Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to idę zapier***ć;]

---------- Post dopisany at 17:37 ---------- Poprzedni post napisany at 10:32 ----------

Pany, kto jedzie do Ostrowa Wlkp. na Letni Zlot? :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

DJ ocen mi ten zestaw

ATE TARCZE + KLOCKI PRZÓD + TYŁ AUDI A4 B6 B7 (4142908796) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

a drugie pytanie czy duzo jest roboty żeby założyć u mnie taka kiere??

NOWA! kierownica Audi A4 S4 RS4 A8 S8 INDIVIDUAL (4153790514) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 17:47 ---------- Poprzedni post napisany at 17:46 ----------

P.S.

​dzień dobry wszystkim!!!!!!!!

Opublikowano

:hi: wszystkim :)

DeeJay, a proszę to w miarę oficjalna lista

http://a4-klub.pl/zloty-ogolnopolskie-101/xv-ogolnopolski-zlot-audi-a4-klub-polska-ostrow-wielkopolski-zapisy-326510/

ja na pewno mam zamiar się wybrać i zabrać pannę :decayed:

Opublikowano

Złota - cena z aukcji super, sam nie jestem w stanie kupić tych części w cenie, w której koleś sprzedaje. Kierownica - moduł tylko do wymiany, musisz mieć okablowanie poduchy i reszta pójdzie bezproblemowo;) Ok. godziny montaż.

Opublikowano

A średnica dobra i czy producent ok? A to jak nie ma problemu z kierownicą to w lipcu odwiedzę Cię na krotki montaż?

Opublikowano

NOWA! kierownica Audi A4 S4 RS4 A8 S8 INDIVIDUAL (4153790514) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 17:47 ---------- Poprzedni post napisany at 17:46 ----------

P.S.

​dzień dobry wszystkim!!!!!!!!

Ania widziałaś na żywo tą kierkę :question::whistling:

P.S. Dobry Wieczór :wink:

Opublikowano

No gdzie? Przecież na allegro znalazlam

---------- Post dopisany at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany at 20:02 ----------

Ale ze co? Ze kicha? Ty widziales?

Opublikowano

Podpytuję dlatego żebyś nie była zawiedziona rzeczywistym wyglądem :wink:

Nie lepiej dołożyć troszkę $$$ i pakować z TT :naughty:

---------- Post dopisany at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany at 20:07 ----------

No gdzie? Przecież na allegro znalazlam

---------- Post dopisany at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany at 20:02 ----------

Ale ze co? Ze kicha? Ty widziales?

Kiedyś tak, całą czarną - dla mnie masakra !!! :kwasny: Ale to tylko moje zdanie - o gustach się nie dyskutuje :wink:

Opublikowano

Kiera by była fajna gdyby była cała czarna np ;)

DeeJay, jak już jest mowa o kierownicach, taka by podeszła do mnie tak aby mf działała:

Kierownica poduszka AirBag Audi A8 D3 4E0 (4203097240) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

:decayed:

Opublikowano

o takiej mówię Ania :wink:

OdQU7Vx.jpg

:slina: :slina: :slina::jerk: :jerk: :jerk:

Opublikowano

Mariuszu fajna jest tylko już pasuje do B6/B7 a ja do swojej B5 muszę trochę w oldschool pójść :decayed:

Opublikowano

Ale tamta fajna bo niebieska , pod kolor auta

A ja musze cos zmienic bo mnie juz moje auto nudzi

Aaa i jeszcze chipa zapodam chyba?

Opublikowano
Ale tamta fajna bo niebieska , pod kolor auta

A ja musze cos zmienic bo mnie juz moje auto nudzi

Aaa i jeszcze chipa zapodam chyba

Ania jeśli Ci się podoba to pakuj ją i koniec - autko ma się Tobie podobać a nie innym :wink: Zawsze możesz sobie zarobić wszystkie listwy w niebieskiej alkantarze :naughty:

Programik :kox: :kox: :kox: tylko pamiętaj - za jakiś czas będzie Ci mało heheheh :grin:

Opublikowano

W lipcu sie u Was pojawie to zobaczysz efekty ?

Opublikowano
W lipcu sie u Was pojawie to zobaczysz efekty 

Gdzie tu się klika Lubie To :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
no to idę zapier***ć;]

---------- Post dopisany at 17:37 ---------- Poprzedni post napisany at 10:32 ----------

Pany, kto jedzie do Ostrowa Wlkp. na Letni Zlot? :D

ja,Mario,Oficer,Cymek ale tam bedzie wiekszy ogien niz w BT lepsza ekipa sie zbiera :decayed:

Opublikowano

o mnie zapomniałeś, głupi waginosceptyku!!!:decayed: Ja i saksofon jedziemy;p

Opublikowano
o mnie zapomniałeś, głupi waginosceptyku!!!:decayed: Ja i saksofon jedziemy;p

cos niesamowitego :decayed:

Opublikowano
Ale tamta fajna bo niebieska , pod kolor auta

A ja musze cos zmienic bo mnie juz moje auto nudzi

Aaa i jeszcze chipa zapodam chyba

Ania jeśli Ci się podoba to pakuj ją i koniec - autko ma się Tobie podobać a nie innym :wink: Zawsze możesz sobie zarobić wszystkie listwy w niebieskiej alkantarze :naughty:

Programik :kox: :kox: :kox: tylko pamiętaj - za jakiś czas będzie Ci mało heheheh :grin:

to tak jak z tatuażami, jak zaczniesz to robisz i robisz....:drool3:

Opublikowano
Ale tamta fajna bo niebieska , pod kolor auta

A ja musze cos zmienic bo mnie juz moje auto nudzi

Aaa i jeszcze chipa zapodam chyba

Ania jeśli Ci się podoba to pakuj ją i koniec - autko ma się Tobie podobać a nie innym :wink: Zawsze możesz sobie zarobić wszystkie listwy w niebieskiej alkantarze :naughty:

Programik :kox: :kox: :kox: tylko pamiętaj - za jakiś czas będzie Ci mało heheheh :grin:

to tak jak z tatuażami, jak zaczniesz to robisz i robisz....:drool3:

ja nie :wink: chyba ty :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.