Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
czyli że swoje wysyłasz do gwertego;p

Tak chciałem wysłać bo jechać do poznania średnio mi się widzi :)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

qrna co to życie warte, z rana dostalem telefon, że kolega z podstawówki z mojej klasy (nawet z osiedla jednego) zmarł i dziś pogrzeb... :kwasny:

Opublikowano
  • Autor
:kwasny:
Opublikowano

no i już wiem czemu się mu zeszło... problem alkoholowy... przesadził i organizm nie wytrzymał :kwasny:

Opublikowano
no i już wiem czemu się mu zeszło... problem alkoholowy... przesadził i organizm nie wytrzymał :kwasny:

niby smakuje jak schłodzone a jednak swoją siłę ma :kwasny:

Opublikowano

:hi:kurde mol, jak mozna jechac 160km przeez 5godzin... masakra jakas... wystarczylo zamknac jeden tunel przed weekendem w bergen i korki jak sk***ysyn... po czasie w koncu w domu, smakuje domowych wywarow... wino z ryzu, pieprzu, jalowca, papryki czili, zasypane 5kg cukru... gotowalo sie od czerwca... dzis premiera:kox:

---------- Post dopisany at 00:29 ---------- Poprzedni post napisany at 00:25 ----------

god helg folkens!:banan:

Opublikowano
:hi:kurde mol, jak mozna jechac 160km przeez 5godzin... masakra jakas... wystarczylo zamknac jeden tunel przed weekendem w bergen i korki jak sk***ysyn... po czasie w koncu w domu, smakuje domowych wywarow... wino z ryzu, pieprzu, jalowca, papryki czili, zasypane 5kg cukru... gotowalo sie od czerwca... dzis premiera:kox:

---------- Post dopisany at 00:29 ---------- Poprzedni post napisany at 00:25 ----------

god helg folkens!:banan:

cholerka byś kiedyś podleciał i dał posmakować a nie smaka robisz :slina::grin:

Opublikowano

chcialem powiedziec, ze wino ma moc i po 1l dobrze mi sie spalo:decayed:

no musze wpasc w koncu, a wino to zawsze sie jakies znajdzie:wink:

Opublikowano

Pasuje :decayed::wink:

Opublikowano

wstajemy nie spimy !!

Opublikowano

spoko juz wstalem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dzis ktos cos jakos bo jak nie to wale piwello :D

Opublikowano
Dzis ktos cos jakos bo jak nie to wale piwello :D

ja Audiczki nie mam jutro odbieram a za***ista fura dacia sie sypie :decayed: a ma raptem 71tys nalatane :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Hehheh bo to zuuuooom jest ;)

---------- Post dopisany at 16:33 ---------- Poprzedni post napisany at 15:07 ----------

No to po piwie ;) bec a od jutra szkola ;)

Opublikowano

spot za pół h;D

Opublikowano
  • Autor

kto byl na nocnym ?? jak bylo ??

bagaznik na rowery lepszy na relingi i dach czy do haka ??

Opublikowano
kto byl na nocnym ?? jak bylo ??

bagaznik na rowery lepszy na relingi i dach czy do haka ??

ja gdybym mial brac to wybieram hak

Opublikowano

ja rowniez bralbym bagaznik na hak

Opublikowano

posiadam taki bagaznik na hak :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no dobrze popraosze o wiecej info mam hak :)

wiec problemu ni ma :) jakie koszta jakie plusy jakie minusy :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.