Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi


ludzie co wy z tą mocą???? :wallbash: samochód na nasze drogi jak ma 100KM to świat!!!! wycinanie kata, robienie przelotów, wymiana wtrysków, turbin, wycinanie egr-ów.... PO co to wszystko? Na co to komu??? :facepalm:

:polew: :polew: :polew: :polew:

co masz 60 lat żeby takie głupoty gadać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

ludzie co wy z tą mocą???? :wallbash: samochód na nasze drogi jak ma 100KM to świat!!!! wycinanie kata, robienie przelotów, wymiana wtrysków, turbin, wycinanie egr-ów.... PO co to wszystko? Na co to komu??? :facepalm:

:polew: :polew: :polew: :polew:

co masz 60 lat żeby takie głupoty gadać?

a Ty masz 15 by nie zrozumieć tego co napisałem? :thumbdown::doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie co wy z tą mocą???? :wallbash: samochód na nasze drogi jak ma 100KM to świat!!!! wycinanie kata, robienie przelotów, wymiana wtrysków, turbin, wycinanie egr-ów.... PO co to wszystko? Na co to komu??? :facepalm:

Może mi ktoś wytłumaczyć?? Co wy z tych dizzzli chcecie zrobić wyścigówki??? Silniki na gnojowice są do przemieszczania się z punku A do punktu B a nie wyścigów ulicznych...

Magdalenah życzę szczerze powodzenia i trzymam kciuki :thumbup1:

Po co moc? Dla bezpieczenstwa. Dzisiejsza ( tak mi sie wydaje ) moc produkowanych auto to okolo 150 km. Ze starym ropniakiem 115 z niesprawna turbina, nie chce aby podczas wyprzedzania jakis idiota nagle mi zaczal przyspieszac, badz turbina w awaryjny wpadla i mialbym sie wlec z manewrem. Ruch na drogach coraz wiekszy to i sprawniejsze wlaczanie sie do ruchu jest potrzebne. Nie zamierzach jezdzic na Della i tam startowac z kreski z golfami czy betami. Chce po prostu sprawniej sie poruszac ;) a do tego okolo 170 km sadze ze bedzie z czasem wrecz idealne

Rafalku, po wiazke sie zglosze jakos do konca marca bankowo bo akurat urlop mi wchodzi, O ile to nie problem :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o Te prezes :D dostales z czerwonego liscia widze :D


Ty a wogole Klysiu to Misiek chyba zostawil plyte dla Ciebie

hmm albo nie Misiek nie pamietam :D ale ktos zostawil :D

2 lata temu :D :D :D caly czas lezy w tym samym miejscu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OficeR dla bezpieczeństwa to się wymienia heble na mocniejsze, inwestuje w napęd na 4 koła a nie wycina katalizatory by zyskać kilka KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u Ciebie Panie ile pod maska siedzi ? :D

bo u mnie moje przepisowe 101 :D:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

105KM i uważam, że jest to optymalnie jak na nasze drogi....fotoradary i radiowozy nieoznakowane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

105KM i uważam, że jest to optymalnie jak na nasze drogi....fotoradary i radiowozy nieoznakowane :)

chyba dla zamulaczy co to jadą 40 w zabudowanym i 80 na trasie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

q_80%2Fhttp%3A%2F%2Fimages-origin.playboq_80%2Fhttp%3A%2F%2Fimages-origin.playbo


105KM i uważam, że jest to optymalnie jak na nasze drogi....fotoradary i radiowozy nieoznakowane :)

co masz wóz zastępczy czy żony ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

105KM i uważam, że jest to optymalnie jak na nasze drogi....fotoradary i radiowozy nieoznakowane :)

chyba dla zamulaczy co to jadą 40 w zabudowanym i 80 na trasie :facepalm:

taaaa.......... a prędkość maksymalna to 130km/h

chciałbym zobaczyć ile jedziesz w godzinach 16-17 na Włókniarzy/Jana Pawła od wiaduktu przy kaliskiej do skrzyżowania z Legionów

Panton, dnia 18 Marz 2015 - 07:58, napisał:

105KM i uważam, że jest to optymalnie jak na nasze drogi....fotoradary i radiowozy nieoznakowane :)

co masz wóz zastępczy czy żony ? :D

rowerem teraz śmigam bo waha droga się zrobiła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Panton.... Nacisnelam właśnie ten magiczny przycisk - wyślij aplikacje. Niech się dzieje... Co ma się dziać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OficeR dla bezpieczeństwa to się wymienia heble na mocniejsze, inwestuje w napęd na 4 koła a nie wycina katalizatory by zyskać kilka KM

Wszystko w swoim czasie ;) Heble beda wieksze, naped na 4 tez byl by fajny lecz na razie mnie zwyczajnie na niego nie stac. Moze z czasem jak B5 bedzie za mala na rodzine bede szukal a6 z Q. A kat wylatuje bo auto jest zamulone i to jeden z etapow moje widzimisie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Pantonem. Wreszcie ktos kto mysli dokladnie tak jak ja! ;)

Sebuś :* <3

Ta pani z pierwszego zdjecia jeszcze nie wie ze grawitacja to straszna sila... :(

Edytowane przez marcindlug
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moc się zawsze przyda, czy użyjesz jej w mieście od świateł do świateł czy nie, ale czasem się przydaje jak chcesz dynamicznie przemieścić sie z miejsca na miejsce lub wyprzedzić kogoś a miejsca nie dużo... :)

ja na swoje 116KM nie narzekam.... no dobra jakieś 140 jest ;)


DJ, biere rs7 na testy! ;)

najpierw to ty odpal swojego różowego parcha i troche nim pojeździj, żeby to rs7 pozwoliło ci się poprowadzić chociaż do 2 biegu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem cos o tym, swego czasu mondeo i focu służbowy u nas w dieslach roboe robił... w sensie czy ciepły czy zimny pedał gazu on/off :)

niestety ostatnia wycieczka służbowa do Brna już odbywała się Aurisem nowym w benzynie i więcej jak licznikowe 180 nie chciał jechać :lol: i notabene coś w nim piszczalo jakby koło gdzieś obcierało albo coś... no ale auto było wypożyczone od dilera dla firmy więc traktowaliśmy jak służbowe :P radio głośniej i but :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja poleci 170... Lipa :) ale ważne że leci i można się przemieszczać.

Nie będę gorsza... Sebus <3 hyhyhy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh co to za jakiś dzień miłości do sebusia :D

to ja tez nie bede gorszy Sebus <3 Marcinus <3 i Madziuś <3 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...