Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ty jestes tak stary ze juz nawet ci sie nie wyswietla ile posiadasz wiosen :grin:

licznik mu sie przekrecil ;)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zgaduj zgadula ile wyliczyli naprawe auta :grin::decayed:

Opublikowano

10tys

Opublikowano

21 :decayed::grin::facepalm:

Opublikowano

Kamil fote daj to zobacze może coś się znajdzie.Tomek poważnie? Ja pieprze krotoski cichy:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm: ja się dziwie że oni jeszcze funkcjonują i że Ty tam naprawiasz...ja bym drugi raz im auta nie zostawił

Opublikowano
Kamil fote daj to zobacze może coś się znajdzie.Tomek poważnie? Ja pieprze krotoski cichy:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm: ja się dziwie że oni jeszcze funkcjonują i że Ty tam naprawiasz...ja bym drugi raz im auta nie zostawił

o przeprzaszm mi odwalili fuszerke tylko z tutka do zbiorniczka spryskiwaczy tak zlego slowa nie moge powiedziec no co jedynie do terminow napraw :P o to ich zawsze scigam

Opublikowano
21 :decayed::grin::facepalm:

chyba pesos...

Opublikowano

no właśnie terminy..... a co do fachowości to przypominam ci o pomalowaym słupku u Ciebie i taśmie niezerwanej...ja po ich robocie miałem dokładnie takie same przypadłości które już sam usuwałem bo na tych dziadów nawet patrzeć nie chce

Opublikowano
  • Autor

ja pier**le Tomek masz najdrozsze adi w dzielni :D;)

a powaznie ja jebie :) hyh to prawie tyle co moje warte albo i wiecej :P

Opublikowano

kurfa...ze 3 audi mozna kupic za to :decayed:

Opublikowano
no właśnie terminy..... a co do fachowości to przypominam ci o pomalowaym słupku u Ciebie i taśmie niezerwanej...ja po ich robocie miałem dokładnie takie same przypadłości które już sam usuwałem bo na tych dziadów nawet patrzeć nie chce

za slupek mi oddali kase :P ale spozytkowalem ja innaczej :decayed::grin:

Opublikowano

a ja napierdalam w Ojca Chrzestnego :decayed:

Opublikowano

mam poje***nego kumpla... Chciał sprzedać B8 2008, czarny (oklejony na biało), ledy, dobre wyposażenie, bezwypadek. Wystawił za 40 i za 38 się ugadał - poje***ło go kompletnie, bo rzuca argument "30 mi dawali w salonie, jak chciałem zostawić w rozliczeniu"....:facepalm:

Opublikowano
mam poje***nego kumpla... Chciał sprzedać B8 2008, czarny (oklejony na biało), ledy, dobre wyposażenie, bezwypadek. Wystawił za 40 i za 38 się ugadał - poje***ło go kompletnie, bo rzuca argument "30 mi dawali w salonie, jak chciałem zostawić w rozliczeniu"....:facepalm:

to ja go od reki biore nawet za 40

Opublikowano

ja tak samo;p

Opublikowano

Tia...jak sprzedam A6 i pożyczę od dwóch znajomych kasę, to na to b8 mi styknie;p gdybym wiedział, że tylko tyle chce, to bym po prostu spiął pośladki i załatwił kasę,a na drugi dzień bym audi opitolił za 10k więcej...

Opublikowano
  • Autor

:decayed:

zacnie :) jak tak to kasy nikt nie ma ale na a4 w dobrej cenie by sie k**wa wasatym cyganom z d*py nawet wyjelo :D

:grin::grin::grin:

Opublikowano

no :grin:no takiego białasa to i ja bym ze skarpety wyją :grin: :grin: :grin:

Opublikowano
mam poje***nego kumpla... Chciał sprzedać B8 2008, czarny (oklejony na biało), ledy, dobre wyposażenie, bezwypadek. Wystawił za 40 i za 38 się ugadał - poje***ło go kompletnie, bo rzuca argument "30 mi dawali w salonie, jak chciałem zostawić w rozliczeniu"....:facepalm:

a potem się dziwić, "panie ile pan chce 60? taka sama sprzedawana w lipcu poszła za niecałe 40" :)

i potem mamy B7 w cenie 25k i B8 w cenie 38 :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.