Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

c_limit%2Ch_720%2Cq_80%2Cw_900%2Fhttp%3A

Klysiu najlepszego :)

Bartek W. wypatruj tam kuriera :)

już odebrane

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

i jak ?

Opublikowano

ej Lamy czytaliście nowy regulami, że zero d*p na forum i bluzgania bo dostaniecie bana :D

no ale przecież są ubrane... :wink:

Opublikowano
  • Autor

11081253_891819170882335_745961771338561

Opublikowano

qrde co za dzień - śnieg pada :wink:

dziś popełniłem ryzyko i złożyłem wymówienie w obecnej firmie...

nowe wyzwania nadchodzą.. :naughty:

Opublikowano

Masz juz cos nowego na oku?

Opublikowano
  • Autor

no to kanu gratki :D

wlasny byznes czy inne korpo ? :)

Opublikowano

może Kanu jest hardcorowiec i złożył wypowiedzenie a teraz będzie myślał "co dalej?" :D

Opublikowano

nową robotę mam zaklepaną już więc spokojnie... :) troszkę inne korpo :naughty: najważniejsze, że już nie z "budżetem" hinduskim :facepalm:

natomiast zrobiłem kuku audiczce... nie zauważyłem małego murku przy chodniku i zerwałem przedni zderzak... nie wiem ile zaczepów popękało, póki co na trytytce zmontowałem by jeździć :kwasny:

zatem panie DJ na piątek mamy dodatkową sprawę do ogarnięcia :P

Opublikowano

gratki! z czystej ciekawosci - co za inne korpo? ;)

Opublikowano

nową robotę mam zaklepaną już więc spokojnie... :) troszkę inne korpo :naughty: najważniejsze, że już nie z "budżetem" hinduskim :facepalm:

natomiast zrobiłem kuku audiczce... nie zauważyłem małego murku przy chodniku i zerwałem przedni zderzak... nie wiem ile zaczepów popękało, póki co na trytytce zmontowałem by jeździć :kwasny:

zatem panie DJ na piątek mamy dodatkową sprawę do ogarnięcia :P

Kanu TY masz zderzak sline czy normalny?

Opublikowano

Gąbeczko: normalny mam taki pod ksenon :P troszkę go przyrysowałem i zerwałem i pewnie jakieś zaczepy pękły... się okaże jak się zdejmie i obejrzy dokładnie, a póki co trza pojeździć na trytytce :kwasny:

Marcin: teraz uderzam do Nordei

Opublikowano

Gąbeczko: normalny mam taki pod ksenon :P troszkę go przyrysowałem i zerwałem i pewnie jakieś zaczepy pękły... się okaże jak się zdejmie i obejrzy dokładnie, a póki co trza pojeździć na trytytce :kwasny:

Marcin: teraz uderzam do Nordei

Kanu jak cos ja moj bedziesz mogl brac bo ja po swietach sline bede zakladal tylko gril jest polamany a zderzak caly no ale dojdzie Ci malowanie wiec jak tam chcesz

Opublikowano

obejrzymy to będziemy wiedzieć co tam się zadziało mniej lub bardziej poważnego... leżał mi w 3/4 na chodniku więc dobrze też nie będzie, ale zobaczymy :)

Opublikowano
  • Autor

a do jakiego dzialu idzisz do nordei ? :) i na jaka pozycje ?

Opublikowano

a do jakiego dzialu idzisz do nordei ? :) i na jaka pozycje ?

"broom closet manager" :decayed:

Opublikowano

IT Business Driver :decayed:

Opublikowano

gratulacje, biznesmeny;D

Opublikowano
  • Autor

a szwedzki znasz ? :D


Edytowane przez Seba_LDZ

Opublikowano

:grin: Seba, Ty jak już wyrwiesz hiciora z sieci to już nie ma ...uja we wsi :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.