Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

prezesie, prezesuniu jest GTA. masz jailbreak w konsoli? pisza ze poczebujesz CFW 4.46

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
prezesie, prezesuniu jest GTA. masz jailbreak w konsoli? pisza ze poczebujesz CFW 4.46

co kuzwa mam :shock3:

Opublikowano
prezesie, prezesuniu jest GTA. masz jailbreak w konsoli? pisza ze poczebujesz CFW 4.46

co kuzwa mam :shock3:

no wydaje mi se ze przerobiona na piraty :D nie mam konsoli zadnej to sie nie znam ale jak wygooglalem cfw 4.46 to znalazlem info ze to jailbreak do ps3 :decayed:

Opublikowano

ja wygooglowalem ze jest to przerobka na piraty ktorej nie mam :thumbdown: wiec doopa zbita :whistling:

Opublikowano
ja wygooglowalem ze jest to przerobka na piraty ktorej nie mam :thumbdown: wiec doopa zbita :whistling:

zawsze mozesz przerobic :D

Opublikowano
ja wygooglowalem ze jest to przerobka na piraty ktorej nie mam :thumbdown: wiec doopa zbita :whistling:

zawsze mozesz przerobic :D

jak sie przerobi to nie ma blu-raya i internetu :whistling:

poczekam az bedzie temat tanszy :wink:

---------- Post dopisany at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany at 20:22 ----------

tak mi sie przypomnialo ze mial jakis typas z miasta Zgierz dzisiaj przyjechac :whistling:

Opublikowano

gta 5 na ps3 kosztuje pewnie tyle ile pół konsoli

Opublikowano

DJ z lapami :) jak coś mam 2 do wyboru jak pisałem :)

Opublikowano
ja wygooglowalem ze jest to przerobka na piraty ktorej nie mam :thumbdown: wiec doopa zbita :whistling:

zawsze mozesz przerobic :D

jak sie przerobi to nie ma blu-raya i internetu :whistling:

poczekam az bedzie temat tanszy :wink:

---------- Post dopisany at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany at 20:22 ----------

tak mi sie przypomnialo ze mial jakis typas z miasta Zgierz dzisiaj przyjechac :whistling:

No przecież byłem :decayed::grin:

Opublikowano
gta 5 na ps3 kosztuje pewnie tyle ile pół konsoli

nie no az takie dorgie nie jest ale poczekam jak bedzie kosztowalo 50 pln :grin:

BTW: :siema:

Opublikowano

50 pln to będzie kosztowało jak wyjdzie gta 6 :)

Opublikowano
  • Autor
1231684_656825331003870_404817965_n.jpg
Opublikowano

Pany ma ktoś namiar na dobry a zarazem tani punkt wymiany szyby a aucie :question::whistling:

Opublikowano
Pany ma ktoś namiar na dobry a zarazem tani punkt wymiany szyby a aucie :question::whistling:

Zgierz ul.Chopina 2a :wink:

---------- Post dopisany at 16:32 ---------- Poprzedni post napisany at 16:32 ----------

50 pln to będzie kosztowało jak wyjdzie gta 6 :)

co ty po swietach juz bedzie kosztowalo 70 pln :wink:

Opublikowano

:hi:ale pogoda z wuja

Opublikowano

myslisz ze spodniczka bedzie do mnie pasowala? to twoja? :decayed:

Opublikowano
myslisz ze spodniczka bedzie do mnie pasowala? to twoja? :decayed:

Marcinie mysle ze lepiej by Ci bylo w tej wieczorowej :)

Opublikowano
  • Autor

:decayed::decayed:

Marcin

Lofciam :D

Tomek :D lecimy na bukowine 2014 ?? :D

Opublikowano

zjazd zgonów:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.