Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

minusow brak a plusow tyle ze dlugo by pisac :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

oj powaznie pytam

Opublikowano

minus taki ze jak zakladasz rowery to teoretycznie musisz tablice z klapy wypiac i zamontowac za rowerami zeby byla widoczna, a plusy no wg mnie najsolidniejsze miejsce bo np mnie z dachu na naszych rownych drogach rower sie zj***l :decayed: a na szybie nie mialem nigdy to nie powiem :decayed: ale planowalem kiedys na hak bagaznik kupic ale auto mi za***ali z hakiem

Opublikowano

jako ze najnowszy nabytek jest juz zarejestrowany i ubezpieczony to sie pochwale :D

j8b4.jpg

uroczy jest lupek :D autentycznie dawno sie tak nie cieszylem z auta :D

Opublikowano

Marcinie powiem CI ze qrde wyglada kozacko w czerwinei i te fele biale gdyby byly ciut wieksze to juz w ogole magia

Opublikowano

Tomku nie bede udawal - wiem ze wyglada kozacko :) zakochalem sie w nim :)

Opublikowano

to moze zmienisz swoja furmanke na lupppo

Opublikowano
  • Autor
Tomku nie bede udawal - wiem ze wyglada kozacko :) zakochalem sie w nim :)

a jq ? ;( juz mnie nie lofciash sdrajcooooo

Opublikowano

kumpel ma lupo tyle ze pod maską 360km

Opublikowano
kumpel ma lupo tyle ze pod maską 360km

czarne zbudowane przez compotow? fajne jest :) ja juz wspominalem ze chce zrobic jakies 250km/500nm z 1.9tdi w lupo

a jq ? ;( juz mnie nie lofciash sdrajcooooo

Ciebie zawsze lofciam i lofcial bede :* <3

Opublikowano
  • Autor

czadowe to autko:D

hyhyhyh :D bedzie ogien na lackach :)

Opublikowano

w ogole widzialem okolo 20:20 kogos dzisiaj srebne b5 avan w ramkach klubowych skrecal z mickieiwcza w wlokniarzy stal obok mnie i nawet audi jechalem bo dacka kaput :P

---------- Post dopisany at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

b8 tez z ramkami klubowymi widzialem ale to chyba ze dwa dni temu jak mnie pamiec nie myli ale juz nie pamietam gdzie

Opublikowano
jako ze najnowszy nabytek jest juz zarejestrowany i ubezpieczony to sie pochwale :D

http://img5.imageshack.us/img5/952/j8b4.jpg

uroczy jest lupek :D autentycznie dawno sie tak nie cieszylem z auta :D

:kox: :kox: :kox: co tam pod maską zaległo Panie Marcinie i oczywiście jakie plany :question::naughty:

---------- Post dopisany at 06:00 ---------- Poprzedni post napisany at 05:57 ----------

hehe już doczytałem :wink: 1.9 i plany na 250/500 :kox: :kox: :kox: będzie Mały Red Zapierdalacz :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi: i po dłuższym weekendzie... znowu byle do następnego... :wink:
Opublikowano
  • Autor

taki to pozyje :)

Opublikowano

eee wczoraj miałem męski dzień z juniorem bo nie miał go kto pilnować :wink:

Opublikowano

Nie zapomnę marcinowego wyrazu twarzoczaszki, gdy wysiadał z czerwonego lupo;D 1.2 TDI na automacie, a manualny eko-wskaźnik wyskalowany od 1 do 5l - chyba producent nie przewidział, że to spali więcej;D Jakby ktoś się zastanawiał, jaki mógł mieć wyraz twarzy nasz kolega, to wstawiam: 19d1a9d0849d7890848fd49507fd7bd6.jpg?1377855047

Opublikowano
  • Autor

:decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 10:22 ---------- Poprzedni post napisany at 10:22 ----------

no Marcin rob rob bedziemy krecic filma :P taaa jak co roku :P

Opublikowano

dokładnie projekt chłopaków z compsportu.397269_505617102799144_2006451631_n.jpg

pochwale się nawet że miałem też swój wkład w złożenie tego auta ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.