Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chciało mi rozerwac doope :polew:umyje kulki w zmywarce i pani oddam :polew:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

hehehehehe no usmialem sie :D

Opublikowano

jadę na pocztę;p brzydka pogoda przyszła tutaj znad morza...

Opublikowano
ledwo co dziubek umoczyles :grin:

tak jak my z Tomusiem :decayed:

http://s10.postimg.org/luw0cbsrp/45370_465822533490131_490228608_n.jpg

obejrzałem sobie na poprawe humoru 3 zacne nagranie z naszego zlotu :audi::a4fan: co ja to ogladam to sie tak usmieje :grin:

ja pitole jakie moczymordy dwie :facepalm:

---------- Post dopisany at 18:21 ---------- Poprzedni post napisany at 17:59 ----------

hehehehe no jest zacne :D nie ma co :D

inny stan swiadomosci :)

hyhyhyhy

Seba jaka siwadomosc? My w tym filmach posiadamy cos takiego w ogole? :facepalm::grin:

Opublikowano

Seba czarnuchu! tesknilem :* <3

Opublikowano

http://a4-klub.pl/slaskie-91/summer-cars-party-2013-07-08-09r-280543/index5.html

Pany, Ja + mały Adaś lecimy :wink: jeśli ktoś chce jeszcze lecieć to są 2 miejsca - określcie się i dawajcie cynka bo do końca przyszłego tygodnia trza by przesłać kaskę :wink:

Opublikowano

widze ze KLysiu tez leci to moze i ja polece :grin: Seba lecisz? robimy mala BT?

Opublikowano
  • Autor

nie ja w tym roku pas :/ znaczy z SCP do BTpewnie polece :P;)

Marcinie :D <3 ja tez :) tylko sie jeszcze odnajduje w robocie i tak jakos nie do konca sklejam wszystko :P;)

Opublikowano
widze ze KLysiu tez leci to moze i ja polece :grin: Seba lecisz? robimy mala BT?

w sumie nie mam pojecia z kad jestem na liscie :whistling: ale jutro sie okaze na czy pojade czy nie bo musze looknac w grafik czy mam ten weekend wolny :wink:

Opublikowano
  • Autor

ja żem jestem grafik i nie zycze sobie bys we mnie zagladal

:naughty::naughty::naughty:

Opublikowano

ale sie wczoraj nacpałem jeszcze teraz wydaje mi sie ze pisze na forum z grafikiem :grin:

Opublikowano
  • Autor
:decayed::decayed::decayed:
Opublikowano

:banan:

Opublikowano
  • Autor
:naughty::naughty::naughty::naughty:
Opublikowano
nie ja w tym roku pas :/ znaczy z SCP do BTpewnie polece :P;)

Marcinie :D <3 ja tez :) tylko sie jeszcze odnajduje w robocie i tak jakos nie do konca sklejam wszystko :P;)

BT to obowiazkowo :decayed:

Opublikowano
nie ja w tym roku pas :/ znaczy z SCP do BTpewnie polece :P;)

Marcinie :D <3 ja tez :) tylko sie jeszcze odnajduje w robocie i tak jakos nie do konca sklejam wszystko :P;)

BT to obowiazkowo :decayed:

no baa, ja też :wink:

siemka spamiarze :decayed:

Opublikowano

Siemka ciocia Ania :wink: :wink: :wink:

No jak Boziunia pozwoli też nie odmówię Bukowince :grin: tylko żeby nie padał taki grad jak ostatnio :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Opublikowano

hejka wujo, gdzie padało???????????:whistling:

Opublikowano

ostatnio w BT tzn nie jak byliśmy ale pare tygodni temu grad wielkości piłeczek golfowych :whistling: :whistling: :whistling:

Opublikowano

tak bywa..

ale Czesław Wam śpiewał na pocieszenie chyba :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.