Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

prosze cie...ile to RNSE kosztuje... nie świruj :grin:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
prosze cie...ile to RNSE kosztuje... nie świruj :grin:

ja daje przykałd o RNS bo mogli bysmy tu stworzyc cala liste co ma E60 a co ma B6 ale i tak myśle ze Beemka by wygrała jak bysmy brali tak sam przedzial cenowy :wink:

Opublikowano

Magda dla lamp właśnie kupilam bo mi sie podobają a Klysiu moze Misiek Ci swoją sprzeda?

Opublikowano
Magda dla lamp właśnie kupilam bo mi sie podobają a Klysiu moze Misiek Ci swoją sprzeda

oooo widzisz ja juz mu mowilem ze jak sie zgramy i w tym samym czasie on bedzie sprzedawal a ja szukal to ze od niego wezme :decayed:

Opublikowano
Magda dla lamp właśnie kupilam bo mi sie podobają a Klysiu moze Misiek Ci swoją sprzeda

żeby sprzedać trzeba mieć $$$ żeby kupić inną :kwasny:

"Mysza" już ma chyba u mnie dożywocie :grin:

Opublikowano

Eee tam jest kupiec trzeba pchac, a ja szukam 3 l. A6

Opublikowano

no dobrze Klysiu to popatrzmy na porównanie kosztów utrzymania, bo zakup to dopiero początek :decayed: w B6 można wyrezać wszystko

---------- Post dopisany at 15:02 ---------- Poprzedni post napisany at 15:02 ----------

no tak nie ma co jej porównywać do B7 Zlota :)

Opublikowano

Mowisz o A6?

Opublikowano

tja...mi tez się marzy :decayed:

Opublikowano

Noooo ostatnio złotą namierzylam nawet

Opublikowano
no dobrze Klysiu to popatrzmy na porównanie kosztów utrzymania, bo zakup to dopiero początek :decayed: w B6 można wyrezać wszystko

---------- Post dopisany at 15:02 ---------- Poprzedni post napisany at 15:02 ----------

no tak nie ma co jej porównywać do B7 Zlota :)

no na sam poczatek w B6 trzeba wrzucic pare PLN na rozrzad tu ten problem odchodzi ,zawieszenie w E60 porownywalen koszta :wink: mowie tu o czesciach eksploatacyjcnych

Opublikowano

Ale ze co BMW tansze w eksplatacji niz Audi, to ja tez beeme kupie?

Opublikowano

Kłysiu, jak chcesz to Cie przewioze 535D :P ale jak się przesiądziesz z przedniego napędu to się zabijesz, polecam xD a najlepiej Q:P co do tej navi to musisz trafić wersję z professionalem bo bussines to hujnia straszna- wyświetlacz jak w rns a navi strzałkowa i nawet PL menu Ci nikt nie zrobi. Co do silnika to raczej 3.0 dobry wybór, bardzo ładnie pracuje, ale wciągnie ze 3l więcej ropy niż np 3.0 w Audi. Wyciszenie kabiny w BMW bije na łeb Audi.

Opublikowano
Kłysiu, jak chcesz to Cie przewioze 535D :P ale jak się przesiądziesz z przedniego napędu to się zabijesz, polecam xD a najlepiej Q:P co do tej navi to musisz trafić wersję z professionalem bo bussines to hujnia straszna- wyświetlacz jak w rns a navi strzałkowa i nawet PL menu Ci nikt nie zrobi. Co do silnika to raczej 3.0 dobry wybór, bardzo ładnie pracuje, ale wciągnie ze 3l więcej ropy niż np 3.0 w Audi. Wyciszenie kabiny w BMW bije na łeb Audi.

no i badz madry i wybierz lepsze zlo :decayed:

Opublikowano

to jest problem:P mi tak średnio się jeździ tą E60, może dlatego że jeżdżę na co dzień Q i tak nie do końca pewnie się czuje w BMW.

Opublikowano

a ja qr** jezzdze dacia i c**j :grin: ma nalatane 90 tysiecy i chyba zawieszenie cale przednie do wymiany :facepalm: dobrze ze jest jeszcze 10tys km na gwarancji :decayed:

Opublikowano

wymienią Ci całą Dacie :D

Opublikowano

klysek nie zapomnij na zlot sie zapisać :D

Opublikowano

Juz jest?

Opublikowano
klysek nie zapomnij na zlot sie zapisać :D

spokojna twoja lokowana :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.