Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
mam rns-e:banan:

Aha - nie uwierzę Ci zakuty korbowodzie (myślę, że adresat się domyśli, że o niego chodzi) - nie ma bata, żeby poziek odpisał Ci na pw;p

gratulacje z okazji rns-e :)

a jednak odpisal :) mam dwie wiadomosci ! sam bylem w szoku :)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
mam rns-e:banan:

Aha - nie uwierzę Ci zakuty korbowodzie (myślę, że adresat się domyśli, że o niego chodzi) - nie ma bata, żeby poziek odpisał Ci na pw;p

gratulacje z okazji rns-e :)

a jednak odpisal :) mam dwie wiadomosci ! sam bylem w szoku :)

no jak juz sie tak chwalisz to zdradz nam te dwie tajemnice :naughty:

Opublikowano
ma ktoś może przez przypadek na zbyciu dolot do avf?

znowu żeś coś popsuł :grin::grin::grin:?

Opublikowano
mam rns-e:banan:

Aha - nie uwierzę Ci zakuty korbowodzie (myślę, że adresat się domyśli, że o niego chodzi) - nie ma bata, żeby poziek odpisał Ci na pw;p

gratulacje z okazji rns-e :)

a jednak odpisal :) mam dwie wiadomosci ! sam bylem w szoku :)

ej przeciez poziek odpisuje na privy nie wiem o co chodzi w ogole

Opublikowano
ej przeciez poziek odpisuje na privy nie wiem o co chodzi w ogole

to jest nawiazanie do cytatu z jego sygnatury ;)

Opublikowano

Marcin dzisiaj sobie zdalem sprawe jaki ty... k**wa stary jestes :facepalm::grin:

Opublikowano
Marcin dzisiaj sobie zdalem sprawe jaki ty... k**wa stary jestes :facepalm::grin:

i wez mi jeszcze powiedz ze mam siwe wlosy... :decayed:

Opublikowano
Marcin dzisiaj sobie zdalem sprawe jaki ty... k**wa stary jestes :facepalm::grin:

i wez mi jeszcze powiedz ze mam siwe wlosy... :decayed:

siwych wlosow nie masz ale strasznie wczoraj widziałem ze ci sie rece trzesa :decayed:ale moze kaurat w tym momecie myslales o alkoholu :grin:

Opublikowano
siwych wlosow nie masz ale strasznie wczoraj widziałem ze ci sie rece trzesa :decayed:ale moze kaurat w tym momecie myslales o alkoholu :grin:

moje rece maja adhd :decayed:

Opublikowano
siwych wlosow nie masz ale strasznie wczoraj widziałem ze ci sie rece trzesa :decayed:ale moze kaurat w tym momecie myslales o alkoholu :grin:

moje rece maja adhd :decayed:

to wiele tlumaczy no wiec tylko stwierdzam ze jestes w hooj stary po wieku :grin:

Opublikowano
  • Autor

ten sie k**wa mlody odezwal :D

stara torba juz jestes w porownaniu do mnie :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

nie wierze jak pisze o części do auta zero odzewu ale jakbym napisał że mam koleżanke która potrzebuje wynająć pokój i zapłaci w naturze to odrazu każdy by miał wolny pokój:P

oj koledzy koledzy :D

---------- Post dopisany at 19:03 ---------- Poprzedni post napisany at 19:00 ----------

Parodia spotu wyborczego Platformy

Opublikowano
nie wierze jak pisze o części do auta zero odzewu ale jakbym napisał że mam koleżanke która potrzebuje wynająć pokój i zapłaci w naturze to odrazu każdy by miał wolny pokój:P

oj koledzy koledzy :D

---------- Post dopisany at 19:03 ---------- Poprzedni post napisany at 19:00 ----------

Parodia spotu wyborczego Platformy

wlasciwie to mam kilka pokoi do wynajecia :decayed: zdjecia kolezanki poprosze ;)

Opublikowano
  • Autor

wlasciwie to pokaz kolezanke zobacze czy mam pokoj do wynajecia :D jak bedzie dobra to na uju stane a pokoj bedzie :P:polew::polew::polew::polew:

a co z tymi czesciami tam pier**liles ??

dolot ?? wylot ?? slyszalem ze na katowice czysto :polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor

Ty ale laske baloteliego to mialem wczoraj :D

chociaz jak sie nad tym zastanowie to nie wiem czy to potwierdze :P

hyhyhyh :)

rurka do dolotu nie maju mam rurki do zbiorniczka cieczy chlodacej od b7

i bare innych gratow ale tego chyba nie

bede mial mam nadzieje szybe tylna na sprzedaz moja znaczy sie :P

Opublikowano
ten sie k**wa mlody odezwal :D

stara torba juz jestes w porownaniu do mnie :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

ty jestes tak stary ze juz nawet ci sie nie wyswietla ile posiadasz wiosen :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.