Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dwor :D w sensie orlik :grin::decayed:

---------- Post dopisany at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany at 21:24 ----------

planowałem właśnie na min 2 godziny a co to jest dwoj :question:

tomek ma omamy pijackie :decayed:

oj wypraszam sobie ostatnio pilem hmmm w piatek i sobote

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
dwor :D w sensie orlik :grin::decayed:

Sala ciepła, nowo wyremontowana u mojego Adasia w szkole - do grania po 4 na 4 lub 5 na 5 osób w sam raz ( brameczki ori z siateczkami na sali ) a nie jakieś tam badziewne materace dostawione do ścian :decayed:

Opublikowano
dwor :D w sensie orlik :grin::decayed:

---------- Post dopisany at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany at 21:24 ----------

planowałem właśnie na min 2 godziny a co to jest dwoj :question:

tomek ma omamy pijackie :decayed:

oj wypraszam sobie ostatnio pilem hmmm w piatek i sobote

to dosyc dawno :whistling::decayed: widze ze sie oszczedzasz :grin:

Opublikowano
dwor :D w sensie orlik :grin::decayed:

Sala ciepła, nowo wyremontowana u mojego Adasia w szkole - do grania po 4 na 4 lub 5 na 5 osób w sam raz ( brameczki ori z siateczkami na sali ) a nie jakieś tam badziewne materace dostawione do ścian :decayed:

no to gicio to ja sie pisze na 100

---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ----------

dwor :D w sensie orlik :grin::decayed:

---------- Post dopisany at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany at 21:24 ----------

planowałem właśnie na min 2 godziny a co to jest dwoj :question:

tomek ma omamy pijackie :decayed:

oj wypraszam sobie ostatnio pilem hmmm w piatek i sobote

to dosyc dawno :whistling::decayed: widze ze sie oszczedzasz :grin:

ale bylo w takich ilosciach i w takim tempie ze podziekuje :facepalm:

Opublikowano

ejjj no nie 17.... moze chociaz 18 nie zdaze dojechac

Opublikowano
ejjj no nie 17.... moze chociaz 18 nie zdaze dojechac

a co w pracy bedziesz :grin:

Opublikowano
  • Autor

Na jaki uj nam ta polske reprezentacja ja sie pytam ... zaorali by narodowy i zrobili by tor do wyscigow f1 kasa wieksza wiecej ludzi ehhh pchaja ta pilke jak jez gabke ;) ale nie Tomka ;) taka reklama byla kiedys ;)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

doba za krótka, a dzień, to już na pewno... Qrde, muszę remont skończyć, bo się ciągnie jak krew z nosa... Ale...warto;)

Opublikowano
ejjj no nie 17.... moze chociaz 18 nie zdaze dojechac

a co w pracy bedziesz :grin:

no będę właśnie o to chodzi

Opublikowano
ejjj no nie 17.... moze chociaz 18 nie zdaze dojechac

a co w pracy bedziesz :grin:

no będę właśnie o to chodzi

znalazles prace :shock3::decayed:

Opublikowano
ejjj no nie 17.... moze chociaz 18 nie zdaze dojechac

a co w pracy bedziesz :grin:

no będę właśnie o to chodzi

w Poniedziałek ok. 8.00 dam znać czy jest opcja aby przełożyć na godz. od 18.00 do 20.00 :wink:

Opublikowano

Klysiu ale ja pracuje tylko chce zmienic.

Misiek a moze jutro o 8 na pilke na spolem :-P

Opublikowano
Klysiu ale ja pracuje tylko chce zmienic.

Misiek a moze jutro o 8 na pilke na spolem :-P

aaaaaaaaaaaaa ja cały czas myślałem że jesteś bezrobotny :kox:

Opublikowano

juz dawno w polsce by mnie nie bylo. ale pilnuj sprawe

Opublikowano

spoko spoko :wink:

Opublikowano

Ze tak zazartuje-jedzie ktoś na spota?:)

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Opublikowano
  • Autor

Ja

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Zyje tu ktos? jak liczebnosc na spocie?

Opublikowano

Seba byl :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.