Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Od 2k startujesz jak Cie jezdzisz na wozkach widlowych ;) ja tam robilem w cornigu przez agencje pracy 4 miechy i przez 3 mialem ok 1300 na reke a w 4 ok 1500 i potem juz mi umowy nie przedluzyli ;)

send by GT-I9505

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to nieźle jak 2k:)

Kolega pracuje w Atlasie na wózku i podstawy ma na pewno mniej:)

Postaram się dowiedzieć ile koleżanka miała tam kaski :naughty:

Opublikowano

no tez troszke slabo, muisze jakas tam robote sobie ogarnac


zobaczymy narazie sie nei pali ale po nowym roku dobrze by bylo cos tam znalezc :wink:

Opublikowano
  • Autor

a co w Almie zle ? Mam w corningu znajomych w HR :) zapytam co i jak w temacie.

bez zadnej agencji pracy :)

Opublikowano

a co w Almie zle ? Mam w corningu znajomych w HR :) zapytam co i jak w temacie.

bez zadnej agencji pracy :)

o no to byl bym bardzo dzwieczny :wub::decayed:

a ty Robert gdzie robisz ?

Opublikowano

a ty Robert gdzie robisz ?

Jeśli chodzi o mnie to ciężko wytłumaczyć:) Miałem własna firmę w tamtym miesiącu ja zamknąłem:)

A ogólnie zajmuje się handlem aut oraz przewozem na lawecie:)

Opublikowano

nie mkogłem sie powstrzymac :wink::decayed:

:arrow2:

Opublikowano

haha no niestety niewdzięczny "zawód". Na szczęście nikogo nie oszukuje i staram się nie sprzedawać aut osobom prywatnym:)

Opublikowano

ale juz mozesz zmieni nick: na mirek handlarz :D

Opublikowano

hahaha mogłem nie mówić:D teraz będą dogryzać :D

Opublikowano

takie zycie na forum ale mogłeś trafć gorzej np. pracowac w US albo byc akrobatą :P

Opublikowano

Jakos przeżyje :D akrobata hmmm :naughty:

Opublikowano

Dobrze ze w geodezji nie ronisz bo tam same pijaki i tancerze :P

send by GT-I9505

Opublikowano

Jak sie napije to lubię tańczyć :D

Może pomyliłem zawód :D

Opublikowano

Seba to Ty mi konkurencje robisz ? :D

bedziesz mnie instruowac :)

Seba to Ty mi konkurencje robisz ? :D

bedziesz mnie instruowac :)

zatem moze napisze :) ku przestrodze:

Nie polecam warsztatu

PUH Euro-Car-Serwis - Mysyk Janusz

no delikatnie nie polecam ...

co odwalili?

Opublikowano
  • Autor

ehhh krotko mowiac zaplacilem za czesci i wymiane a jak sie okazalo czesci mialem z 2001 roku jak z fabryki wyjechala i to k**wa rozrzad.... :facepalm:


czyli tak jakby zaplacilem za cos czego defacto nie zrobili wcale

a dokladnie 2 roli napinajace pasek rozrzadu, pasek rozrzadu oraz pomopa wody ...

Opublikowano

Sa dwa sposoby zalatwienia sprawy: pierwszy i wedlug mnie najbardziej uczciwy... wpierd** ktory nalezy sie im jak jasna cholera, a drugim jest policja, czyli zgloszenia oszustwa

send by GT-I9505

Opublikowano

nie spodziewałem sie tego po nich, czyli trzeba wszystkim patrzeć na łapy :facepalm:

Opublikowano

części ori wszystkie były... Wiesz - po pięciu/sześciu latach powiedzą mu, żeby się walił... Tak, czy owak - pasek latał jak szmata, bo napinasz przez 13 lat się juz z deczka wyrobił;p Mysyk zawsze się opinią dobrą cieszył, więc tym bardziej mnie to rozwala, że go oszukali;/

Opublikowano

też mnie to troche rozwaliło nawet raz korzystałem z jego usług :P , opinia dobra krąży a tu taki babol

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.