Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Siema wszystkim . Mam takie małe zapytanko :) Przyszedł czas na wymianu oleju w silniku , jaki byście polecili ?? obecnie mam zalany VALVOLINE 5W40 .

Dodam że silniczek mam 1.9 tdi (2007r) , bez filtra cząstek stałych.

:arrow2:http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/all-tdi-olej-tdi-9726/

:hi:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Siema wszystkim . Mam takie małe zapytanko :) Przyszedł czas na wymianu oleju w silniku , jaki byście polecili ?? obecnie mam zalany VALVOLINE 5W40 .

Dodam że silniczek mam 1.9 tdi (2007r) , bez filtra cząstek stałych.

ja osobiscie polecam MOTULA

Opublikowano

Kto sie dzis przebijal Przedzalniana po 16 w strone Pilsudskiego? Lekko zlotawa w avancie b6 :-)

wyslane szajsungiem icostam

Opublikowano
Kto sie dzis przebijal Przedzalniana po 16 w strone Pilsudskiego? Lekko zlotawa w avancie b6 :-)

wyslane szajsungiem icostam

ja w tych godzinach w tej okolicy bylem pomykalem czarno brudnym tosterem jak bys chcial wiedziec :decayed:

Opublikowano

Witam, moglbym podjechac do was na spocik w niedziele? jestem z Tomaszowa. Audi a4 b5 98r 1.8, szalu nie ma :) hehe

Opublikowano
Witam, moglbym podjechac do was na spocik w niedziele? jestem z Tomaszowa. Audi a4 b5 98r 1.8, szalu nie ma :) hehe

zapraszamy serdecznie :hi::decayed:

Opublikowano
Siema wszystkim . Mam takie małe zapytanko :) Przyszedł czas na wymianu oleju w silniku , jaki byście polecili ?? obecnie mam zalany VALVOLINE 5W40 .

Dodam że silniczek mam 1.9 tdi (2007r) , bez filtra cząstek stałych.

ja osobiscie polecam MOTULA

+1 :wink:

Opublikowano

oki dzieki , w niedziele sie pojawie, byc moze jeszcze wpadnie ze mna kolea taka sama audi :)

Opublikowano
oki dzieki , w niedziele sie pojawie, byc moze jeszcze wpadnie ze mna kolea taka sama audi :)

podlatujcie :wink: czym więcej tym lepiej :decayed:

Jeszcze troszkę zaczną się przymrozki, grillika się będzie odpalało - będzie gitesuwa na klawuchę :grin: :grin: :grin:

Opublikowano

beda wpadac dupeczki,napijemy sie wodeczki :decayed:rozpusta,sodoma i gomora sie zacznie :banan::decayed:

Opublikowano
beda wpadac dupeczki,napijemy sie wodeczki :decayed:rozpusta,sodoma i gomora sie zacznie :banan::decayed:

oraz palenie gum sankami :grin: :grin: :grin:

Opublikowano
beda wpadac dupeczki,napijemy sie wodeczki :decayed:rozpusta,sodoma i gomora sie zacznie :banan::decayed:

oraz palenie gum sankami :grin: :grin: :grin:

ja bym to nazwał ogien na tlokach :decayed:

Opublikowano

na płozach bardziej :grin:

Opublikowano
na płozach bardziej :grin:

:grin:

najgorsze jest to ze sanki skonczyly zywotnosc :thumbdown:

Opublikowano
na płozach bardziej :grin:

:grin:

najgorsze jest to ze sanki skonczyly zywotnosc :thumbdown:

ale sanki z BT maja sie calkiem niezle

Opublikowano
na płozach bardziej :grin:

:grin:

najgorsze jest to ze sanki skonczyly zywotnosc :thumbdown:

ale sanki z BT maja sie calkiem niezle

uratowani :decayed::banan:

Opublikowano

:hi: pobudka !!

0_0_0_1912255738_middle.jpg

Latest-Stylish-Girl-Tattoo-Collection-In-2012-2.jpgback-tattoosohsoenglish--tattoos-for-girls-and-women-cute-adgncrt5.jpg

może się ożywicie troszkę :wink:

Opublikowano

takie dupeczki jak na tych zdjeciach to moglyby wpasc na kieliszeczek wodeczki i nie tylko hehe

Opublikowano
  • Autor

daaaaaamn gooood

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.