2... z przodu :facepalm: :facepalm: :facepalm: no i myślę o zawiasie :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Opublikowano
to i ja się przyłączę z modzeniem :decayed:

:facepalm: sprzęgło + dwumas + robota - 2... z przodu :facepalm: :facepalm: :facepalm: no i myślę o zawiasie :facepalm: :facepalm: :facepalm:

ale zawias ori czy idziesz w dol :naughty:

Opublikowano

chyba troszke bym opuścił - tak ciupeczkę :decayed: ale to odległe , pierwszy temat to sprzęgło :facepalm:

Opublikowano
chyba troszke bym opuścił - tak ciupeczkę :decayed: ale to odległe , pierwszy temat to sprzęgło :facepalm:

mowie ci ze jak bedziesz zmienial na biale B7 albo B8 ja zaklepuje "Mysze" juz dzisiaj :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.