Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Klysiu teraz hamulce zakładam, jebaniutki tak odchodzi ze u kolesia na haku się zatrzymałem, ale spoko spoko w domu zderzak sline czeka :D

tylko nie porozdupcaj go :decayed: nie bede kupowal bitej B7 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

siemka. Chlopy nie ma ktos wyjmakow do radia 2 din ?:) i mam pytanie wzialem b6 na graty i tam jest duze radio i wszystko smiga tylko plyty nie chca grac. Jest tak ze wloze plyte i tak 3 razy naped wyrzuci i wcisnie plyte do srodka i potem error sie pojawia. Slychac tak jak w zmieniarce jak by napedy zmienial. Wie ktos ocb? W schowku byla zmieniarka ale ktos ja wyciagnal i to moze byc przyczyna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Navi z b6 nie odczyta płyty audio- tylko ta z mapami

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartek navi nie mam tylko duze radio nie wiem jak to mowia w b6 :) i plyty audio nie cche odtworzyc. Zmieniarka potrzebna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka. Chlopy nie ma ktos wyjmakow do radia 2 din ? :) i mam pytanie wzialem b6 na graty i tam jest duze radio i wszystko smiga tylko plyty nie chca grac. Jest tak ze wloze plyte i tak 3 razy naped wyrzuci i wcisnie plyte do srodka i potem error sie pojawia. Slychac tak jak w zmieniarce jak by napedy zmienial. Wie ktos ocb? W schowku byla zmieniarka ale ktos ja wyciagnal i to moze byc przyczyna?

Wyjmowaki mam jak coś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli masz symphony. Normalnie ma odtwarzać. Trzeba wyjąc i laser wyczyścić

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

capulet pozyczylbys ktoregos pieknego dnia ? Bartek jakos niedlugo bym sie do ciebie usmiechnal bochcialbym zalozyc tempomat i fis odpalic i bys mi to radio tez ogarnal ? nie mam u siebie wsadzonego tylko z angola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co cie dokladnie interesuje :) wszystko :) skory kubelki 2 din bose el4 szyby fele 18 s line zawieche chyba sline bo dopatrzylem sie czerwonych amorkow chyba ze wszystkie tak wychodzily :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to super a manetka tempomatu podejdzie do mnie ? z auta z 2002 do mojej tu i tu kiera 3 ramienna. Jeszcze bym manetke fis dokupil i Bartek bys mi ogarnal adaptacje fis i tempo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co cie dokladnie interesuje :) wszystko :) skory kubelki 2 din bose el4 szyby fele 18 s line zawieche chyba sline bo dopatrzylem sie czerwonych amorkow chyba ze wszystkie tak wychodzily :)

a wersja wnetrza jaki kolor ? DJ moze bymy elektryke na tyl zrobyly u mnie ? tylko musialbys mi powiedziec co trzeba :D

i ile Capulet sobie za to cenisz :)

a nie masz czasem spryskow przednich szyby ale mgielkowych ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejdzie manetka na pewno:) wsio Ci ogarne, tylko jeszcze Modul kierownicy musisz zdjąć z tego auta dawcy:)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomcio ojeje :) malinka będzie

tak tylko potrzebuje wykonać mały napad na bank, znasz jakiś taki co można szybciutko i bezproblemowo :D

To weź dla mnie pare €
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...