Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dostałeś już? :) czy ci podesłać ? :wink: a może spisałeś sobie ze strony v-engine ? :wink:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mario otwórz oczy jak jedziesz:P macham Ci krzycze przez radio a Ty nic. O 13.10 się mijaliśmy na św. Teresy jak skręciłeś z Brukowej:)

Opublikowano
Mario otwórz oczy jak jedziesz:P macham Ci krzycze przez radio a Ty nic. O 13.10 się mijaliśmy na św. Teresy jak skręciłeś z Brukowej:)

:decayed: :decayed: :decayed: Faktycznie jechałem :grin: ale CB miałem skręcone, a Ty gdzie co jak i kiedy :question:

Opublikowano
dostałeś już? :) czy ci podesłać ? :wink: a może spisałeś sobie ze strony v-engine ? :wink:

Już mam, ale nie odbiera :/

W tapatalku nie widać podpisów :kwasny:

Opublikowano

:hi:Panowie gdzie najlepiej zostawić autko jak będę chciał połazić jutro po Piotrkowskiej?

Opublikowano

moniuszki, ew. plac wolności - w święta parking jest darmowy.

Opublikowano
  • Autor

Na platnym parkingu na tulach pasarzu rubinsztaina ;)

---------- Post dopisany at 00:03 ---------- Poprzedni post napisany at 00:03 ----------

Zachodnia iles zaraz za sruga

Opublikowano

ok Dziękuję miłego :hi:

Opublikowano
Mario otwórz oczy jak jedziesz:P macham Ci krzycze przez radio a Ty nic. O 13.10 się mijaliśmy na św. Teresy jak skręciłeś z Brukowej:)

:decayed: :decayed: :decayed: Faktycznie jechałem :grin: ale CB miałem skręcone, a Ty gdzie co jak i kiedy :question:

Ja do chemii jechałem:)

Ma ktoś z łódzkiej bandy 3.0 TDI z NIE grzechoczącym rozrządem? Potrzebuje posłuchać trochę:P

Opublikowano
Opublikowano
Na platnym parkingu na tulach pasarzu rubinsztaina ;)

---------- Post dopisany at 00:03 ---------- Poprzedni post napisany at 00:03 ----------

Zachodnia iles zaraz za sruga

udało mi się miejsce pod Manufakturą :naughty: Pozdrowienia już z Radomia :hi:

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 12:21 ---------- Poprzedni post napisany at 12:20 ----------

dostałeś już? :) czy ci podesłać ? :wink: a może spisałeś sobie ze strony v-engine ? :wink:

Już mam, ale nie odbiera :/

W tapatalku nie widać podpisów :kwasny:

Przeważnie nie odbiera :grin:

Opublikowano

Ja 19.04 zakupiłem audi a4 b6 1.9 130km 2003 rok. Właśnie dołączyłem do grupy Łódzkiej i na jakiś spocik oczywiście zawitam aby się zapoznać z ekipką. A dzisiaj od rana przeglądam forum i czytam wasze rady opisy itd. :)

Opublikowano

Bardzo ładnie :) spamu trochę robimy, jest co czytać :decayed:

Opublikowano

powitać po Krakowie;D Nie żałuję, że jednak tam mnie wywiało, a nie nad morze - pogoda rewelacja, klimat jak nigdzie indziej, a dodatkowo... Maja Sikorowska super dziewczyna, Andrzej Sikorowski super gość. Autografy zebrane, koncert się odbył - super było:)

Opublikowano

taka sytuacja nastąpiła :grin: :grin: :grin:

0KZ8lfj.jpg

Opublikowano

Witam... czy dziś uda się spotkać w trochę więcej osób :)?!

Opublikowano
taka sytuacja nastąpiła :grin: :grin: :grin:

http://i.imgur.com/0KZ8lfj.jpg

ladnie sie tam bawiliscie widze :decayed:

Opublikowano
Witam... czy dziś uda się spotkać w trochę więcej osób :)?!

:hi:ja bym się wstępnie pisał ale kto jeszcze?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.